[2006] Fireworks

seriale z Korei
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: [2006] Fireworks

Postautor: isamar84 » 18 lip 2010

Niestety rację ma Pino, KJH to za mało, zresztą można całkiem zapomnieć, że tu grał :/

Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 lip 2010

oo.. to dlatego ten temat tak malo rozwiniety.. widze z enie bez przyczyny.. no nic, dam mu jeszcze szanse.. bo dopiero po 1szym epie jestem.. bo tak mi zal jakos od razu usuwać.. i zobaczymy..

[edit]

o lol! jak ona mu w 3-cim epie pojechala: "nie jesteś Hong Gil Dongiem żeby mówić tata" o nie moge ja cie!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 lip 2010

o lol! jak ona mu w 3-cim epie pojechala: "nie jesteś Hong Gil Dongiem żeby mówić tata" o nie moge ja cie!

hahaha pamiętam ten test, śmiałam się jak głupia XP i to był chyba odcinek na którym skończyłam moją przygodę z tą dramą? :drunk:
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 20 lip 2010

isamar84 pisze:Niestety rację ma Pino, KJH to za mało, zresztą można całkiem zapomnieć, że tu grał :/

A ja przebrnęłam. (dawno temu na fazie Hong Gil Donga) ... Nie powiem, że rewelacja ale jakoś specjalnie przykro też nie wspominam... Traumy brak... Innych wspomnień właściwie też... Obejrzeć można... jak nie ma co innego do oglądania.
Pamiętam tylko, że oglądałam to po Only You... Może dlatego gładko poszło? Bo po Only You to do dziś... Uch! Never again!
:volli:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 20 lip 2010

Volli pisze:
isamar84 pisze:Niestety rację ma Pino, KJH to za mało, zresztą można całkiem zapomnieć, że tu grał :/

A ja przebrnęłam. (dawno temu na fazie Hong Gil Donga) ... Nie powiem, że rewelacja ale jakoś specjalnie przykro też nie wspominam... Traumy brak... Innych wspomnień właściwie też... Obejrzeć można... jak nie ma co innego do oglądania.
Pamiętam tylko, że oglądałam to po Only You... Może dlatego gładko poszło? Bo po Only You to do dziś... Uch! Never again!

tak OY jest jeszcze słabsze, tam już nie ma kto tej dramy bronić :?
a przebrnęłam przez obie, bo byłam na etapie Han Chae Young - jak oglądałam, to dużo przewijałam, inaczej bym nie dała rady, a wracając do EoF to ja nawet nie pamiętałam, że tam grał KJH, w ogóle nie wywarł na mnie żadnego wrażenia, choć scena z kąpielą mogła być :wink:
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 lip 2010

Offtopując TAK TO BYŁA TRAUMA
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 lip 2010

no ja jestem poki co po 3-ech epach i jeszcze nie ma źle.. zobacyzmy jak dlugo ona sie bedzie trzymala swojego planu uprzykrzania zycia Mi Rae i Seung Woo.. bo na dluzsza mete to sie na pewno zrobi nudne..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 20 lip 2010

ja nawet nie pamiętałam, że tam grał KJH, w ogóle nie wywarł na mnie żadnego wrażenia, choć scena z kąpielą mogła być :wink:

Isamar ta scena łazienkowa byla najlepsza:P dlatego oglądaj dopóki ci sie drama nie znudzi, bo jest kilka fajnych scen i dla nich warto obejrzec te pierwsze odcinki, ale jako całość to drama tak sobie, już ledwo pamiętam jak sie zakończyła:)

no ja jestem poki co po 3-ech epach i jeszcze nie ma źle.. zobacyzmy jak dlugo ona sie bedzie trzymala swojego planu uprzykrzania zycia Mi Rae i Seung Woo.. bo na dluzsza mete to sie na pewno zrobi nudne..

niestety zrobi sie nude, i KJH to nie ten sam KJH którego kochamy:)
ogladaj Coffe Housa :) a ja polecam Be Strong Geum Soon on tam jest taki uroczy i ten taniec travolta:)ah!
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 20 lip 2010

Pino pisze: Isamar ta scena łazienkowa byla najlepsza:P dlatego oglądaj dopóki ci sie drama nie znudzi, bo jest kilka fajnych scen i dla nich warto obejrzec te pierwsze odcinki, ale jako całość to drama tak sobie, już ledwo pamiętam jak sie zakończyła:)

:D będę strzelać - fajerwerkami? :victory:
:volli:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 20 lip 2010

dobra ale ja nawet nie znam nawet zarysu fabuły :)-może ktoś by coś napisał o czym to ogólnie jest?
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 20 lip 2010

