[2013] Future Choice

seriale z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2013] Future Choice

Postautor: anna-banana » 25 wrz 2013

Future Choice

Obrazek

Tytuł oryginalny: 미래의 선택
Tytuł (latynizacja): Milaeui Seontaeg
Tytuł alternatywny: Mi Rae’s Choice / Marry Him If You Dare
Liczba odcinków: 20
Nadawca: KBS 2TV
Emisja: 14.10.2013 - ??.12.2013
Czas emisji: poniedziałek i wtorek, 21:55

Opis:
Na Mi Rae od zawsze marzyła by zostać scenarzystką, dlatego rzuca dotychczasową pracę i próbuje swoich sił w stacji telewizyjnej. Poznaje tam Kim Shin'a, który jest znanym i popularnym prowadzącym. Z początku ich relacje są chłodne, jednakże z czasem zaczynają się dogadywać i ze sobą współpracować. Jednak Na Mi Rae skrywa pewien sekret, otóż potrafi ona podróżować w czasie i dlatego pewnego dnia spotyka swoją 'starszą wersje', która udziela jej rad jak ma pokierować swoim życiem.

Obsada:
Yoon Eun Hye jako Nam Mi Rae
Choi Myung Gil jako Nam Mi Rae z przyszłości
Lee Dong Gun jako Kim Shin
Jung Yong Hwa jako Park Se Joo
Han Chae Ah jako Seo Yoo Hyung

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: [2013] Future Choice

Postautor: Cherry » 16 paź 2013

nikt nie ogląda?
pierwszy odcinek był wg mnie całkiem dobry, czekam na kolejne chociaż główna para mi jakoś do siebie nie pasuje, nie widzę chemii (chociaż na razie nie było bezpośrednego kontaktu) ale czas zweryfikuje tę dramę.

nie dziwię się, że Park Se Ju zakochał się do pierwszego wejrzenia: w końcu rozebrała się na jego oczach xD

btw tylko mnie się wydaje, że dwaj główni panowie są do siebie bardzo podobni? dopiero pod koniec odcinka do końca ogarnęłam kto jest kim (aż wstyd się przyznać :P )
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 16 paź 2013

Jak to nikt nie ogląda :). Pierwszy epizod całkiem ciekawy, po pewnym czasie przyzwyczaiłem się do loczków, moment śpiewu i ruchy YEH na scenie przypomniały mi "The Vineyard Man", czyżby tylko tak umiała się poruszać i tańczyć?
Ale drama ma potencjał, historia całkiem fajna, motyw "podpowiadania" sobie samej po podróży w czasie, to coś nowego w dramach.Czekam na 2 epek, bo jest dobrze, oby nie zapeszyć...
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 16 paź 2013

Ja też oglądam :-)

Drama ma dziwny klimat niby motyw podróży w czasie ale mało magiczny i jakiś taki przygnębiający.
Jest to dosyć interesujące i fajnie sie ogląda.
Loczki chyba też wprowadzają dziwny klimat ale chyba podkreślaja charakter bohaterki.

Panowie są niestety i z charakteru i z wyglądu nie w moim typie i jeszcze te fryzury no ale może któregoś polubię , może tego złego ;-)

Klimat i postacie są takie inne i dziwne ale może w kolejnych odcinkach to polubię, było okey więc mam nadzieję iż bedzie lepiej.Jest na pewno lepsze niż takie jedno nudne coś .
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 16 paź 2013

Mam problem jaki jest właściwie tytuł? Bo ja znalazłam na gooddrama pod tytułem "Marry Him If You Dare". Jaki w końcu jest oryginalny tytuł?
Yoon nie ma loków tylko siano na głowie! Znowu muszą na siłę oszpecić bohaterkę, ale postac którą gra jest bardzo sympatyczna, ja chyba wolę wariatki aniżeli płaczące lale!
Oglądało się fajnie, ale nie wiecie czy ktoś już zabrał się za tłumaczenie? Nie wszystko ogarniam!
Też miałam problem who is who! Dobrze, że Yonghwa nosi kolczyki he, he... :rolly:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 16 paź 2013

Ja po drugim epku bardziej polubiłam bo o dziwo spodobała mi się postać grana przez ...no tego aktora z YB .
Ale już nie wiem kto za czym ma stać i dlaczego.
Ale może się kiedyś dowiemy.

