[2012] Missing you

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2012] Missing you

Postautor: Eggie » 11 paź 2012

Obrazek

http://sharingyoochun.net/2012/10/09/ne ... ma-series/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tytuł oryginalny: 보고싶다
Gatunek: melodramat
Liczba odcinków: 24
Nadawca: MBC
Emisja: 31.10.2012 - 17.01.2013
Czas emisji: środa i czwartek, 21:55 (po wyemitowaniu Ugly Cake)

Obsada:
Park Yoo Chun jako Han Jung Woo
Yeo Jin Goo jako nastoletni Han Jung Woo
Yoon Eun Hye jako Lee Soo Yeon
Kim So Hyun jako nastoletnia Lee Soo Yeon
Jang Mi In Ae jako Nam Eun Joo
Chun Jung Myung
Do Ji Won jako macocha Jung Woo
Jun Kwang Ryul jako Kim Jung Ha (ojciec Nam Eun Joo)

O czym:
O dwojgu ludzi, którzy przeżywszy pierwszą miłość, muszą rozstać się w dość dramatycznych okolicznościach. Po latach główny bohater zaczyna pracować w policji a główna bohaterka jest obiecującą projektantką mody, jednak nie mogą o sobie zapomnieć...

Ode mnie:
Przyznam szczerze, że odkąd ten nujs wypłynął jakieś 3 tygodnie temu, to dawno nie byłam tak zniechęcona do żadnej dramy już na starcie. Jakaś melodrama na 4 kołach się szykuje. Raczej kibicowałam, żeby Yoochun nie brał roli, ale wziął. Za to przynajmniej nie gra tu Son Ye Jin jak to na początku było mówione.
Za to mamy YEH i sama nie wiem co mam o tym myśleć. Może to dziwne, ale jak się o niej dowiedziałam, to nabrałam chęci na oglądanie znowu, której mi nawet mąż nie mógł przywrócić :D YEH nie miała ostatnio dobrej passy, ale jestem bardzo ciekawa dynamiki miedzy tą parą, bo ona jest chyba ostatnią osobą, o której bym pomyślała, że mogłaby z Miśkiem zostać sparowana :P
...przynajmniej nie jest od niego 10 lat starsza, bo tu jakaś tendencja wzrostowa względem wieku jest w przypadku ekranowych partnerek Yoochuna :D

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [z] [2012] Missing you

Postautor: jordi » 11 paź 2012

Dziś mam ochotę na ekspresję ala emotki XD

Misiu plus melo - :grumble: (no w RTP błysnął, ale w komediowych scenach - dramat nadal piętą achillesową i to porządną :/ )
YEH plus melo - :grumble: (komedie ok, ale dramaty jej nie wychodzą)

Jang Mi In Ae :fav: :fav: :fav:
Chun Jung Myung :fav: :fav: :fav:
Do Ji Won :D
Jun Kwang Ryul :D

no i oczywiście ulubione i najlepsze dzieciaczki :D Yeo Jin Goo o głosie 40-latka (skubany XD ) i Kim So Hyun, która z każdą dramą pięknieje w oczach - laska z niej będzie straszna za 2-3 lata XD

Nadzieja w scenarzyście, ale nie wyczekuję jakoś tej dramy - bardziej Jeon Woo Chi do mnie przemawia z śr-czw (ruszy tydzień po Missing You). Plus Jasnowidz pomimo cienkiego ratingu w 1 epie to naprawdę z wysokiego C ruszył i podejrzewam szybki wzrost ratingów - MY może mieć ciężko zważywszy, że Nice Guy się kończy, gdy to ma ruszać, a potem Jeon Woo Chi z Cha Tae Hyun, którego Korea w każdym wieku kocha (no misiu jednak młode panie najbardziej XD )
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 13 paź 2012

Jak tylko dowiedziałam się że YEH ma zagrać to bardzo się ucieszyłam ale po przeczytaniu waszych postów już nie wiem co mam myśleć. Z poprzedniczką się zgadzam YEH nie miała ostatnio dobrej passy i z tym że jest dobra w komediach a w melodramacie?? Nie wiem co o ty myśleć. Dlatego poczekam na jakieś zapowiedzi serii i odcinków.
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 13 paź 2012

