[2014] Can We Love?

seriale z Korei
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

[2014] Can We Love?

Post autor: Mizuki » 04 lut 2014

[2014] Can We Love ?
Uriga Saranghal Su Isseulkka

Obrazek

literal: Could We Love?
Gatunek: komedia romantyczna, familijny
Episodes: 20
Emisja: 2014-Jan-06, 2014 -? -??
Czas emisji: poniedziałek i wtorek,
Broadcast network: JTBC
Kraj: Korea

Obsada:
Eugene as Yoon Jung Wan
Uhm Tae Woong as Oh Kyung Soo
Kim Yoo Mi as Kim Sun Mi
Choi Jung Yoon as Kwon Ji Hyun
Kim Sung Soo as Ahn Do Young

[youtube]R_HXOSaTf8I[/youtube]

linki:
http://asianwiki.com/Can_We_Love

opis:
Serial przedstawia historię trzech dojrzałych kobiet zbliżających się do czterdziestki.
Yoon Jung Wan (Eugene) jest rozwiedzioną matką, scenarzystką która próbuje usilnie wiązać koniec z końcem.
Kim Sun Mi (Kim Yu Mi) jest projektantką wnętrz odnoszącą sukcesy, Kwon Ji Hyun (Choi Jung Yoon) jest gospodynią domową w szczęśliwym małżeństwie.

ode mnie:
Opis dramy mnie zachęcił do oglądania, Poza tym romansów dojrzałych kobiet nigdy dość, a ten serial będzie akurat o trzech przyjaciółkach (rozwódce, mężatce i singielce).
Ciekawa jestem czy to będzie bardziej podobne do "Seksu w wielkim mieście", czy do "Gotowych na wszystko". :rolly:

Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [2014] Can We Love?

Post autor: jordi » 06 lut 2014

Odpowiedź - do żadnej z podanych :)

Wbrew opisowi drama jest dość typowa dla Korei, ale teksty ma świetne - Uhm z Eugenią są rewelacyjni i bardzo naturalni jako para :D Wkurza mnie koleżaneczka trochę (ta co ją gra ciotka głównego z CC)...

Poza tym prócz wielu komediowych momentów jest parę odważnych tematów - ciąża nastolatki, ukryta córka z największą miłością życia, która nagle po 15 latach znów się pojawia (po tym jak babka w bogatą rodzinę się wżeniła i ma córkę - to ta co zaciążyła)...

Wszystko to przy naprawdę dobrej realizacji i muzyce w tle - na razie Can We Love dla mnie jest naprawdę bardzo dobrą dramą i polecam ją wszystkim :D
ODPOWIEDZ