[2013] Special Affairs Team TEN 2

seriale z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2013] Special Affairs Team TEN 2

Postautor: anna-banana » 14 mar 2013

Special Affairs Team TEN 2

Obrazek

Latynizacja: Teugsusageonjeondamban TEN 2
Hangul: 특수사건전담반 TEN 2
Stacja: OCN
Epizody: 12
Premiera: 14 kwietnia 2013
Czas emisji: Niedziela 23:00
Powiązane: Special Affairs Team TEN

Opis:
Drugi sezon dramy kryminalnej z 2011 roku.
Opowiada o specjalnej jednostce, która zajmuje się najbardziej brutalnymi przestępstwami, takimi których prawdopodobieństwo schwytania przestępcy to jedynie 10%. Jednostka uformowana w niezwykłych okolicznościach składa się z czwórki specjalistów. Jednak czy w tym sezonie będą musieli uporać się z kolegą z własnego zespołu czyli Yeo Ji-Hoonem ? A może tym razem kto inny będzie skrywał sekret, który zaważy na pracy całego zespołu i będzie kluczem w większej układance?

Obsada:
Joo Sang-Wook - Yeo Ji-Hoon
Jo An - Nam Ye-Ri
Kim Sang-Ho - Baek Do-Sik
Choi Woo-Sik - Park Min-Ho

Ode mnie:
Uwielbiam większość dram które serwuje OCN, uwielbiałam sezon pierwszy tej dramy, dlatego z niecierpliwością czekałam na sezon 2, cieszę się że jest już jakaś wiadoma data premiery tego sezonu, pozostaje czekać na 14 kwietnia by dowiedzieć się co dalej z demonicznym profesorkiem i panią psycholog. :)

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [z] [2013] Special Affairs Team TEN 2

Postautor: Chie » 15 mar 2013

Uwielbiam tą serię. Bardzo cię cieszę że już niedługo będzie można ją oglądac.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [z] [2013] Special Affairs Team TEN 2

Postautor: Konata » 23 kwie 2013

Tak się zastanawiam, pierwszy sezon był naprawdę genialny, można gdzieś już znaleźć po ang 2 sezon? Patrzyłam na kilku stronkach ale nigdzie nie widzę. Nie mogę sie doczekać dalszych spraw naszego zespołu. A ten stary detektyw i te jego śmieszne włosy rządzą.
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2013] Special Affairs Team TEN 2

Postautor: anna-banana » 27 kwie 2013

No to wystartowali i to z przytupem. OCN jak zwykle trzyma poziom w swoich produkcjach, więc druga osłona Ten także nie zawodzi. Już na samym początku dowiadujemy się że jeśli myśleliśmy że dowiemy co stało się z panią psycholog pod koniec poprzedniego sezonu, to nasze nadzieje były płonne, ponieważ cofamy się i akcja trafia w punkt po zniknięciu Yeo Ji-Hoon i zespół Ten zostaje bez przywódcy. Swoją drogą nie wiemy nawet o ile się cofamy z akcją i kiedy nastąpił atak na Nam Ye-Ri. Już w pierwszym odcinku dostajemy masę nowych faktów i mnie osobiście zaczyna się wszystko mieszać od natłoku tych informacji. Krąg podejrzanych zaczyna się zacieśniać, tak samo jak pętla na szyi Yeo Ji-Hoon i to on staje się szybko głównym podejrzanym. Czy słusznie? Nie wiemy. Wiadomo z pierwszego sezonu że sam stał się potworem by takowego złapać,ale czy był aż takim potworem który z zimną krwią zabił własną narzeczoną? Miejmy nadzieje że nie.

[edit]
Dziwnie zrobili te dwa pierwsze odcinki. Nie wiem czy to tylko moje odczucia,ale wydaje się jakby nakręcili to dwa lata temu, w tym samym czasie co sezon pierwszy i wrzucili to teraz jako wytłumaczenie i zakończenie (chociaż nie do końca, bo sprawcy nie znaleziono tak naprawdę) sprawy 'F'. Miło że jednak profesorek nie okazał się zabójcą, chociaż wiadomo było od początku że wszystko wskazuje na niego by dodać dramaturgii,anie dlatego że to on istotnie jest zabójca. No nic, zobaczymy jak potoczy się sezon, którego otwarcie było dobre. Liczę na złapanie 'F'.

