[2013] HEIRS

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

[2013] HEIRS

Postautor: Mina » 06 cze 2013

Heirs

Obrazek

Tytuł oryginalny: 상속자들
Tytuł (latynizacja): Sangsogjadeul
Tytuł alternatywny: Heirs
Wcześniej znana jako: 십대의 색상 / Sibdae-ui Saegsang / Teenage Colors
Tytuł polski: Spadkobiercy
Gatunek: komedia romantyczna
Liczba odcinków: 20
Nadawca: SBS
Emisja: 09.10.2013 - 12.12.2013
Czas emisji: środa i czwartek, 22:00

Fabuła:

Historia o bogatych młodych ludziach, którzy wkraczają w dorosłość nie do końca
przygotowani ogromem czekających ich w związku z tym zmian. (opis wstępny)

Obsada

Park Shin Hye
Lee Min Ho
Kim Woo Bin
Choi Jin Hyuk- Kim Won (Kim Tan's older stepbrother)
Jung Soo Jung (Krystal z F(x)) - propozycja roli
Kang Ji Young (KARA) - propozycja roli

Twórcy

Scenariusz: Kim Eun Sook
Produkcja: Hwa&Dam Pictures
Reżyseria: Kang Shin Hyo

Ciekawostki

► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Armi- chan
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Hehe:))))))

Postautor: Armi- chan » 10 cze 2013

Noooo, nareszcie Lee Min ho ma coś nowego:) i ładną(ma taką słodką buzię) aktorkę dostał;)))hehe i taki plakacik różowiutki. nie mogę doczekać się szczegółów. Jest napisane ,, bogatych młodych ludziach" może nareszcie dwoje głównych bohaterów będzie bogatych. Zauważyliście tą zależność, że najczęściej facet jest bogaty a dzieweczka biedniutka, ewentualnie role się odwracają: ona bogata i wyrachowana, a on biedny i zaradny:D
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [z][2013] HEIRS

Postautor: Mina » 10 cze 2013

Wszytskie opisy są wstępne ale fani się cieszą i robią plakaty ( bo to raczej nie jest oficjalny plakat )
Ja też mam nadzieję na coś dobrego bo Choi Jin Hyuk jest teraz na topie i mam nadzieję że ta rola pomoże mu w jego powoli rozwijającej się karierze i zadowoli spragnione go fanki :lol: :lol: :smitten: :smitten: :fav: :fav: :fav:

Mam nadzieję na gorące romanse i wielkie miłości oraz dużo intryg z tym związanych ale przede wszystkim poprostu dobrej dramy i najbardzeij przede wszystkim : CHOI JIN HYUK :smitten: :smitten: :smitten: Bo dobry i fajny z niego aktor i człowiek a dotego aż tak fajny że i\sexy i słodki :fav:
Mam nadzieje ze na dobre porzucił myśl o byciu farmerem i zostanie w showbiznesie Korei .
Awatar użytkownika
kajeczka777
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: kajeczka777 » 18 lip 2013

Też czekam na tą dramę, zarówno ze względu na LMH, jak i PSH, która "wybiła się" w YB, czyli w You're beautiful, gdzie grała razem z Jang Keun Suk'iem... A ostatnio widziałam ją w "Flower boy next door"... zapracowana dziewczyna!
A pana CHOI JIN HYUK'a kojarzę z "Pandy i jeża", grał niestety tego "drugiego", bogatego dyrektora... chyba ... firmy cukierniczej?
Za dramę w każdym razie trzymam kciuki, na pewno przy takiej obsadzie będzie sukcesem i zostanie obsypana wieloma nagrodami...
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 19 lip 2013

No obsada iście gwiazdorsko-idolowa, ale nie to dla mnie jest istotne...

Mam nadzieję, że KES da tu porządną fabułe, bo Dżentelmen kulał pod tym względem strasznie i dlatego mnie się ogólnie niezbyt podobał. Mięcha nie trawię, no ale jeśli będzie gburowaty jak w BBF to go przeżyję - cieszy mnie bardzo w obsadzie matka pijaczka z YB, tatuś z Gumiha, PSH (mam nadzieję, że nie zetnie włosów bo wygląda pięknie w długich), młodziak z Blumów, pan z ZEA który zapunktował u mnie po Nine :)

Druga obawa aktorska to niestety Krystal - w HK była słabiutka drewienko straszne - szkoda, że z fx nie dali Victorii, która jest dużo lepsza aktorsko...

liczę też na OST, który w AGD też mnie zawiódł - szczerze nie pamiętam dokładnie żadnej piosenki a z Secret Garden nadal wszystkie co do jednej...

