[2013] Her Legend

seriale z Korei
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[2013] Her Legend

Postautor: KartoflAnka » 13 sie 2013

HER LEGEND / HER MYTH 2013

Obrazek

Tytuł oryginalny: 그녀의 신화
Tytuł (latynizacja): Geunyeoui Sinhwa
Tytuł alternatywny: Her Myth / Her Legend
Gatunek: romans
Liczba odcinków: 20
Nadawca: jTBC
Emisja: 05.08.2013 - 08.10.2013
Czas emisji: poniedziałek i wtorek, 22:00

Obsada:

Choi Jung Won jako Eun Jung Soo
Kim Jung Hoon jako Do Jin Ho
Son Eun Seo jako Kim Seo Hyeon/ Eun Kyung Hee
Park Yoon Jae jako Kang Min Ki

i reszta:
Spoiler! Rodzina Jung Soo's

Choi Soo Rin jako Eun Hye Jung
Maeng Sang Hoon jako Eun Ki Jung
Jun Soo Kyung jako Kim Mi Yun
Jang Tae Sung jako Eun Kyung Ho
Jung Yoon Suk jako child Kyung Ho
Byun Jung Hye jako Yeo Sook Kyung

Rodzina Seo Hyun's

Kim Byung Se jako Kim Jong Wook
Kim Hye Sun jako Woo Do Young

Shin Hwa Group

Jun Noh Min jako Choi Soo Ho
Shim Eun Jin jako Goo So Young
Jin Ye Sol jako Yoo Ah Ra
Jin Sung jako Je Gal Yong Sam
Na Hyun Joo jako Go Eun Joo
Yoon Chae Yi jako Song Jin Kyung
Kang Da Bin jako Park Jong Min

Opis dramy:

To drama o dwóch kobietach, których losy zmieniają się i splatają oraz o mężczyźnie, który ma w życiu wszystko - pieniądze, sławę i szczęście. Drama opowiada o miłości i sukcesie Eun Jung Soo, która pracuje w firmie zajmującej się luksusowymi torebkami. Do Jin Hoo to przystojny i mądry szef firmy, a Eun Kyung Hee to kobieta, która musi ukrywać swoją prawdziwą tożsamość by zrealizować swoje marzenia.

Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: Her Legend (2013)

Postautor: Mina » 15 sie 2013

Ogladam dla ciekawej głównej bohaterki i drugiej też jednej z moich ulubionych aktorek ale dlaczego on musi tu grać to znaczy Kim Jung Hoon , no kurcze on jest nudny i nie ładny, nie ciekawy itd... irytuje mnie.
Ale są jeszcze torebki i oszukana starsza pani.

Edit:

Po 6 epizodach muszę stwierdzić iż drama jest dosyć interesująca , przestał mnie irytować Kim Jung i mam ochotę na nową torebke.
Robi się ciekawie bo sprawy wyjdą na jaw i interesuje mnie jak szybko panie znowu zamienią się miejscami.
Po za tym generalnie wydaje się nie być to jakaś wyjątkowo dobra i ciekawa drama ale bardzo przyjemnie się ogląda.
Pewno będzie z nią tak jak z The Best Lee ... czyli prosta ale pełna uroku.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 30 sie 2013

Mina pisze:
Po 6 epizodach muszę stwierdzić iż drama jest dosyć interesująca , przestał mnie irytować Kim Jung i mam ochotę na nową torebke.
Robi się ciekawie bo sprawy wyjdą na jaw i interesuje mnie jak szybko panie znowu zamienią się miejscami.
Po za tym generalnie wydaje się nie być to jakaś wyjątkowo dobra i ciekawa drama ale bardzo przyjemnie się ogląda.
Pewno będzie z nią tak jak z The Best Lee ... czyli prosta ale pełna uroku.

Faktycznie typowo jest. Wredne i ta biedna, co ją tłamszą ale romansiki się rozkręcają, jest coraz bardziej interesująco.
I oby to nie była LSS błagam, więcej rodzinnej słodyczy nie zniosę :shake: To już wolę tutaj - niech jeżdżą po głównej heroinie ile wlezie, bo wtedy jest moment, żeby łezkę uronić.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 22 wrz 2013

Podoba mi się jak słodki aniołek zmienił się w szantażystkę :-)
I tak dalej jest miła ale mam nadzieję że do końca wytrwa w swym postanowieniu i grożbach a nie ze wredna jędza coś wymysli i zmiękczy jej serce.
Po za tym prawda powinna wyjść na jaw w najblizszych dwóch odcinkach by jeszcze został czas na odnalezienie ojca i miłości.
Ależ jej adorator matematyk jest zabawny w swej zazdrości a ona nic pojmuje , taka głupiutka.
No po ostanim odcinku ponoć powinna juz wiedzieć ale ja tej wypowiedzi nie zrozumiałam :P
Ten drugi przystojniak ma śliczne oczy i ślicznie mu w niebieskim , jest uroczy i mi go żal , ciekawi mnie z kim i jak skończy.

No i mam ochotę na nową torebkę :-)
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 24 wrz 2013

Podoba mi się jak słodki aniołek zmienił się w szantażystkę :-)

No w końcu się wzięła za siebie. Wierzę w nią, chociaż ona jest za dobra dla tych żmij. A swoją drogą Żmija główna jest stworzona do swojej roli. Jeszcze nigdy tak nie lubiłam żmiji głównej, która zresztą jakieś tam uczucia ma i do końca nie jest taka podła.
Zaczyna mi się ta drama podobać coraz bardziej ze względu na główną parkę. Oboje są takimi nieogarami, że aż serce ściska, a wyznanie miłosne rozwaliło mnie :rolly: Pierwsze najlepsze, szczere i najprawdziwsze w kdramie. I sama ta ich miłość, wydaje się być taka realistyczna i prawdziwa.
Coś tam czytałam , że sama bohaterka to istnieje, czy istniała w Korei a drama to podrasowana wersja jej torebkowej biografii.

Wróć do „K-drama”