[2013] HEIRS

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2013] HEIRS

Postautor: Mina » 20 paź 2013

Ja liczę na rozwój akcji bo już nawet Lee Min ho w ostatnim epie nie pomaga .

Też się zgubiłam kto jest czyim synem i ile żon i kochanek ma ojciec rodziny ale nie dziwię się że jego dzieci są smutne że nie mają jakieś stabilnej i ciepłej rodzinki jednak połowa winy leży po ich stronie. Ja mam wrażenie że starszy brat nie lubi , nie znosi swego młodszego przyrodniego brata bo nie jest on synem jego matki a to jest tak dziecinne zachowanie że aż wstyd powinien mieć co najwyżej żal do ojca bo czemu jest ten chłopak winny . Jakiś egoistyczny gbur z niego ale.... chyba ma dziewczynę i też jakieś uczucia więc liczę na to że się rozwinie w dobrym kierunku.

Dlaczego żonę pana domu można spoliczkować ?
Chyba tylko dla kasy kobiety mogą się tak poświęcać , ale to jest dziwne, ci bogacze i ich zasady.

Słodka jest para sekretarz i jego syn plus dziewczyna syna ;-)

Park przynudza okropnie !!!

Ten zły synalek właściciela hotelu czy hoteli ma okropną fryzurę i jest brzydki :P w tym serialu ale leci na bidulkę więc pewno będzie ciekawie dzięki niemu zważywszy na to iż ma jakieś zatargi z Tanem .

Generalnie na razie nudy i głupota ale momenty dające nadzieje na lepsze są więc ja mam nadzieję.

Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: adrastea » 20 paź 2013

Nie nastawiałam się na jakieś ambitne podejście do tematu problemów i perypetii bogaczy. Jak się nie ma oczekiwań to i rozczarowania tak nie bolą :P

Mnie się tam dość przyjemnie ogląda. Najbardziej mnie irytuje to, że MinHo to tutaj właśnie takie ciepłe kluchy. Ta jego dziwna relacja do brata, to podejście w stylu "będę tylko jadł sie i bawił, ale błagam nie odtrącaj mnie" jest irytujące :grumble:

Mimo to ciacho z niego mega :smitten: więc i więcej można mu wybaczyć :P Plus spodziewam się, że chłopak jednak nam pokaże swoje męskie oblicze i będzie większym twardzielem. Taka rola byłaby bardziej w stylu MinHo :) Trzymam zatem kciuki żeby nie spieprzyli jego bohatera.

PSH bardzo lubię. Po prostu ma dziewczę coś w sobie. W niektórych scenach wydaje mi się jakaś taka brzydka ale jednak częściej myślę, że jest slodka i urocza :aww: W dodatku brawa za ten zombie walk do sklepu, wypicie napoju, drzemkę na stoliku i taktyczny odwrót z powodu głośnych dzieciaków :rolly: :rolly:

Szkoda, że grają licealistów, nie ma co liczyć na coś więcej niż patrzenie w sobie w oczka :grumble: :P

Woo Bin ma ojca tyrana, nie zazdroszcze mu :P Sam tez ma swoje za uszami XD Kroi się na największego przeciwnika Tana więc mam nadzieję, że on spowoduje, że nie będzie taką kluchą już :P

Ojciec przyjaciela PSH czyli sekretarz Yoon wydaje się sympatyczną postacią..z drugiej strony to mogą byc tylko pozory bo pewnie jest szarą eminencją :twisted: Plus ta scena w windzie z matką tej wrednej księzniczki :P

Kochanka jest ciekawa, czasem ją lubię a czasem bym ją wytargała za włosy XD Natomiast druga żona kojarzy mi się z buldogiem :P Pamiętam ta aktorkę z The Rooftop princa i tam tez była zwichrowana|(ale fajniejsza). Dzwiny ma styl ta kobieta :confuse:

