[2006] Bad Family

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

[2006] Bad Family

Postautor: Shina » 18 cze 2006

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~BAD FAMILY~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Obrazek

Stacja i czas emisji: SBS 22.03.2006 - 05.11.2006; 9:55
Liczba odcinków:16
PD: Yoo In-Shik (Bad Housewife)
Scenariusz: Lee Hee-Myung (Successful Story of a Bright Girl, My Fair Lady), Han Eun-Kyung

Obrazek

*Kim Myung Min jako Oh Dal Gun (fałszywy wujek Na Rim)
*Nam Sang Mi jako Kim Yang Ah (falszywa siostra)
Obrazek
*Kim Hee Chul jako Gong Min (fałszywy brat)
Obrazek
*Hyun Young jako Ha Bu Kyung
Obrazek
*Park Jin Woo jakoHa Tae Kyung
Obrazek
*Lee Young Yoo jako Baek Na Rim
Obrazek
Pozostali:
*Im Hyun Shik jako Jang Hang Gu (f. dziadek)
*Yeo Woon Kye jako Park Bok Nyu (f. babcia)
*Kang Nam Gil jako Jo Gi Dong (f. ojciec)
*Keum Bo Ra jakoUm Ji Sook (f. matka)

Obrazek
OPIS
Na Rim traci rodzinę w wypadku samochodowym.Przy zyciu jest jeszcze jej wujek,ktory zatrodnia Oh Dal
Guna by znalazl osoby ktore by udawaly rodzine Na rim.W ten sposob moze ona sobie przypomniec wszystko z przed wypadku.

Hee chul ma tu blad wlosy nawet mu ladnie :D Nam sang mi ladnie gra:)
Hyun Young pierwsza drama gdzie ja widze ^_^ granie idzie jej dobse spiewanie troszke gorzej:)

Spoiler! FOTKI
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 25 cze 2006

Drame obejzalam i powiem ze na poczatku mnie wogole nie ciekawila alepotem te akcje xdDDD jak koles propboje pocalowac laske badz inny do niej zarywa to bylo komiczne xD smutne jest to jak przezywa mala dziewczynka po tracie calej rodziny :) jednkarze uswiadamia sobie ze przeciez oni moga byc jej rodzina ne wazne ze falszywa wkoncu mozna ja zaadopotowac(dziewczynke)
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 25 cze 2006

dramka calkiem przyjemna ^_^

ja ogladalam ja tylko dla mojej kochanej unni czyli hyun young i KCH ^_^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2006] Bad Family

Postautor: evelinux » 10 sie 2010

oglądam 1szego epa.. ii.. o ja.. jaka obsada z Creating Destiny.. oh what the f..

o jaa.. jakie zakonczenie.. takie w stylu Jan Di xD

[edit]

o jaa.. jestem juz po 3-cim epie i normalnie.. ten były gangsta aka wujek nazywam się Maj-parkjakiśtam-suchychleb xD noo on jest przemocny ten kolo! te wszystkie akcje.. no masakra xD ubaw po pachy! najbardziej mi się podobało jak w 2gim epie uczył tego tatusia jak ma rozmawiać z dłużnikami xD xD

no a braciszek blondasek.. <33 czyta miłość! z początku mi trochę Hero zalatywał.. te klimaty Herowe xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 10 sie 2010

no a braciszek blondasek.. <33 czyta miłość! z początku mi trochę Hero zalatywał.. te klimaty Herowe

Braciszek blondasek to Heechul z Super Juniorów ;D Jak dla mnie to on trochę zbyt przymulony tam był xP
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 10 sie 2010

drama do obowiązkowego przeze mnie obejrzenia w najbliższym czasie.Heechul mimo że moim zdaniem to kawał paskudy ale w Golden Bride podobała mi się jego postać i romans jaki tam miał.A tu patrzę cała masa aktorów których lubię -Im Hyun Sik,Kang Nam Gil czy Nam Sang Mi (której mina podczas jazdy na skuterze wraz z Ji Hyun Woo do dziś mnie śmieszy i siedzi w zakamarkach tych 2 ostatnich moich szarych komórek)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 10 sie 2010

Dziś zaczęłam oglądać tę dramę i już zaczynam 8 ep ;x (i na tym raczej skończę na dziś choćby z powodu wyczerpania limitu na MU... miałam skończyć na 7 ale prev do 8 mnie zachęcił hahaha)
Generalnie... hmm.... Na początku się trochę nudziłam. Czekałam tylko aż w końcu zbierze tę rodzinkę do kupy z nadzieją, że wtedy mnie wkręci.
Cóż, po 7 epach nie mogę powiedzieć żebym była zachwycona czy coś ale ostatnie epy mi jakoś zleciały, przyjemnie się oglądało, trochę się pośmiałam... więc raczej OK :D