PS. Piosenka z osta

nie umywa się do poprzedniczki z osta 1 poprzedniego sezonu

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 28 kwie 2013

Ha ha Anna, no właśnie ja miałam to samo wrażenie, że to prawie jakby kręcili wtedy.. Może z resztą kręcili :D ... a jak nie, to cholernie dobrze wyszło im dopasowanie.
A ja przyznam się, że tak zamącili w pewnym momencie, ze kompletnie nie wiedziałam kogo podejrzewać i nawet przez te 15 minut kiedy cała drużyna myślała że to profesor ja też byłam skłonna się do tego przychylić... Ze trzy razy bałam się też, że mi tu logiki zabraknie... Ale nie :fav: TEN jednak trzyma poziom i szczerze mówiąc lepszego otwarcia drugiego sezonu nie mogłabym sobie wymarzyć... Chociaż tęsknię chyba za fragmentarycznością pojedynczych spraw z pierwszego sezonu... Cóż - zobaczymy jak będzie. Czy wszystkie odcinki będą się rozwijać wokół wątku F (oby nie).
:volli:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 28 kwie 2013

Volli pisze:Chociaż tęsknię chyba za fragmentarycznością pojedynczych spraw z pierwszego sezonu... Cóż - zobaczymy jak będzie. [.

Mi się wydaje że będą fragmentaryczne sprawy, bo OCN ma taki schemat swoich dram,niby każdy odcinek to inna sprawa,ale patrząc z perspektywy to widać że wszystkie się wiążą,tak samo było w pierwszym sezonie,pewnie teraz będzie podobnie. Poza tym czytałam ze w tym sezonie ma być coś z panią psycholog,

PS. Cudne były momenty jak pan detektyw z szałowym fryzem porównał naszego makne do krowy ^^
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 08 maja 2013

Trzeci odcinek...
TEN jest poza wszelkimi kategoriami. To nie jest drama. Nie wiem co, ale nie drama :fav: . Cudowny ten trzeci odcinek, nawet pomimo nieobecności Żmiji. Młody jest po prostu genialny w tych swoich chęciach bycia doświadczonym detektywem... Każde jego "wejście" jest ojej... lol, ale najlepsze chyba to w warsztacie samochodowym :rolly: :rolly: :rolly:
I czy mi się wydaje, czy profesor zadał na koniec Ye Ri PRYWATNE pytanie? :rolly: :fav:
:volli:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 09 maja 2013

Mnie odcinek 3 zbytnio się nie podobał,ale to może dlatego że dwa pierwsze mnie totalnie zmiotły. Ale ale przez cały czas myślałam gdzie podziała się kochana Żmija i czemu żółtodzióbek hasa samotnie bez niego i tylko odwala akcje w stylu "co by zrobił teraz Żmija",to było piękne,zwłaszcza wspomniana akcja w warsztacie samochodowym,leżałam :rolly: :rolly: :rolly:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 08 cze 2013

omooo 8 odcinek chyba najlepszy z tej serii

nie wiem czy coś źle zrozumiałam, czy tylko pani detektyw wie o tym, że koleś złapany na początku serii nie jest prawdziwym F'em? i Yeo Ji-Hoon myśli że sprawa jest rozwiązana ? bo się trochę pogubiłam.

Młody jest przekochany, i wygląda na to że podrywa Panią Detektyw :rolly:

świetny jej ten sezon ale trochę mi brakuję rozwoju więzi wewnątrz zespołu. W pierwszym sezonie było widać jak stopniowo oni zdobywają zaufanie do siebie itd a tutaj w sumie nic nowego się nie dzieje no może poza tym że Młody od czasu do czasu rzuci jakimś tekstem do Pani Detektyw i jak Ji Hoon przepraszał w 2 czy tam 3 odc detektywa Baeka
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 31 lip 2013

Skończone. Wydaje mi się że pierwszy sezon pod względem spraw był bardziej ciekawszy chociaż dwa pierwsze i ostatnie były bardzo dobre.
Drużyna na końcu się rozpadła ale wygląda na to że znów się zejdą bo chyba czeka nas 3 sezon
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-drama”