Tytuły pewno wszystkie są właściwie ale jeśli plakat z pierwszego postu jest oryginalny i w Korei pod takim tytułem leci to pewno marry him if u dare ...jest taki inny i przyciąga uwagę.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 16 paź 2013

Tytuł to :Milaeui Seontaeg- reszta to wariacje angielskiego tłumaczenia, ja chyba spotkałem ze 3 warianty angielskiej alternatywy.Na pl tłumaczy lizard/Baka, na angielski drama/vikii
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 16 paź 2013

jak myślicie - kogo zabił Kim Sin w przyszłości? (rozwaliło mnie kiedy głowna bohaterka doszła do wniosku, że on musiał zabić ją bo ona tylko siebie kocha etc, ale przecież gdyby ją zabił to jakim cudem spotkałaby siebie z przyszłości :crazy: )

wydaje się, że w tej dramie ważną rolę będzie odgrywało przeznaczenie - MiRae uniknęła wypadku za pierwszym razem ale sytuacja się powtórzyła bo najwidoczniej takie było ich przeznaczenie xD
ale z wspomnień 'starej' MiRae wynika, że ona i ta druga dziewczyna (za mało jaj było żebym mogła zapamiętać imię :P) w jakiś sposób zamieniły się miejscami.. jestem ciekawa jak ta drama dalej się potoczy.

na razie jest fanie, nieprzewidywalnie. mam nadzieję, że drama utrzyma poziom :)
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 16 paź 2013

Taką Yoon Eun Hye chyba najbardziej lubię - postrzeloną, nierozgarniętą i wydzierającą się na wszystkich wokół. I te czerwone skarpetki 32 letniej Nam Mi Rae :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: A ajumma z przyszłości :melt: jej zagrywki są świetne :rolly: Nawet mumiowaty, w poprzednich dramach, Jung Yong Hwa jest jakiś ludzki :rolly: Na razie drama mi się podoba i oby tak dalej :rolly:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 22 paź 2013

Po 4 epie - dalej mi się podoba i to bardzo :smitten: . Na razie fajne postacie i fajne teksty. Dużo tajemnic z alternatywnego czasu i odkrywanie ich. No i przyznaję, że w dramach koreańskich o jedno 'drewno' jest już mniej - Jung Yong Hwa zdecydowanie gra tu dobrze ( w porównaniu do poprzednich jego ról ) i jest bardziej plastyczny w wyrażaniu emocji, oby tak dalej :rolly:
Ciekawe z kim Mi Rae'a zostanie? W sumie zmieniła już swoją przyszłość więc obaj namja mają te same szanse :victory:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 22 paź 2013

Mi się teraz też zaczęło bardzo podobać.
Już wszystko rozumiem , faceci są przystojni i fascynujący obydwoje więc będzie na prawdę bardzo ciekawie .
Wszystko może się wydarzyć .
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 23 paź 2013

Coraz bardziej mi sie podoba.
Odpowiada mi glówna bohaterka i jej czerwone skarpetki, dopracowane są takie szczegóły jak zachowanie Nam Mi Rae future gdy biegają obie w miejscu i przebierają identycznie nóżkami.Jestem zadowolona z gry Junghwy, który w realu ma ADHD, ale w filmach gra zawsze ułożonych chłopaków, dobrze się to ogląda, robi chłopak postępy. Dobrze, że nie wziął roli w Heirs.
Dziwi mnie oglądalność w Korei wynosi ok 10% zaś Spadkobiercy maja jakieś 15%, czy to wina dnia emisji? czy jednak siła LMH?
Future Choice?- myśle, ze nie ma czegos takiego to będzie i tak przeznaczenie...
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 23 paź 2013

jak dla mnie ta drama jest o wiele lepsza od The Heirs.
każdy odcinek jest ciekawy bo tak naprawdę nie wiemy jak było w przyszłości. te wspomnienia/ przypominanie sobie wydarzeń które nie miały miejsca tak naprawdę to chyba nowa rzecz (chyba że już zapomniałam ale tak czy inaczej ten motyw jest fajny).
jeśli chodzi o mnie to Kim Sin wygrywa wszytsko - chcę żeby jednak oni skończyli razem bo jak dla mnie Park SeJu to taka ciepła klucha, typowy 'ten drugi' :P poza tym Mirae z przyszłości leci na kasę Park SeJu - nie szuka prawdziwej miłości dla samej siebie tylko chce się dobrze ustawić :P
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 23 paź 2013

Też jestem za Kim Sin bo jest uroczy i wyrazisty a Park stał się właśnie taki nijaki .

To jest skomplikowane kogo ona powinna kochać , jeśli Kima nie kochała to z kasą czy bez go nie pokocha i tak ale w takim razie czy Parka pokocha na prawdę czy po prostu jego kasę ???
Tu chyba chodzi o przeznaczenie ale ślub bez miłości to przeznaczenie ??? Może ma zgorzkniałe serce a na prawdę kocha Kima i pewno to odkryje będąc w przeszłości .Albo jej wybór to z kim wziąść ślub by przeżyć ha ha

Generalnie świetna drama .
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 24 paź 2013

KimSin o tak, ale za co ona go tak nienawidzi rozumiecie już coś z tego bo ja mam wrazenie, że coś przespałam. Tylko kasa? Nie wyglada na biedną.

Wróć do „K-drama”