Pino pisze:
ja nawet nie pamiętałam, że tam grał KJH, w ogóle nie wywarł na mnie żadnego wrażenia, choć scena z kąpielą mogła być :wink:

Isamar ta scena łazienkowa byla najlepsza:P dlatego oglądaj dopóki ci sie drama nie znudzi, bo jest kilka fajnych scen i dla nich warto obejrzec te pierwsze odcinki, ale jako całość to drama tak sobie, już ledwo pamiętam jak sie zakończyła:)

już oglądałam dawno temu i ledwo ją pamiętam, nie była zbytnio warta zapamiętania, ale tą scenę przypomniałam sobie po obejrzeniu jakiegoś mv, bo lubię piosenki z tej dramy, to najlepsze wrażenie na mnie zrobiło - OST :wink:

thon pisze:dobra ale ja nawet nie znam nawet zarysu fabuły :)-może ktoś by coś napisał o czym to ogólnie jest?

mniej więcej o tym:
Shin Nara (Han Chae Young) to trzydziestoletnia kobieta, która od siedmiu lat czeka na swojego chłopaka, Kang Seung-woo (Yoon Sang Hyun). Mężczyzna wreszcie wraca, ale powiadamia swoją dziewczynę, że kocha inną kobietę, w związku z czym ich związek nie ma dłużej sensu. Po takich nowinach nie zostaje jej nic innego, jak się upić. Pijanej dziewczynie wpada pierścionek od byłego już chłopaka do filiżanki nieznajomego. Na In-jae (Kang Ji Hwan) wypija zawartość filiżanki, po czym obydwoje, on i Nara trafiają do szpitala. Jednak to nie koniec ich historii.Nara postanawia zemścić się na mężczyźnie, który ją zdradził i zatrudnia się jako kosmetyczka w sklepie, w którym pracuje Cha Mi-rae (Park Eun Hye), w której kocha się Seung-woo. Okazuje się, że In-jae, były piłkarz, również trafia do tego sklepu i także jest zakochany w Mi-rae. Obydwoje postanawiają nie dopuścić do związku między Mi-rae a Seung-woo..
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 sie 2010

jestem juz po 7 epie.. i nawet mnie wciaglo troche.. choc..
Spoiler! normalnie jak ja nie moge scierpiec tej calej swietoszkowatej Mi Rae.. na miejscu Na Ra to bym jej zarowno jak i tej lasce co jest jej opiekunka juz dawno nagadala do sluchu i sie zwolnila z tej pracy.. bidna Mi Rae ma dwoch facetow na ktorych Na Raz zalezalo/zalezy jak na smyczy. i nadal sie nad soba uzala.. no przebiedna jest normalnie.. serce mi sie kraje jak na nia patrze.. uhh.. a In Jae.. boshh jaki niezdecydowany..
[edit]

ep 10
Spoiler! nieee.. mowcie mi ze Mi Rae chce wrobic In Jae w baby boom.. no nie moge.. ja po prostu za kazdym razem jak ja widze to mam ochote na dziendobry jej z plaskacza dac.. az sie dziwie ze Na Ra tak nie robi.. i w ogole ze jeszcze jej liscia nie zasadzila..
[edit]

noo skończyłam.. i powiem, że nawet się w to trochę wciągnęłam.. nie było aż tak tragiczne.. choć momentami tendencyjne i wkurzające.. no ale nic nie jest idealne a ta drama po prostu miała więcej tego co nieidealne xD anyway, mam troszkę rzeczy do skomentowania i tak myślę, że pójdę tropem głównych postaci.. więc to co teraz napisze może być spoiler2owate.. baa nawet takie będzie wiec proszę oczy przymknąć jak coś..

Shin Na Ra
- po pierwsze jest to moja druga drama z Han Chae Young i na prawdę bardzo polubiłam tą aktorkę. Jest dość charakterystyczna. A wracając do jej postaci.. po pierwsze chciałam zwrócić uwagę na jej kolczyki.. uwielbiam kolczyki a ona miała ich tutaj całą masę i o ile się nie mylę ani razu nie była dwa razy w takich samych. i wszystkie bez wyjątku były megawypasione! ahh jakby mi je ktoś podarował w prezencie to bym się nie obraziła :) poza tym troszkę mnie denerwowało jej niezdecydowanie.. raz mówi In Jae ze poddaje się a innym razem ze jednak go kocha i tak nonstop.. zgubić się można..

Na In Jae - momentami mnie naprawdę irytował.. no wielki problem się zdecydować na tą jedną.. poza tym bardzo wdzięczna postać i szybko ją polubiłam. choć jak zaczął być z Mi Rae przestał być zabawny i stał się nudny i romemłany..