Spoiler! Nie podoba mi się tylko to, że zapewne fałszywa siostra skończy z równie fałszywym (xP) wujaszkiem...
Ja bym chciała, żeby ona jednak skończyła z tym synalkiem Wujka Ropucha (mam na myśli tego typa przez którego był wypadek).
No ale co zrobić :/

No i ta ciąża fałszywej mamuśki i tatuśka to był L O L
Serio myślałam, że nic się nie stało... (no kurde! oni byli w ciuchach/bieliźnie jakby nie patrzeć! Jak byli pijani to już to widzę jak pierwsze co robią to się ubierają z powrotem _^_)

Braciszek blondasek to Heechul z Super Juniorów ;D Jak dla mnie to on trochę zbyt przymulony tam był xP

No tak trochę O.o
I jak go widzę to mam wrażenie, że ta jego postać to taki zapychacz troszkę xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 11 sie 2010

Devi pisze: Spoiler! Nie podoba mi się tylko to, że zapewne fałszywa siostra skończy z równie fałszywym (xP) wujaszkiem...
Ja bym chciała, żeby ona jednak skończyła z tym synalkiem Wujka Ropucha (mam na myśli tego typa przez którego był wypadek).

Ech a ja jestem po 4 odcinkach i jak na razie mam nadzieję na pary siostra - bogaty synalek , ex gangster - pani dyrektor.
A drama jest świetna -jedynie Heechul jest chyba tylko po to by być tam zapychaczem bo oprócz koloru włosów to niczym się nie wyróżnia.
Za to falszywy dziadek i jak cała pozostałą fałszywa rodzinka to same ciekawe osobniki - 2 kłótliwe przekupki ,tatko -niedorajda o gołębim sercu,no i najlepsi z najlepszych to oczywiście nasz ex gangster i fałszywa siostrzyczka.
A i świetne są rozmowy 2 dzieciaków -najmłodszego braciszka fałszywej siostrzyczki z Na Rim.
A sposób napędzenia widzów prze ex gangstera na widownię - świetny - jak ja bym chętnie tak paru osobom przyłożył parę razy :)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 11 sie 2010

A drama jest świetna -jedynie Heechul jest chyba tylko po to by być tam zapychaczem bo oprócz koloru włosów to niczym się nie wyróżnia.

No bo on alien jest xPPPP
No ale później go trochę więcej. Myślę, że w końcu odegra jakąś ważniejszą rolę w tej całej rodzinie xP

Co do par... to też bym tak chciała (jak zresztą pisałam) ale nie jestem w stanie uwierzyć, że to się tak potoczy. I nawet odczuwam pewne insynuacje w okolicach 9 odcinka, że może jednak będą z tego 2 pary ale... Nie ma głupich. Ja już ich znam. Na bank robią mi tylko nadzieje :/
(a ten bogaty synalek coraz bardziej mnie rozwala.... jest taki totalnie głupi, prawie zleciałam z krzesła po jego akcji przed sklepem z ubraniami jak chciał naszej bohaterce jakieś ciuchy na kolacje kupić... kto oglądał ten pewnie wie o co dokładnie mi chodzi.... xPPP).

W ogóle zapomniałam wspomnieć, że działają mi na nerwy te dwie laski... ta Ah Na cała (za którą lata braciszek Heechul blondi vel. marchewa) i ta cała bratanica Wujka Ropucha ;x A dokładniej... nie tyle co one mnie wkurzają co ich głosiki.....................
Ginę jak je słysze ;x
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 12 sie 2010

Skończyłem i cóż powiedzieć -tylko polecić każdemu,trochę humoru,trochę wzruszeń.Świetna rola Kim Myung Mina -cóż po Beethoven Virus to druga drama w jakiej grał i znów postać stworzona przez niego jes nietuzinkowa.Tutaj od razu miałem skojarzenie Dal Gun z tej dramy to niczym Dal Go z Dr,Kkanga gangster który ma serce większe niż rozum (czego dowodem niech będzie ostatni epizod -rok póżniej w szkole).Drama bez większych dłużyzn ,cała historia skojarzyła mi się z Cinderella Man -walka o utrzymanie ryneczku -tylko że tu zamiast ciuchów mamy kluski i kawę.
Wady - jak to w kdramach kissy ,ale tu o tyle nie raziły bo nasz ex gangster był tak nieporadny w zalotach że przyjąłem że on tak naprawdę mógłby się całować:)
Nam Sang Mi - i z nią to też moja druga drama i znów mi się podobała jej postać silnej babki potrafiącej nawet gangsterowi przyłożyć.
Cała rodzinka była świetna - jak z początku wkurzały mnie te 2 przekupy to później i one pokazały swoje drugie lepsze"ja"
I jak zwykle dzieciaczki był słodziaszcze - jak ci Koreańczycy żerują na moich uczuciach sprawiając że człowiek patrząc na takie szkraby chce czy nie wzrusza się .
Na zakończenie 2 zdjęcia z kissów - uwaga nie śmiać się :)
Spoiler! Obrazek
Obrazek