Tak więc czekam sobie na kolejne odcinki z nadzieją, że jednak będzie coraz lepiej ^^

Po czterech odcinkach juz mniej więcej łapie kto jest kim ale dla zainteresowanych

Obrazek
"My lost memory is what's guiding me out of a world of anger and frustration" by Tsukasa
http://www.filmweb.pl/user/adrastea_87" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 20 paź 2013

A ta co gra drugą żonkę taty ze strony Tana, która nie jest jego matką ani matką jego brata, teraz juz z nimi nie mieszka jednak przychodzi nie wiem w sumie po co? nie grała w Secret Garden matkę Joo Wonn-a? mam sklerozę więc mogę się mylić. Kobita ma swój styl, chirurg zrobilł też swoje!

Ja czekam na tajemnice sprzed 3 lat. Co obstawiacie?

Może pójdą na pięści, jakieś teak kwon do? Cokolwiek! Please!

aaa, jeszcze zapomniałam w 4 epku były dwie klaty: Kim Woo Bin kontra Lee Min Ho
dla mnie LMH-o wygrywa bo to milosć jest, a tylko przez paluszki patrzyłam na Woo Bin-a...
na forach w Hiszpanii podobno wrze! może i my obstawiajmy!

LMH -1
W B -0
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 20 paź 2013

Dlaczego żonę pana domu można spoliczkować ?
Chyba tylko dla kasy kobiety mogą się tak poświęcać , ale to jest dziwne, ci bogacze i ich zasady.

Słodka jest para sekretarz i jego syn plus dziewczyna syna ;-)

Bo w Korei jak laska tłucze faceta, to na bank na ulicy dołączą inne kobity. Taki kraj. Koreanki to wredne babsztyle i się tłuką, obgadują, podstawiają ci nogi i dołki pod tobą kopią - to u nich narodowa norma - inaczej nie przetrwasz, a wśród bogaczek wręcz codzienność raczej. Wystarczy pooglądać więcej dram i od razu widać, jak tam się rozwiązuje problemy przy pomocy pięści. Co kraj, to obyczaj.

Że niby Krystal jest fajna? LOL, nie dość że wypada mega brzydko - kamera dziewczyny nie kocha, to jeszcze jest taka sztywna i bezpłciowa, że masakra. Syn sekretarza nadrabia uśmiechem ten pairing.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 21 paź 2013

Dram już tyle się naoglądał że to zauważyć zdążyłam iż często można dostać w twarz ale i tak jest to ciekawe czemu tak daje sobą pomiatać i nie ważne czy dla kasy czy cokolwiek i tak mnie zastanawia .
Mam nadzieję że odpłaci się jej wkrótce bo jakoś tak lubię tę żonę mimo wszystko ;-)

Krystal no wygląda bardzo przeciętnie w porównaniu do tego jak może wyglądać ale lubię ją bo jest taka beztroska ( no dobra ma jedną troskę swego chłopaka ) no i zabawna.
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 24 paź 2013

Ep 5 trochę przegadany, niewiele wyjaśnia, ostatnia scena rekompensuje całość.

Kto ubiera LMH w te kwieciste sweterki- MASAKRA!
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 24 paź 2013