Cha Mi Rae - na początku myślałam, że jest nudna.. taka idealna i opanowana.. ale jak zobaczyłam jaka się stała potem to już wolę żeby została nudna i nijaka. choć trzeba jej przyznać na plus że trzymała się prawie że do końca swojego. prawie w ogole nie działały na nią moralizatorskie gadki Na Ra.. dziewczyna schowała swoją moralność do kieszeni po prostu. ale ostateczna mowa Na Ra.. noo to było mistrzostwo i pięknie jej wygarnęła.. choć nadal jest dla mnie tajemnicą jak to się stało, że Mi Rae ani razu z liścia nie dostała.. podziwiam Na Ra za to, że była na tyle opanowana, że jej nie przyłożyła bo ja bym już dawno to zrobiła jakbym była na jej miejscu. aha.. i w drugiej części dramy, mniej więcej jak zaczęła się nosić w tym kucyku.. te jej miny skrzywdzonego dziecka.. jezhuu jak mi działała na nerwy.. i te jej wydęte wargi jak się dąsała.. no phlease..

Kang Seung Woo - od początku do końca jakoś.. no ani razu nie poczułam sympatii w stosunku do tej postaci.. w ogóle nic względem niego nie czułam.. nie ruszał mnie w ogóle.

Ahjumma - matka In Jae - mamusia In Jae to równa kobitka! jako jedyna potrafiła wygarnąć Mi Rae i nie poddała się żednemu argumentowi uzasadniającemu związek In Jae i Mi Rae. i kocham ją za to! konkretna silna kobieta w gustownych żakietach.. raz miała taki przesweet biały żakiet w czerwone serduszka <33 gdzie można taki kupić??

Im Choon Ae - tu wredna tu przymilna.. ojj jak Na Ra była Na Kyung i jak ta ją beształa.. oohh kolejny powód aby podziwiać opanowanie Na Ra. ale jakoś mimo to później polubiłam ją jako że faktycznie jak pomyślała tak mówiła i nic nie ukrywała. no i przede wszystkim była oburzona na wieść że Mi Rae ma się zaręczyć z In Jae!! way to go!

ojciec Na Ra - ten pan jest co najmniej dziwny.. nie kumam jakim cudem on wparował do domu Na Kyung i zaczął się tam szarogęsić i wyrzucać z domu wszystkie panie jak coś zrobiły źle.. w końcu on za niego nie płacił tylko się tam pasożycił na Na Kyung..

generalnie ta drama mi raczej umilała życie, wiec nie mogę narzekać.. a warto ją obejrzeć dla Ji Hwana i kolczyków Na Ra xD

- myślę, że to będzie takie 5,5-6/10 -
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 09 sie 2010

evelinux pisze:generalnie ta drama mi raczej umilała życie, wiec nie mogę narzekać.. a warto ją obejrzeć dla Ji Hwana i kolczyków Na Ra xD[/b]

chyba się skuszę - lubię takie "krytykowane "dramy - a ja z kolei wolę popatrzeć może nie na kolczyki Han Chae Young tylko hmm cóż jako męskie bydle moje oczy pozwolą sobie popatrzeć troszkę niżej :).a i KJH (niech zrehabilituje się w moich oczach za Tiarkę)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 sie 2010

no to.. nic tylko życzyć miłego oglądania.. myślę, że aktorka grająca Mi Rae jest bardzo ładna, więc stanowczo będziesz miał na czym zawiesić swoje męski oko :) do tego dziewczyny w sklepie FACE STORY też są śliczniutkie :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 10 sie 2010

Po pierwszym epizodzie nie jest wcale źle ,powiem że mi się podobał.Oczywiscie najbardziej zapadły mi w pamięci sceny:
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jedyne do czego mogę się przyczepić to pewna sytuacja która moim osobistym zdaniem jest nierealna a która jest początkiem całej dramy:mianowicie który facet w łóżku z taką dziewczyną będzie miał wyrzuty sumienia i odmówi sobie odrobiny przyjemności?Ba który facet o zdrowych zmysłach i rozwiniętym instynkcie samozachowawczym powie dziewczynie:"Kochanie w San Francisco miałem przelotny seks z jakąś panną"- tą tajemnicę zabierze do grobu :) a nie powie w dzień oświadczyn dziewczynie.Nie mówię tego broń boże z autopsji ale znając realia nas facetów to wydaje mi się najbardziej naciągany motyw z tego pierwszego odcinka.Za to KJH w tych ogromnych okularach - śmiałem się aż małżonka patrzyła na mnie jak na wariata

Wróć do „K-drama”