Ach i oczywiście nie zapominajmy o Bu Kyung z piskliwym głosikiem i Tae Kyung -Park Jin Won to teraz dla mnie już nie lekarz z Reversal of fate a gość od kałamarnic :)
Końcówka naciągana ,wyidealizowana ,ale co tam i tak się świetnie oglądało
Ja dramie dam 8/10 i na pewno kiedyś sobie jeszcze ją obejrzę
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 12 sie 2010

A ja nadal oglądam :)
Właśnie skończyłam 14 ep... miałam poczekać z pisaniem ale jakoś nie mogłam się powstrzymać xP
Cóż, powiem tak. Nadal utrzymuję zdanie, że drama spoko. Całkiem przyjemna historia o tym, że nie trzeba być na prawdę spokrewnionym aby stworzyć rodzinę darzącą się miłością.
Tak czy inaczej... cóż... im bliżej końca tym bardziej zaczynam się jakoś niecierpliwić i doszło do mnie, że poza tymi dwoma laskami ze 'słodkimi' głosikami wkurza mnie jeszcze do tego główny bohater!
Raaaany.... Na początku tego nie zauważyłam ale serio z odcinka na odcinek coraz gorzej mi się go ogląda. A od momentu jak wyczytałam, że to ten dziad z Beethoven Virus to już w ogóle moja mina się wykrzywia coraz bardziej jak go widzę lub słyszę... (jak ja w ogóle mogłam go nie poznać? teraz to oglądam i nie dowierzam jak mogłam go nie skojarzyć.... xP)
(teraz spoiler2owo, również w stosunku do BV)
Spoiler! Jaaaaa.....! Widziałam tego typa w 2 dramach i w obydwu dostają mu się jakieś młodsze laski! W obydwu przypadkach wolałam aby bohaterka była z tym drugim i w obydwu przypadkach dziad (przepraszam za to określenie, to tak mi po BV pozostało xP) pokrzyżował mi plany!
Jakby nie patrzyć, nie skończyłam BV głównie przez niego...
Yeah, od teraz będę chyba omijać dramy z nim... przynajmniej te, gdzie gra większą rolę a tym bardziej główną..............

Poza tym wkurza mnie nawet głos, styl mówienia, zachowanie etc tego typa... Rozumiem, gangster i te sprawy ale ten jego chód to momentami przerysowany jak dla mnie.
Może tak miało być, może przesadzam bo ten typ mi nie podchodzi ale... musiałam to z siebie wyrzucić xPPP

No ale nic, lecę to kończyć... jeszcze tylko 2 epy przede mną xP
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 sie 2010

Maura pisze:
no a braciszek blondasek.. <33 czyta miłość! z początku mi trochę Hero zalatywał.. te klimaty Herowe

no ewlasnie sama sie zszokowalam jak to dwa dni temu odkrylam..

mialam niechciane przystopowanie z ogladaniem bo komp na formacie byl.. jutro znow caly dzien poza domem - towarzysze babci w drodze na badania.. a potem na dzialke na weekend wiec pewn odopiero w poniedzialek zasiade do kolejnego epa.. ale mnie juz wciagnelo.. choc 1szy ep byl po prostu dla mnie taki... troche sie gubilam w tej historii ale.. ale.. da sie ogarnac xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 13 sie 2010

OK!
Koniec oglądania :D
Spoilerowo więc uwaga xPPP

Wady - jak to w kdramach kissy ,ale tu o tyle nie raziły bo nasz ex gangster był tak nieporadny w zalotach że przyjąłem że on tak naprawdę mógłby się całować:)

Gosh.... ten kiss był... nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać xP
Oczywiście rozumiem zamysł bo faktycznie, on ogólnie był taki mega nieporadny... więc wybaczam mizerność kissa. Postawili na komedie i tyle xP
Teraz może plusy i minusy samego końca:

Minusy:
- Dal Gun w szkole............... are u kidding me? O.o Wszystko fajnie, znowu komediowo ale... mogli sobie darować xP Zrobili z tej postaci już kompletnego bezmózga ;x
- Boss gangu, który wylądował jako dostawca na skuterku i w jakiejś muszce..... no świeeeeeeetnie. Lubiłam tę postać bo niby był gangsterem, twardy typ, ale jednak swój honor i lojalność miał. Poza tym, nie lubię akcji jak ktoś jest bogaty a później traci to wszystko. Choćby to był happy end to i tak jakoś mi żal tej kasy :P (materializm się we mnie odzywa? hahahaha).
No i kurcze... przecież nie oskarżyli go o te napaści etc. więc czemu nagle taki koniec.... eh.
Poza tym, cały czas porównywałam tego bossa do bossa z Great Inheritance xP
- Cały czas wolałabym pary Dal Gun & tamtą druga laska oraz Yang Ah & Tae Kyung...
Choć w sumie Yang Ah miała wielki wybór...: między głupkiem a tępakiem xP (który jest kim, możecie sobie wybrać xP)
Tak czy inaczej i tak lepiej wyglądali Yang Ah i Tae Kyung.... a Tae Kyung podbił moje serce swoją głupkowatością i szkoda mi było, że został sam :/
Jego kuzynki też mi trochę szkoda było bo może trochę głupiutka (aczkolwiek inteligentna) i jej głos mnie wnerwiał ale jednak spoko babka była. Od początku do końca.

Plusy (aka co mi się podobało)
+ Gong Min i jego akcja na uczelni.... LOL xP Najlepszy był moment jak chciał tej swojej lasce książką przyłożyć ale tego nie zrobił i tylko mamrotał coś pod nosem hahaha
Choć przyznam, że dziwna ta postać była. Niby jeden z rozsądniejszych w całej tej bandzie, ale z drugiej strony jednak głupawych pomysłów nie oszczędził. Niby tak chce z tą Ah Ną być... a niby to wygląda jakby z nią był od niechcenia...
No ale nic. Jaki był taki był... momentami trochę sztywno grana ta postać przez Heechula (takie miałam wrażenie) ale z drugiej strony może to i tutaj pasowało... whateeeeever xP

Inna rzecz, już poza plusami i minusami: ten prawdziwy wujek to był biedny pod koniec xP Bo... czy to nie w jego własnym domu tak na prawdę mieszkała ta gromada? W scenie jak Na Rim wybiegła za rodzinką prosząc ich aby zostali, a oni władowali się z powrotem do domu, to prawdziwy wujek bynajmniej miał dziwną minę w stylu "WTF?! to mój dom!" xP

Hmmm.... mam wrażenie, że zapomniałam o paru rzeczach które chciałam wypisać :/ (wiedziałam, ze lepiej było zrobić notatki... ja i moja skleroza xP).
No trudno, jak sobie przypomnę to dopiszę xP

Tak czy owak.... samiutki koniec (dosłownie samiutki) nasunął mi jedną myśl:
Kontynuacja w filmie "Uciekająca para młoda" xP
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 sie 2010

jestem po 5 epku.. powoli nadganiam zaległości.. no i powiem tak.. Kim Myung Min jest genialnym aktorem! postać wujka Dal Gun-a przeboska! szczególnie jak wszystko robi w tym garniaku.. pierze pranie.. naprawia meble.. śpi.. czego on w nim nie robi? o_O

ale najdebeściarskie było jak:
Spoiler! - zajął na śmieciach stolik dla Yang Ah
- ugniatał pranie nogami xD
- i wychodził po nia z parasolem na przystanek
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 18 sie 2010

evelinux pisze:jestem po 5 epku.. powoli nadganiam zaległości.. no i powiem tak.. Kim Myung Min jest genialnym aktorem! postać wujka Dal Gun-a przeboska! szczególnie jak wszystko robi w tym garniaku.. pierze pranie.. naprawia meble.. śpi.. czego on w nim nie robi? o_O
ale najdebeściarskie było jak:
Spoiler! - zajął na śmieciach stolik dla Yang Ah
- ugniatał pranie nogami xD
- i wychodził po nia z parasolem na przystanek

Nie pozostaje mi się tylko z waćpanną zgodzić ,jakoż i ja byłem zachwycony grą aktorską tego pana - zagrał genialnie ex gangstera którego zaloty powinny być podręcznikowym przykładem jak tego nie robić -ale to było tak słodko nieporadne że aż na sercu robiło się ciepło.Scena z parasolem -tak to szczególnie miło się oglądało no i to zajęcie stolika -brylancik.To bohater który wzbudził moją sympatię i choć na początek myslałem o innych parach w tej dramie to z każdym kolejnym odcinkiem wiedziałem że scenarzysta odwalił kawał dobrej roboty.A propo stroju - były juz zakupy ciuszków? - też urocze

Wróć do „K-drama”