[2013] I Can Hear Your Voice

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2013] I Can Hear Your Voice

Postautor: Mizuki » 18 gru 2013

Robiąc podsumowanie roku 2013 przypomniało mi się o tej dramie i o wielkim moim zaskoczeniu nią oczywiście na plus.
Moja idolką jest Lee Bo Young więc może jestem nieobiektywna.
Pamiętam jedno dobry OST !!! Polecam Every Single Day - Echo!

Awatar użytkownika
Mayuko
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Mayuko » 30 gru 2013

Chociaż skończyłam tę dramę już jakiś czas temu i pod koniec ją trochę męczyłam, o dziwo wspominam ją całkiem dobrze, bardzo przyjemnie mi się kojarzy. Główna bohaterka mnie momentami wkurzała, ale no nie oszukujmy się, do Park Shin Hye jej daleko. Lee Jong Suk ma w sobie coś magnetycznego i chociaż jest kolejnym ciut sztywnym flower boyem, ma przebłyski aktorskie (na przykład jak drze lapę, płacze i rzuca się z pięściami :D) i wtedy zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo jest super. Swoją drogą i Park Soo Ha, i pani prawnik od początku przypominali mi takie małe, skrzywdzone dzieci, które zrozumieć mogą się jedynie między sobą. Dwie sierotki, których przeznaczenie jest oczywiste i do których nikt nie ma prawa się wtrącać ze względu na to, co przeszli (dlatego Oska mnie początkowo wkurzał :D). Fabuła też była nieźle pociągnięta, chociaż, oczywiście, tylko w Dramalandzie w "I can hear your voice" może zjawić się prawnik prosto z "Gentleman's Dignity" i tylko w Dramalandzie nie wymaga się w sądzie badań psychologicznych oskarżonych :D.
Drama warta uwagi.
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 10 sty 2014

Nie chciałam zabierać się za tą dramę bo plakaty jakoś mnie nie przekonywały, wyglądało to na jakiś melodramat, ale w końcu za namową Agii sięgnęłam po ten tytuł i nie żałuję :) co prawda miała ona swoje przestoje, rozwiązania akcji które do mnie za bardzo nie przemawiały - jak pan ciemny charakter serialu, który zamiast uciekać przed syrenami policji wali przemowę na pięć minut do ukrytych w krzakach małych dziewczynek, i inne tego typu sceny, ale ogólnie drama była sympatyczna - przede wszystkim za sprawą głównego bohatera, który grał jak dla mnie bardzo przekonująco, no i oczywiście Oska też dołożył trochę :) No i prawnik z Gentleman's Dignity był fajnym smaczkiem :D
Co mi się nie podobało oprócz dziwnego zachowania złego bohatera? wzniosłość niektórych scen, durnota głównej bohaterki, i długie przemowy. ale po chwili pojawiał się główny bohater z tymi swoimi inteligentnymi oczkami, i od razu się lepiej oglądało :)
Obrazek
Awatar użytkownika
agii
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: agii » 10 sty 2014

Oczywiście em 'nunna killer' ratuje każda chwile ;) a tak na poważnie... Ta drama .wróciła mnie do mojego uzależnienia od dram. Zaczęłam ja oglądać dość późno i miałam.trudności z przebiciem się przez pierwszy odcinek ale później już nie mogłam się od niej oderwać . Nawet oglądam ja podczas biegania ;). aktorzy naprawdę wywiązali się dobrze a to już dla mnie duży plus i fabuła też.była pociągająca ! Nawet fakt ze główny bohater stracił pamięć i o.dziwo umiejętności czyta myśli ;) . No ale każda drama.w dramaland musi mieć swoje małe.grzeszki ;)
Awatar użytkownika
marian2na
Co to jest dorama? o_O

Postautor: marian2na » 23 kwie 2015

Mnie osobiście ta drama urzekła. Spodziewałam się komedyjki romantycznej jakich mało i ciągłego "kocha- nie kocha", a tu proszę. Wartka akcja, cudowni bohaterowie i rozprawy sądowe - BOMBA!
Wątek romantyczny też niczego sobie oczywiście. Choć sama nie jestem do końca pewna komu kibicowałam bardziej. Po raz kolejny zadużyłam się w nowej odsłonie Oski (bo tylko on potrafi powiedzieć "Cicia!" (czy jak to się tam pisze :P) bym ja wybuchnęła śmiechem. I nigdy mi się to nie znudzi.
Z pewnością wrócę do tej pozycji w przyszłości :)

Wróć do „K-drama”