Zaczęłam właśnie 4 ep i jakoś tak nie mam się komu wygadać bo jedyna fanka Woo Bina dzisiaj nieobecna...
No więc zaczęło się od klaty Min Ho, która jakoś mnie nie zachwyciła i ta mega obcisła pianka, nieee to nie dla mnie, lekka przesada. Mimo to im dalej tym chyba lepiej bo teraz już znowu uwielbiam Min Ho jest taaaaki uroczy, trochę dziwne te jego megaszybkie zakochanie ale nie ma co się czepiać fabuły w dramach. W ogóle stylista chyba nie do końca go kocha i znowu śmiga w przykrótkich spodniach ale ja lubię jego kostki. Angielski w dramie to jakiś koszmar, kaleczą język jak mogą a nawet jak i nie mogą i czekam kiedy wszyscy radośnie wrócą do Korei. Kurdupel blondyn to postać typu WTF nie wiem z jakiego powodu wzięli go do dramy, ściągnęli z ulicy czy znaleźli zwyczajnie w jakimś kącie. Lubię PSH i mimo, że raczej nie wygląda korzystnie szczególnie przy Rachel to jest świetna. Szkoda, że jak na razie chemia między głównymi bohaterami raczej nie istnieje bo z LMH zrobili jakieś kluchy. Jeśli chodzi o Woo Bina to cudowny, jego klata zdecydowanie przebija inne torsy w tej dramie, spokojnie można się ślinić, chociaż spocony WooBin jest FUJ!! Lubię go jako aktora tutaj też zdecydowanie wymiata, ma fajną rolę która do niego najwyraźniej pasuje i stylista ewidentnie go lubi bo wygląda zabójczo (musztardowy sweterek i okrągłe okularki :melt: :melt:... No może poza tą niezniszczalną fryzurą która zaczyna mnie lekko irytować. Rachel jak dla mnie śliczna jest genialna jako ta wredna. Uwielbiam też jej siostrę, ciekawe co było między nią a sekretarzem.
Porównania do Gossip girl początkowo wydawały mi się nie trafione - jak ta cała Hameryka. Teraz jednak na początku 4 epa jak Woo Bin z Rachel siedzą w aucie to zupełnie jakbym widziała Chucka i Blair a to mój ukochany paring EVER (jako że tu mamy niby młodzież nie będzie akcji typu limuzyna jak w GG). Drama miejscami trochę smęci albo robi się totalnie WTF do tego ogrom postaci w większości znane nazwiska, ale ogółem wciąga i ja jestem zdecydowanie zafascynowana dalszymi losami bohaterów mimo, że całość super odkrywcza nie jest ale jest uroczo.
Obrazek
Awatar użytkownika
MinKK
Co to jest dorama? o_O

Postautor: MinKK » 24 paź 2013

W poszukiwaniu musztardowego sweterka Young Do z poprzedniego odcinka, trafiłam na 5 epizod.
Zauważyłam, że wasze zdania są podzielone. Mi póki co ogląda się przyjemnie. Lubię szkolne dramy, podział na biednych i bogatych, ogrom przystojniaczków, więc jest tu wszystko co potrzebne mi do szczęścia.
Nadal jestem lekko zagubiona w genealogii rodziny Kim'ów i ich otoczenia, ale powoli wszystko się rozjaśnia.
Główna para na razie bez szału, może się jeszcze rozkręcą.
Ja za to kibicuję Woo Bin'owi :) aczkolwiek jak to w dramach wiadomo, że jest na przegranej pozycji. mimo wszystko nie tracę nadzieji.
PS. Lubię to szalone spojrzenie Kim Woo Bin'a :smitten:
Jestem ciekawa, co takiego wydarzyło się pomiędzy Kim Tan'em i Young Do. Czekam więc na rozwój akcji :)

PS2. Skoro PSH jest taka mądra, a w swojej klasie należy do Top 5 najlepszych uczniów (btw na tle szkoły to żaden wyczyn) to czemu nie była w stanie wydukać ani jednego zdania po angielsku kiedy była w LA? 8)

Prawie zapomniałam. Naprawdę podoba mi się piosenka HongKi'ego, jego głos idealnie tu pasuje :wink:
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 24 paź 2013

Woo Bin jest dla mnie obecnie nadzieją tej dramy, jedyną ciekawą postacią.

ta drama jest dla mnie słodko pierdzącą historyjką dla nastolatek... tak, jakby scenariusz oparli o typową mangę shoujo, a niektóre sceny 'miłosne' są dla mnie tak żałosne lub naciągane, że aż mam ochotę porzucić tę dramę.........

dobrze, że wyjechali z Ameryki bo tam podobały mi się tylko widoki. ale sobie ponarzekałam na tę dramę xD (nie wiem czy ja mam problem ze sobą, czy ta drama naprawdę jest taka słaba xD )

ale oglądam, czekam na rozwój akcji chociaż nie wiem czy mnie ta drama może jeszcze pozytwnie zaskoczyć.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 24 paź 2013

Mnie się też zaczoł bardziej podobać Woo Bin , szalony kolo i przynajmniej z Park tworzy coś ciekawego.

