[2006] Fireworks

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

[2006] Fireworks

Postautor: Shina » 16 cze 2006

FIREWORKS ~ / ~ Exhibition of Fireworks

Obrazek
Spoiler! Obrazek

Czas Nadawania: 13 Maja 2006 Sobota,Niedziela
Ilość Odcinków: 17
Reżyser: Jung Se-Ho

OBSADA
Han Chae Young
Obrazek
Kang Ji Hwan
Obrazek
Park Eun Hye
Obrazek
Yoon Sang Hyun
Obrazek

OPIS
Shin Na Ra ma prawie 30 lat i właściwie niewiele osiągnęła w życiu. Głupiutka, naiwna wita z otwartymi ramionami swego chłopaka po siedmiu latach nieobecności. Ten jednak chce zakończyć związek - nie dość , że miał romans to jeszcze zakochał się w innej kobiecie.
Na Ra zrozpaczona topi smutki w alkoholu, gdy nagle pierścionek, który dostała od ex wpada do kieliszka nieznajomego. In Jae nieświadomy zawartości swego kieliszka pije z niego i... tak właśnie nasza dwójka ląduje razem na ostrym dyżurze.

Dodatkowo Na Ra, udaje, że jest swoją 20letnią siostrą, żeby zostać zatrudniona w salonie kosmetycznym prowadzonym przez Mi Rae - kobietę, do której wzdycha jej ex. Na horyzoncie pojawia się również In Jae, któremu również nie jest obojętna Mi Rae.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 16 cze 2006

ja już parę odcineczków mam ale narazie nie oglądałam.. kończę inna kdrame narazie ale ta wygląda całkiem ciekawie
Awatar użytkownika
feezee
Co to jest dorama? o_O

Postautor: feezee » 17 cze 2006

jeżeli ktos oglądnie parę epów to niech napisze czy ta drama ma klimat komediowy czy białaczkowy bo nie wiem czy zacząć ściągać... po screenach widać że raczej drama będzie z tych zabawnych no ale u nich to nigdy nic nie wiadomo. bo jeżeli han che yung ma umrzec na białaczkę to już wole nie oglądać :lol:
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 17 cze 2006

mi sie wydaje ze to drama bardziej cos jak DELIGHTFUL GIRL CHOON HYANG ^^ ja bede ogladac jak wyjda napisy xD
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 25 lut 2007

em.. obejrzałam póki co 10 odcinków (11 mi się ściągac nie chce ;___;) i mam mieszane uczucia.
na początku drama w pewnym stopniu mnie nudziła.. tj. podczas oglądania ciągle coś robiłam, albo wychodziłam z pokoju.. ogólnie nie skupiałam się na filmie.. aczkolwiek po ok 2-3 odcinkach bardzo mnie wciągnęło ;)
nie jest to drama podobna do DGC-H (rozwiewajac wątpliwości :D)
moim zdaniem ma zupełnie inny klimat... tymbardziej, że bohaterowie są dojrzalsi i mają troszke inne problemy.. aczkolwiek poziom "wkurzania" całkiem podobny do tego z dgc-h ;DD

a.. czy ktoś ściągnać ten ost?
bo mi link nie działa ;/
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 02 kwie 2007

wkoncu topic jest z 2006 roku ^^
wszystkie OST znajdziesz na
http://asianosts.cjb.net/index.php?act=idx
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Postautor: makella » 28 wrz 2007

Jestem przy 11 epie i póki co dramka jest przyjemna ^^
Archeolog to wymarzony mąż: im kobieta starsza tym bardziej się nią interesuje :P
Awatar użytkownika
amigone
Co to jest dorama? o_O

Postautor: amigone » 30 sie 2008

jakiś czas temu oglądałam-ale w ogóle mnie nie wciągnęła., nawet nie pamiętam czy obejrzałam do końca... drama całkiem przyjemna ale na długo nie zostaje w pamięci
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 04 wrz 2008

Ja również obejrzałam ale ze względu na główną bohaterkę, która świetnie moim zdaniem pasuje do ról komediowych. Drama przecietna ale zdecydowanie lepsza niz "Only You" ale gorsza niż "Delightful girl".
Plus duzy dla OSTa z Fireworks - muzyka taka aż sie rozmażyc można.
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 28 paź 2008

mam pytanie, może ktos wie: w odc 7. minuta 27,27 one sa na dyskotece i leci taki kawałek gdzie dziewczyna spiewa po ang-czy to Christina Aquilera i jaki to tytuł piosenki bo mi sie podoba?
Może ktos wie?
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 16 lis 2008

Właśnie skończyłam oglądać tą dramę :D
i cóż trochę jestem rozczarowana :(
również obejrzała ją ze względu na Han Chae Young :D
może mnie jakoś bardzo nie zachwyciła, ale miała jakiś urok w sobie
tylko ten facet mnie wkurzał... jakiś taki niezdecydowany był, bo jak już się związał z jedną po co ciągle kręcił się koło drugiej?
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Postautor: Alera » 06 gru 2009

Rozpoczęłam przygodę z tą dramą. Jestem na 2 odcinku i jak na razie może być. Tylko akcja się trochę wolno przedstawia ale z tego co napisała San-chan tak chyba z ta dramą jest że po 3 odc może się jakoś rozkręci. Zwróciłam uwagę na ten tytuł bo gra tu Han Chae Young a oglądałam z nią Delightful Girl Choon Hyang i polubiłam ją. Gra tu też ten gość co grał lokaja w My Fair Lady. Zobaczymy jak będzie dalej :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2006] Fireworks

Postautor: evelinux » 18 lip 2010

o wha.. obejrzalam 1szego epa wlasnie.. ten co gra tego jej narzeczonego co ja zdradzill taki calkiem ciastkowy jest.. ;) a glowna bohaterka.. loool, nawet na plakacie nie zauwazylam ze to ta z Delightful Girl Chun Hyang xD xD ale slepiec ze mnie xD xD no ale nie oszukujmy sie.. drame ogladam tlyko i wylacznie dla KJH ktory jest cudny jak zawsze xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 18 lip 2010

Evelinux nie ogladaj tego:)! KJH to za mało:) do 8 odcinka ogląda sie nieźle, a potem to juz tylko coraz gorzej:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 lip 2010

no co ty.. az takie marne? niedobrze.. niedobrze.. tka czy siak wole obejrzec a potem skasowac dysku niz kisic do usranej smierci xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-drama”