[2013] Hundred Year’s Inheritance/ Legacy

seriale z Korei
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[2013] Hundred Year’s Inheritance/ Legacy

Post autor: KartoflAnka » 24 lut 2013

Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Re: Hundred Year’s Inheritance/ Legacy [2013]

Post autor: Heartless » 07 kwie 2013

Jestem po 28 epach i ciekawi mnie jak to się dalej potoczy :giggle: . Bardzo mnie interesuje obecna żona Kim Chul Kyu - Ma Hong Joo. Niby taka nijaka a pokazuje pazurki :angry: Liczę na małą rewoltę w gnieździe wroga ( czyli domu jej teściowej ), i przeczuwam, że będzie się jeszcze duuużo działo :panic:

Dlaczego Eugene tak źle w tej dramie wygląda? Worki pod oczami jakby nie wysypiała się wcale :drunk:

Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: Hundred Year’s Inheritance/ Legacy [2013]

Post autor: KartoflAnka » 09 kwie 2013

Heartless pisze:Jestem po 28 epach i ciekawi mnie jak to się dalej potoczy :giggle: . Bardzo mnie interesuje obecna żona Kim Chul Kyu - Ma Hong Joo. Niby taka nijaka a pokazuje pazurki :angry: Liczę na małą rewoltę w gnieździe wroga ( czyli domu jej teściowej ), i przeczuwam, że będzie się jeszcze duuużo działo :panic:

Dlaczego Eugene tak źle w tej dramie wygląda? Worki pod oczami jakby nie wysypiała się wcale :drunk:

Ojej, a już myślałam , że nikt się nie pokusi na tę sagę rodzinną. Przyznam szczerze, że babcia jest moją faworytką plus śpiewak :rolly:
Eugenia zbiera wszystkie nieszczęścia świata. Co sie dziewczyna zza rogu wychyli to dostaje kopniaki i niby to udaje, że się broni a za chwilę ze zwieszoną głową i podkulonym ogonem ucieka - to chyba jej syndrom po tylu latach jak się nad nia psychicznie i fizycznie znęcają. Nie przeczę, że najbardziej nie mogę się doczekać jakiegoś bardziej wyrazistego wątku Eugenii i Lee Se Yoona, który w końcu przekonał się, że córcia niczym jabłko nie padła daleko od jabłoni. Nie jestem chyba jedyna narzekającą w tym względzie.
A teściówka im więcej zbiera batów od full wypas new synowej, tym większy mam ubaw, a najdziwniejsze, że jakby sam Chul Kyu zaczyna sie zmieniać i dostrzegać ciut więcej, niż mamusia.

38 epów jakoś minęło. piękne, epickie sceny matki, syna i nowej żonki, nie wspomnę o miłości starego i lokowanej. Scena z leżeniem i muzyka idealne :rolly:
Tajemnica matki LSY pięknie narasta, fajnie wpleciona w plot. Drama zyskuje raitingi, bo posucha na melo familijne, z czego ja jestem akurat zadowolona.

Edit: Zapomniałam dopisać, ale z wrażenia, że to zostało dramą roku 2013 MBC :rolly: teraz muszę jakoś podsumować.
Ja nie narzekam, bo mnie akurat się podobała, choćby ze względu na podjęcie samego tematu rozwodów i aktorstwo na wysokim poziomie, nie wszystkich, nie wszystkich :lol:
Drama skończyła się tak, jak w życiu, po życiowemu, bez owijania w bawełnę i pięknych melodramatów. W tym wypadku jedna z faktycznie lepszych w porównaniu do innych.

ODPOWIEDZ