Lee jest chwilami uroczy ale on potrafi być tak mega uroczy , że tutaj wygląda jakby ktoś go obudził przed chwila i kazał zrobić sobie spacerek i on tak na pół śpiący se łazi a i tak Park to lepiej wychodzi ( chodzenie na pół śpiącemu ha ha )
Przykrótkie nogawki to nie jest przypadkiem moda wśród azjatów bo mój Moco tak często chodzi ( nie w dramach ale na żywo ) i jeszcze kogoś widziałam... chyba wysokim facetom to pasuje i mi się akurat podoba .

Ale WTF pierwszy raz tak na serio mi w dramie bardzo przeszkadza traumienie na siłe !!!
No bo sorry dlaczego Park ryczy jak Lee się jej pyta czy zanim tęskniła ???
Co bo ma narzeczoną i jest bogaty i nie moze z nim być i bla bla bla nawet nie widać że go kocha a ryczy ...oh God WTF wiem wiem pewno w Korei romanse biednych z bogatymi to tabu i zło ale wez się laska w garść bo to żałośnie wygląda.

Kocham pana sekretarza :-) za namiętne rzucenie się na ukochaną :-) i super teksty :-) my Hero :-) :-)

Generalnie ciekawe momenty ma i się ogląda niezle, sweterki Lee są urocze :-) nie może byc chyba zbyt sexy bo by do Park nie pasował albo by się wystraszyła .

Obrazek
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 24 paź 2013

Dobra, dobra poległam: klata Woo Bina wygląda dobrze, a jego musztardowe spodnie i mi zapadly w pamięć, jego postac jest lepiej rozrysowana i wizażysta(ka) dużo lepiej nad nim pracuje! Ja tez widziałabym go w dluższych wlosach bo ma wysokie czoło i bardziej by mu pasowało!
LMH jest słodki sam w sobie po cholerę te kwiatki i wzorki, ktore pasują mega szczyplym, on tego nie potrzebuje! PLS!!!
Nawet okulary ma źle dobrane WTF?
Uczucia nie czuję, mam wrażenie, że LMH i PSH męczą się w tej atmosferze!
Zobaczymy co przyniesie szkoła!!!
Pan sekretarz przynajmniej coś działa!

PS. CZEKAM NA TEGO DEVIL-a SZKOŁY!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 25 paź 2013

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Właściwie to mogłabym poprzestać na tym: OMG Kim Woo Bin!!!! :faint:

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

No i ojej ojej ojej ... ile tu napięć, ta szkołaaaaa... F4 przy Mirku (czy wypada go jeszcze nazywać Mirkiem, czy już może lepiej Szatanem z 11 klasy?) i jego szajce to jakieś szczenięta... No a poza tym - nie wiem - znowu jest jakoś tak bajkowo, tak bardzo klimatycznie. Lee Min Ho, a raczej jego postać, też mi się zaczyna podobać, bo mimo że jakiś taki wrażliwy może za bardzo (taaa... "Kochany pamiętniku..." :rolly: ), to jednak na pewno nie "jednowarstwowy" i mam wrażenie że przyparty do muru może zacząć gryźć...