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 18 paź 2012

Hmmmmmmmmmmmmmm....
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 20 paź 2012

Będzie traumienie i to ostre plus YEH jako płaczka - mało rzeczy bardziej mnie dobija :/ Dzieciaki już wiem, że nie dadzą plamy, ale jak znikną... może być ciężko, choć to tylko moje obawy - a nuż wydarzy się cud XD
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 22 paź 2012

http://jyj3.net/2012/10/22/news-121022- ... -seung-ho/

No teraz to już muszę oglądać, i będę miała spory problem z wybraniem głównego amanta ^^ Ale oni mnie rozwalają. Młodego Miśka gra chłopaczek zaledwie 3 lata (?) młodszy od SH... I co to za trend parowania chłopaków młodych ze starszymi pannami... Na całym swiecie moda na starszy facet, młoda dziewczyna ale korea na odwrót oczywiście :P Różnica wieku między YSH i YEH mnie rozśmiesza... ^^/
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 22 paź 2012

Jeny,chyba od dawna nie było takiego złego doboru aktorów,YEH w ogóle nie pasuje mi do Miśka,a już do Yoo Seung-ho całkowicie nie pasuje,matko kto im dobiera aktorów. Biedny Yoo Seung-ho,czuję że nam ztraumią tu Una :puppy:
aż będę musiała to zobaczyć :victory:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
sleeping_sun
Wszyscy czekają, aż coś napiszę
Kontaktowanie:

Postautor: sleeping_sun » 23 paź 2012

Osobiście wcześniejsze role Yoon Eun Hye mnie najczęściej irytowały albo porzucałam te dramy z jej udziałem. Jednak mam nadzieje, że po zachęcającym opisie jak i taserze drama spodoba mi się. Trzymam kciuki za tą dramę i czekam z niecierpliwością na pierwsze emitowane odcinki. ^^ Największym dla mnie atutem jest rola Yoochun, mam do niego słabość i z chęcią zobaczę go w nowym projekcie. Mam nadzieje, że wspólnie stworzą coś znaczącego. :)
"How much longer are you going to cry yourself silly?"
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 14 lis 2012

I jak tam ktoś ogląda tą dramę??
Ja już jestem po dwóch odcinkach no i muszę powiedzieć że jak narazie zapowiada się ciekawie a zarazem bardzo dramatycznie co oczywiście nie wyklucza siebie. Jeszcze nie widziałam Eun Yoon Hye ale pewnie się pokaże w następnym odcinku gdyż oby dwa pokazywały przeszłość głównych bohaterów i czas kiedy się poznali. Fajnie to pokazali bo wiadomo o co chodzi i w jakim kierunku możemy się spodziewać obrotu spraw.
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Re: [2012] Missing you

Postautor: Heartless » 14 lis 2012

Przyznaję, że pierwsze trzy odcinki tak mnie zdołowały, że nie mam ochoty na więcej... :shake: i mimo całej sympatii do Miśka i Yoon Eun Hye nie sądzę bym zmusiła się do oglądania dalej. Zresztą za melodramatami zbytnio nie przepadam a jesień za oknem nastraja mnie depresyjnie :cry: Ale jedno muszę przyznać - dziecięcy aktorzy są naprawdę świetni :smitten: :smitten: :smitten:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 14 lis 2012

Ja myślę że jeszcze poczekamy sobie na naszą etatową płaczkę, znaczy Yoon Eun Hye i dobrze,bo dwójka młodych aktorów jest urocza i słodka, powinni dostać własną dramę :D
Ja się boję kiedy wejdą Misiek i YEH, zacznie się okropne melo,ale na razie jest dobrze,zobaczymy jak dalej,ufam że aktorstwo Miśka się poprawiło i płaczka nie będzie miała kolejnej od Goonga i CP spartolonej dramy.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 15 lis 2012

płaczka nie będzie miała kolejnej od Goonga i CP spartolonej dramy.

