[2014] Can We Love?

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

[2014] Can We Love?

Postautor: Mizuki » 04 lut 2014

[2014] Can We Love ?
Uriga Saranghal Su Isseulkka

Obrazek

literal: Could We Love?
Gatunek: komedia romantyczna, familijny
Episodes: 20
Emisja: 2014-Jan-06, 2014 -? -??
Czas emisji: poniedziałek i wtorek,
Broadcast network: JTBC
Kraj: Korea

Obsada:
Eugene as Yoon Jung Wan
Uhm Tae Woong as Oh Kyung Soo
[b][b]Kim Yoo Mi[/b][/b] as Kim Sun Mi
Choi Jung Yoon as Kwon Ji Hyun
Kim Sung Soo as Ahn Do Young

linki:
http://asianwiki.com/Can_We_Love

opis:
Serial przedstawia historię trzech dojrzałych kobiet zbliżających się do czterdziestki.
Yoon Jung Wan (Eugene) jest rozwiedzioną matką, scenarzystką która próbuje usilnie wiązać koniec z końcem.
Kim Sun Mi (Kim Yu Mi) jest projektantką wnętrz odnoszącą sukcesy, Kwon Ji Hyun (Choi Jung Yoon) jest gospodynią domową w szczęśliwym małżeństwie.

ode mnie:
Opis dramy mnie zachęcił do oglądania, Poza tym romansów dojrzałych kobiet nigdy dość, a ten serial będzie akurat o trzech przyjaciółkach (rozwódce, mężatce i singielce).
Ciekawa jestem czy to będzie bardziej podobne do "Seksu w wielkim mieście", czy do "Gotowych na wszystko". :rolly:

Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [2014] Can We Love?

Postautor: jordi » 06 lut 2014

Odpowiedź - do żadnej z podanych :)

Wbrew opisowi drama jest dość typowa dla Korei, ale teksty ma świetne - Uhm z Eugenią są rewelacyjni i bardzo naturalni jako para :D Wkurza mnie koleżaneczka trochę (ta co ją gra ciotka głównego z CC)...

Poza tym prócz wielu komediowych momentów jest parę odważnych tematów - ciąża nastolatki, ukryta córka z największą miłością życia, która nagle po 15 latach znów się pojawia (po tym jak babka w bogatą rodzinę się wżeniła i ma córkę - to ta co zaciążyła)...

Wszystko to przy naprawdę dobrej realizacji i muzyce w tle - na razie Can We Love dla mnie jest naprawdę bardzo dobrą dramą i polecam ją wszystkim :D
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:

Wróć do „K-drama”