[2014] Fated To Love You

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2014] Fated To Love You

Postautor: thon » 03 sie 2014

Coraz mniej podoba mi się oglądanie dziwnych fryzur Hyuk'a, robi się coraz bardziej traumowato, coraz mniej mam chęci do sięgania po kolejne odcinki - a przecież to dopiero połowa dramy - będzie chyba tylko coraz gorzej... Na plus - nie wiem jak Jang Nara to robi, ale gdyby obsadzili ją w roli uczennicy, to z jej dziewczęcym, niewinnym wyglądem dałaby radę zagrać :).

Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 27 sie 2014

:jump: halo! Ktoś to jeszcze ogląda? Utknęłam na amnezji, nie wiem czy zabierać się dalej za to , nie zabierać?
Na razie mnie przygniotło :confuse: a "psia kupka" dalej siedzi...
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 27 sie 2014

Witaj w klubie, ja też nie mogę się zmusić do dalszego ogladania - amnezja mnie pokonała.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 05 paź 2014

Skończone

Nie mogłam jej porównac z oryginałem bo tamta drama tak mnie odrzuciła że od dwóch lat nie tknęłam żadnej dramy tajwańskiej. Obejrzałam tylko 2 lub 3 pierwsze odcinki.
Ta wersja mi się podobała chyba dlatego że bohaterowie byli fajni.
Jang zagrał bardzo dobrze i jakoś nie wyobrażam sobie innego aktora w tej dziwnej i szalonej roli. Niektóre sceny, które były nieraz jak parodia wywoływały u mnie śmiech.
Jang Na Ra stworzyła tak swoją postac że się ją kochało. Ten typ dziewczyn w dramach nieraz mnie denerwuje a tutaj było wręcz odwrotnie no i bohaterka nie była tak głupia jak większośc tego typu bohaterek.
Daniel jakoś ta postac była mdła dla mnie. On miły ona miła i robiło się nudno. Dobrze chociaż że odnalazł siostrę.
Moje ulubiona postac to Secretary Tak. On był genialny w tej dramie i uwielbiałam sceny z jego udziałem.

Pojawiła się ulubiona choroba w dramach czyli amnezja ale trwała tylko jeden odcinek na szczęście.
Ogólnie nie było źle . Myślę że warto się skusic
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 11 lis 2014

Pojawił się Fated To Love You Episode Special - film jest jeszcze dziwniejszy niż drama... :confused: :confused: :confused:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 21 kwie 2015

Drama mająca to coś, co powoduje, że kocham dramy azjatyckie. 8/10
Prusy:
- przepiękne ost
- mnóstwo przezabawnych scen sytuacyjnych
- śmiech głównego bohatera - który mnie niszczył
- rozmowa głównego z psychiatrą mnie zniszczyła
- bardzo luźna i przyjemna historia
- bardzo dobra gra aktorska
- fajne postacie drugoplanowe np. matka głównej - waleczna o swoją córkę

- minusy
- od 17-20 odc. nic się nie dzieje praktycznie i nudy
- beznadziejna postać żony ojca głównego i jej syna, który niby dokuczał głównemu (taki chudzina)
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
Sadie
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Sadie » 27 kwie 2015

Miałam dwa podejścia do tej dramy. Za pierwszym razem odrzucił mnie główny bohater. :D A później, że nie miałam już co oglądać to stwierdziłam, że dam szansę i nie żałuję. :-) Czasami głupie, czasami bezsensu, ale potrafi rozbawić jak i wzruszyć. Dobrze bawiłam się przy tej dramie i szybko połknęłam ją w całości. Lee Gun - tak jak z początku mnie odstraszał, a jego śmiech był taki idiotyczny, tak z każdym odcinkiem coraz bardziej zdobywał moją sympatię (jak i jego śmiech :lol: )
Główna bohaterka typowa sierotka Marysia, która brzdąka pod nosem przepraszam i daje robić z siebie frajerkę, ale w tej całej skromności, grzeczności i byciu miłym - jest bardzo urocza oraz inteligentna. Polubiłam ją, choć zdecydowanie lepiej jej bez okularów :D Postać Daniela.. Przejadł mi się trochę już aktor, odgrywający jego rolę, być może dlatego, że przed pójściem do wojska zaangażował się w wiele dram i już za dużo go widziałam na ekranie :D Narzeczona Guna/biologiczna siostra Daniela - nie przekonała mnie do siebie, nie polubiłam jej. Sekretarz Tac świetny, mam nadzieje, że związał się ze siostrą Kim Mi Young :D
Ja z czystym sumieniem polecam tą dramę, ani mi się nie ciągnęła, ani nie nudziła. Zapewne jeszcze kiedyś do niej powrócę, bo jest piękna.
O! I to co mi się spodobało w tej dramie to to, że babcia Gun'a nie robiła kłopotów by był z Mi Young i właściwie z miejsca ją zaakceptowała ^^
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 28 kwie 2015

Zgadzam się - drama piękna i polecam każdemu, a szczególnie OST
Pieprzyć Króla

Wróć do „K-drama”