Ja bym raczej nie obstawiała tak pewnie, że to właśnie ona tej dramy nie spartoli. Tak jak nie trawię niektórych kpopowych gwiazdek, z których na siłę próbują robić wielkie aktorki tak niestety nie trawię YEH. Jest zawsze tak samo dramatycznie kwadratowa, ma wiecznie zapuchniętą twarz i wygląda wiecznie dla mnie tak samo. Próbowałam się do niej przekonać w komedii, ale niestety ta miłość nie jest mi pisana. Będzie na bank wiecznie opuchnięta i będzie udawała mysz z przydeptanym ogonem. Może ją chociaż raz ładnie ubiorą? :mrgreen:

Jak na razie zachwytów nie ma. Taki dramat, ale wszystkiego łatwo się można domyślić. Młodzi aktorzy na poziomie, ale to było do przewidzenia. Teraz czekamy ile Miśki z siebie wykrzesa, a pojedynek aktorski między nim a Yoo Seung Ho :smitten:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 24 lis 2012

Dlaczego dzięcięcy aktorzy nie graja dalej ...???????????

Dla mnie są genialni i jak nie lubię melodramatów to czasem mnie coś skusi i tak jest w tym przypadku, musi byc klimat i świetna gra.

Lubie aktórów którzy grają starszych bohaterów więc ze względu na nich i ich poprzedników którzy byli świetni drama jest interesująca i chętnie ją oglądać będe nawet jeśli cos będzie nie tak w fabule czy grze.

Edit:

Po 6 epach stwierdzam, że płacze na każdym odcinku i jest spoko nawet z tymi aktorami ale obawiam się że zrobi się za ostro.
Spoiler! Zoe ma traume i obawiam się czy nie zrobiła krzywdy swemu porywaczowi , oby nie , oby była dalej nie winna w miare.
Podobało mi się jak przyłożyła tej modelce czy kto to tam był.

Ale dlaczemu ktoś z chorej miłości czy innej potrzeby ukrywa kogos czy prawdę przed tym kimś.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 14 gru 2012

Nadszedł ten czas, kiedy po 12 epach trzeba coś napisać. Przyznam szczerze, że moje uczucia co do tej dramy są bardzo mieszane. Ja rozumiem, że to taki głęboko psychologiczny melodramat napiętnowanej i podpuchniętej, ale tak jak podejrzewałam Wyjec obsmarkuje swój los :shake: i napiszę te okropne słowa :shake: SRSLY Miśki przy niej ( nawet kiedy są tylko we dwoje) wypada o wiele lepiej pod względem aktorstwa i ekspresji, a nawet ją przyćmiewa. Podobno to ona jest aktorką? Hmmm...kiedy tylko się pojawia od razu mam takie : Nie!!!!
Ładniejszą parę z Miśkim stanowi Kulawiec ( sorry piękny :smitten: ) zdecydowanie. Potem Hyung policjant i Ahjumma.
wyjec tradycyjnie wyje, powłóczy nogami i tak jak podejrzewałam ( patrz mój poprzedni post :rolly: ) ciuchów jej lepszych nie dali, chociaż w 1 epie jeszcze miała ładne tak potem LOL. Nie wiem , czy ona tak specjalnie? Poza tym jej sztuczna trauma mnie nie przekonuje, bo przy tym jak postępuje już dawno powinna sobie strzrelić w łeb. Co ją niby tyle lat powstrzymuje? Ta dziwna wymówka do matki?
Poza tym oboje i Wyjec i Jwoo zatrzymali się jakby na tamtej chwili sprzed lat i zamiast o niej zapomnieć to oboje pielęgnują dramat, w dodatku w dziecinny sposób :shake:
Jedyną dobra akcją było porwanie Miśka i drama zaczyna zwalniać mimo prowadzonego śledztwa, bo jakoś nieudolnie ciągną ten temat. Ja osobiście oglądam dla aktorstwa Miśka, który sobie dobrze radzi moim zdaniem.

Wróć do „K-drama”