[2013] You're the Best, Lee Soon-shin

seriale z Korei
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: [2013] You're the Best, Lee Soon-shin

Postautor: KartoflAnka » 30 sie 2013

Ja to też obejrzałam :shock: Sama sobie w sumie się dziwię, chociaż mam słabość do typowych koreańskich dram familijnych, w których każdy okazuje się mieć tysiąc tajemnic i na samym końcu wszystkim winy zostają wybaczone.
Nie byłam tym jakoś bardzo zachwycona, większość mało interesujących mnie gadek po prostu przewijałam, bo i tak wiedziałam co powiedzą :rolly: Moja zdecydowana ukochana para w tej dramie to lekarz i siostra LSShin :D I ta jego matka- jedynie ta jego rodzina wnosiła trochę zabawy w ten dramat.
Odniosłam wrażenie, że to był dramat o dramatycznym życiu gwiazdy kina koreańskiego. Pokazywali, ile to ona poświęciła, jak łazi i myśli, pije i myśli, leży i myśli, łazi na cmentarz i myśli, żeby pod koniec doznać oświecenia. Wszyscy w tej dramie mają jakiś problem z wyrażaniem uczuć, tylko oczy wybałuszali i stękali, jacy to oni biedni :rolly:
Powiem szczerze, nie wiem, jak dotrwałam do końca( może z powodu podobieństwa Jo Jung suka do yunho :D ), bo fanką IU nie jestem bynajmniej. Zdecydowanie w tym sezonie było i jest więcej dram 50 i +, które bardziej zachwycają.

Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Re: [2013] You're the Best, Lee Soon-shin

Postautor: adrastea » 15 wrz 2013

Moja pierwsza tak wieloodcinkowa drama. Nie ma co trzeba mieś sporo cierpliwości żeby dobrnąć do finału :P

Mimo to drama zaliczona do udanych, podobała mi się bardzo. Głównie ze względu na IU i Jo Jung Suk'a :melt: :smitten: Idealni :fav: Szkoda, że mimo takiej ilości odcinków tak mało mieli razem szczęśliwych, randkowych momentów :P Przynajmniej jak dla mnie :P

Kolejny plus tej dramy to Siostry naszej bohaterki. I pan dr i pan piekarz też oczywiście w zestawie ^^ BArdzo przyjemnie się oglądało ich perypetie, choć takiej teściowej jak Lee Yoo to bym nie chciała miec :P Ale dziewczynie tez nie brakowało charakterku i pomysłowości :twisted: ;)

Matka Sonn Shin początkowo mnie irytowała, ale jak się już otrząsnęła to zrobiła się całkiem fajna ^^ Babki za to nie mogłam znieść do końca, w jej wieku powinno się mieć trochę więcej serca i rozumu :P

Drama fajna, cieszę się, że obejrzałam choć nie wiem czy jeszcze kiedyś skuszę się na coś tak długaśnego :D

Obrazek
"My lost memory is what's guiding me out of a world of anger and frustration" by Tsukasa
http://www.filmweb.pl/user/adrastea_87" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Wróć do „K-drama”