[2014] Secret Love- KARA

seriale z Korei
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[2014] Secret Love- KARA

Postautor: KartoflAnka » 07 sie 2014

Secret love Kara - miniseria

Obrazek

Tytuł:Secret Love/ 시크릿 러브
Rodzaj: dramat, romans, suspense
Producent: Kim Gyu Tae ("Winter, The Wind Blows" "Padam Padam")
Ilość odcinków: 5 po ok. 80 minut
Data: 13 czerwiec -11 lipiec 2014
Drama nagrywana w Korei, Japonii, Tajwanie, Hong- Kong.

Opis: Jest to pięć różnych historii miłosnych z członkiniami zespołu KARA. To żeński zespół kpop ( jakby ktoś nie wiedział:)
Historie te obejmują:
"I Miss You" :fav:
"Lilac"
"13th Bucket List" :fav:
"7 Days of Summer"
"Have You Ever Had Coffee With An Angel?" :fav:

Obsada męska:
Yeon Woo Jin
Ji Chang Wook
Kim Yeong Kwang
Lee Gwang Soo
Bae Soo Bin

link do obsady, a jest bardzo interesująca, jeśli chodzi o męską :smitten: plus więcej wiadomości i fotek.

więcej

Ode mnie : Siadłam sobie i postanowiłam popatrzeć na historię z JiChW o aniołku. Jedna z lepszych, potem poleciała reszta. Dwie mnie urzekły, pośmiałam się a nawet popłakałam na kolejnych. Aktorstwo Kary, no cóż jest jakie jest, chłopaki lepiej sobie radzą choć historia o 13 życzeniowej liście była boska. Zamiast ciężkiego filmu i w wolnej chwili polecam, szczególnie fankom chłopaków, w sensie męskiej obsady hehe.

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2014] Secret Love- KARA

Postautor: Chie » 07 sie 2014

Bardzo fajna mini seria. Obsada męska ciekawa, a członkinie Kary poradziły sobie całkiem nieźle.
Wszystkie historie mi się podobały ale najbardziej chyba "13th Bucket List"
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Re: [2014] Secret Love- KARA

Postautor: Heartless » 08 sie 2014

Fajnie, że Anka założyła temat - zbierałam się i zbierałam ale siły zabrakło :mrgreen:

Ja najbardziej polubiłam "I Miss You " :fav: :fav: :fav: , potem w moim rankingu jest , "Lilac" :fav: :fav: , "Have You Ever Had Coffee With An Angel?" :fav: , "13th Bucket List" :fav: i na końcu "7 Days of Summer" . "7 Days of Summer" jest najsłabszy ze względu na Lee Gwang Soo, który wypadł mało przekonywająco i dość sztucznie. Przy dość smutnych momentach był wręcz irytujący.
Dziewczyny z KARA nieźle sobie radzą aktorsko. A mini drama z nimi jest o wiele lepsza niż niejedna drama z etatowymi aktorkami ale w dużej mierze to też jest zasługa ich filmowych partnerów.
Polecam wszystkim, którzy lubią wzruszenia :smitten:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga

Wróć do „K-drama”