Kolejny plus to pan sekretarz i matka Rachel ....... :melt: Kroi się tu jeszcze co najmniej jedna fajna para, ale tego wątku się kompletnie nie spodziewałam, a on taki :fav: jakiś... I sekretarz jest stanowczo baaardzo do kochania, może nawet bardziej niż jego syn... (jak znam Akema to będzie za nim szaleć :giggle: )

No i love-hate relationship obydwu matek Tana :rolly: :rolly: :rolly: ... i ubranka... w ogóle całe image oficjalnej matki :rolly: :rolly: :rolly: ...

Odcinki 5-6 :fav: LOVE
:volli:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 27 paź 2013

Odcinki 5-6
Rozpaczy ciąg dalszy. Kim Eun Sook nie napisała scenariusza, tylko zręcznie zmontowała z( wielką wprawą - to przyznam) kilka wątków z "Plotkary", kilka wręcz żywcem wzietych z BoF-a - ja nawet w pewnym momencie myślałem KIEDY Jan Di ups, Cha Eun Sang wymierzy kopa Choi Young'owi.
Jedynie mamuśka i kochanka to dodane wątki, reszta to zszywka z innych "hitowych" dram. Przepis jak zostać scenarzystą i producentem dram: oglądamy kilka popularnych dram, wybieramy po kilka wątków z każdej po czym sklejamy to w jedną całość, zatrudniamy idoli na których punkcie pół populacji będzie się ślinić i kasa leci. Nieważne, że drama jest wtórna, nieważne, że to schematy z innych dram.Nieważne, że większość tych gwiazdek to nawet grać nie umie - KASA i tak będzie spora.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 27 paź 2013

thon pisze:Odcinki 5-6
Rozpaczy ciąg dalszy. Kim Eun Sook nie napisała scenariusza, tylko zręcznie zmontowała z( wielką wprawą - to przyznam) kilka wątków z "Plotkary", kilka wręcz żywcem wzietych z BoF-a - ja nawet w pewnym momencie myślałem KIEDY Jan Di ups, Cha Eun Sang wymierzy kopa Choi Young'owi.
Jedynie mamuśka i kochanka to dodane wątki, reszta to zszywka z innych "hitowych" dram. Przepis jak zostać scenarzystą i producentem dram: oglądamy kilka popularnych dram, wybieramy po kilka wątków z każdej po czym sklejamy to w jedną całość, zatrudniamy idoli na których punkcie pół populacji będzie się ślinić i kasa leci. Nieważne, że drama jest wtórna, nieważne, że to schematy z innych dram.Nieważne, że większość tych gwiazdek to nawet grać nie umie - KASA i tak będzie spora.

Podpisuję się pod thonem.

W dodatku, pani scenarzystka pomyliła role i wygląda na to, że zrobiła z Woo Bina Goo Jun Pyo, a z głównego bohatera męczącego Zdzicha. Masakra, jak już kopiowac, to chociaż z wprawą.

Nie mam nic do dodania, jest coraz gorzej, wię chyba się poddam. Znowu w tym sezonie triumfują dramy TvN.
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 27 paź 2013

Rozpaczy ciąg dalszy....hmmm, zastanawiam się skąd bierze się irytacja i takie parcie na sukces jeżeli chodzi o tę drame, może dlatego, że wepchnęli wszystkich moich ulubionych w jeden serial i taki shake jednak sie nie sprawdza...
scenarzystka- dla mnie to jej porażka, LMH- yeppeun :fav: miota się biedaczysko z kąta w kąt; WB - niewykorzystany potencjał, Park- lubię ją ale ile można współczuć królikośwince, brat- dziki tata Gumiho niewykorzystany w ogóle, ciepła klucha, mama Eun w Tamra Island to miała ikre, a tutaj łazi i pisze w tym swoim zeszyciku a to kawał porządnej aktorki. No tylko unni dały sobie czadu!

już nie mam nadziei... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Dla Konaty specjalny PrtSC zielone w kropeczki!!!!: :D
Obrazek

heh, po tym co widzę to chyba chcą podbić oglądalność! Czyżby się rozkręcić miało w 6 epku?
Obrazek

Wróć do „K-drama”