No nic jakoś na dniach czytanie scenariusza mają mieć, więc pewno wtedy dużo więcej się dowiemy, ale po ostatnich opisach wynika, że rzeczywiście misz-masz będzie Plotkary, BBF i wcześniejszych dram Kim Eun Sook :)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: adrastea » 19 lip 2013

Co za obsada :shock:

Park Shin Hye plus Lee Min Ho to jak dla mnie spełnienie marzeń ^^ Do tego Kang Min Hyuk i Kim Woo Bin :melt: Jeśli do tego fabuła będzie świetna lub przynajmniej całkiem porządna to czeka mnie mnóstwo wieczorów z kompem tej jesieni :D Mam nadzieję, że OST też będzie boski :D

Tej całej Krystal to nie kojarzę. Może tylko z tego, że śpiewała piosenkę z Jessicą do Beautiful You.

Jest na co czekać ^^ Plakaty są bardzo ładne i ... różowiaste :D
Spoiler! Obrazek

Spoiler! Obrazek
"My lost memory is what's guiding me out of a world of anger and frustration" by Tsukasa
http://www.filmweb.pl/user/adrastea_87" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 19 lip 2013

to są fanarty - oficjalne plakaty będą nie wcześniej niż pod koniec września :)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 19 lip 2013

Gdyby nie Park Shin Hye, to tą dramą nawet bym się nie zainteresował ,ale lubię ten jej kartoflany nochal, zobaczymy, tak jak jordi liczę na dobrą fabułę, bo same nazwiska już chyba % nie nabijają.
Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: adrastea » 20 wrz 2013

Na fejsbukowej stronie The Heirs i yt można obejrzeć oficjalny trailer ^^

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HMl33Z24iy0

Końcówka fajna :mrgreen:
"My lost memory is what's guiding me out of a world of anger and frustration" by Tsukasa
http://www.filmweb.pl/user/adrastea_87" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
etebari
Co to jest dorama? o_O

Postautor: etebari » 21 wrz 2013

Ha... No trailer nie powala. Mam nadzieję, że to będzie fajna dramka, bo przyznam, że na nią czekam. Nie będę chyba oryginalna stwierdzając, że parka głównych to jest to co mnie ciągnie do tej dramy:) Już myślałam że PSH będzie też grała tą bogatą pannicę ale okazuje się, że chyba nie:) Więc chyba będzie standard - on bogaty, ona biedna:)
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 22 wrz 2013

Mam tylko nadzieję że tego nie schrzanią. Tyle szumu wokół tj dramy się zrobiło więc mam nadzieję że nie polegną.
Standardowo bedę oglądac aż się cala skończy a zachęca do tego częśc obsady-główna para, Minhyuk, Hyunsik, tatuś z GFB, Kim woo Bin
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2013] HEIRS

Postautor: Mina » 22 wrz 2013

Trailer jest ..... słaby i nudny ale często tak bywa, że słaby trailer niesie świetną dramę i to mam nadzieję.
Dostaje ostanio dużo Mocomichiego i jestem szczęsliwa ale to nie znaczy że nie chce dobrej koreańskiej dramy :-)

Lubię klasyki więc wersja bogaty chłopka a biedna panna mi pasuje a często w amerykańskich filmach jest odwrotna sytuacja a ja chcę coś innego.
No i Choi będzie bogatym złym snobem którry ( tutaj już sa moje domysły i nadzieje) zmieni się pod wpływem dziewczyny.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [z] [2013] HEIRS

Postautor: Eggie » 10 paź 2013

Fajne to w sumie - a przez fajne rozumiem odmóźdżające. Godzina szybko zleciała. Jak na razie mogę powiedzieć, że

a/ muzyka mnie okropnie denerwuje w tej dramie
b/ jakoś nie widzę głównej pary razem, ale PSH i Woobina jeszcze mniej
c/ wszyscy zachowują się jak rozpieszczone bahory, ale tak chyba ma być
d/ mam nadzieję, że CJH się rozkręci, bo na razie jest słabo

Ale mimo tych wszystkich zarzutów potrafię sobie wyobrazić, że będzie na tę dramę szał, prawie jak na BOF. LMH już dawno nie grał w czymś takim :P I nawet mniejsza o fakt, że ma tych lat 20 z górką a gra siedemnastolatka :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 10 paź 2013

A ha ha będzie szał :rolly: , prawda... No chyba, że coś wybitnie sknocą po drodze... Nie powiem, przyjemnie to się oglądało. ładne widoczki, ingrisz ( :rolly: ), no i Mirek. Tyle co tak naprawdę na razie przykuło moją uwagę. Park Shin Hye poza tym tym razem nie działa mi na nerwy. Zdołała mnie zainteresować swoją postacią, a to naprawdę dużo jak na pierwszy odcinek.

A no i nagroda za drugi plan stanowczo należy się kurduplowatemu nadpobudliwemu blond przydupasowi. :omg: biali ludzie w dramach :rolly:
:volli:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 10 paź 2013

Mnie pierwszy odcinek...rozczarował. Tyle szumu, tyle reklamy, a drama...zwykła i prosta jak konstrukcja cepa.Obrzydliwy albinos na minus, PSH na plus. Motyw z matką niemową i te sztuczne wzruszenia jak patrzyła na zeszycik z notatkami matki - na minus - jestem zimny sk...niec i na mnie to nie działa.

Wróć do „K-drama”