[2014] My Spring Days

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

[2014] My Spring Days

Postautor: Maura » 12 wrz 2014

My Spring Days

Obrazek

Inne:
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek

Reżyser: Lee Jae-Dong
Scenariusz: Park Ji-Sook
Stacja i czas emisji: MBC, 10.09-30.10.2014, Środa- Czwartek 21:55
Liczba odcinków: 16
Rodzaj: romans, dramat

Obsada:
Kam Woo Sung jako Kang Dong Ha (45)
Choi Soo Young jako Lee Bom Yi (27)
Lee Joon Hyuk jako Kang Dong Wook (35)
Jang Shin Young jako Bae Ji Won (32)

Opis:
Wdowiec z dwójką dzieci spotyka kobietę, która nosi w sobie serce jego zmarłej żony i się w niej zakochuje.

Dawno nie zakładałam tematu, ale patrzeć na moje stare dzieła, to po przeczytaniu opisu właściwie już nie trzeba było brać się za dramę, ha! Także krótki i treściwy opis, chociaż zdaję sobie sprawę, że po przeczytaniu go wiele osób już zdążyło zamknąć temat.
Obejrzałam dwa odcinki i jak narazie podobało mi się. Jest bardzo klasycznie, a pewnie będzie jeszcze klasyczniej jak zostaną odkryte wszystkie karty i przejdą do właściwego dramatu, ale jak to mawiam - dobry dramat nie jest zły i chętnie zobaczę jak się te ich losy potoczą, zwłaszcza, że być może bez łez się nie obejdzie. Ja sięgnęłam po tą dramę ze względu na aktora - Kam Woo Sunga, który rozczulał mnie w Alone in love i tu zapowiada się podobnie. Do Sooyoung też nic nie mam, chociaż zdaję sobie sprawę, że bywa irytująca. No i oczywiście podobna tendencja co w dramwie z Yooną - straszy facet z dziećmi zakochuje się w o wiele lat młodszej dziewuszce.. myślicie że one się umówiły na takie role? Jak z Yooną i panem premierem było chyba niestety wiemy.... Narazie jest słonecznie, wieje przyjemny wyspiarski wiaterek, no i jak na wstępy to całkiem sympatycznie.

Zwiastun:

Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [2014] My Spring Days

Postautor: jordi » 12 wrz 2014

Soo jest CUDOWNA :D Irytująca nigdy nie była i nie będzie :D Ona chociaż gra w czymś przyzwoitym, nie jak jej chłopak z tym krówskiem z Secreta się męczy w Endless Love :-(

Na razie spokojnie, ale przyjemnie. Oby nie walnęli wielkiego mela, to powinno być ok. Nawet nieźle wyglądają interakcje między KWS a Soo...
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 04 paź 2014

Oglądam na bieżąco od 4 odcinka i jestem zauroczona relacjami między głównymi bohaterami. Drama jest ciepła jak letni wieczór , wszyscy - łącznie z niezastąpionym sekretarzem Kimem i jego 'arumda Stepanette ' są na swoim miejscu. CEO i Bom Yi są tacy słodcy w odkrywaniu własnych uczuć, bardzo ich lubię :fav: :fav: :fav: Ten drugi, czyli Doktorek, nie jest zwyczajowo ewilowaty, ale do końca walczy o serce swojej dziewczyny, za to go lubię, bo jest bardziej wiarygodny niż ci wszyscy infantylni faceci w innych produkcjach. Mam nadzieję, że drama utrzyma poziom, z niecierpliwością czekam na dalsze odcinki, bo w ramówce środa - czwartek to najlepsza produkcja IMO :victory: :victory:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: adrastea » 14 paź 2014

Podzielam opinię Heartless.

Pomimo różnicy wieku główna para jest taka urocza, świetnie do siebie pasują. Jest chemia :fav: Kam Woo-sung jest naprawdę uroczy i taki ..wrażliwy :smitten: Oczywiście im dalej w las tym fabuła bardziej melo ale wierzę, że wszytko się dobrze poukłada. Dla doktorka również. Pewnie w końcu odkryje dlaczego został porzucony przez byłą dziewczynę.
"My lost memory is what's guiding me out of a world of anger and frustration" by Tsukasa
http://www.filmweb.pl/user/adrastea_87" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 13 lis 2014

Ta drama była ok, Nie sądziłam że mi się spodoba.Sooyoung poradziła sobie z rolą bardzo dobrze a główny pan zdobył moją sympatię. Szkoda tylko że tak to się skończyło :puppy:
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 14 lis 2014

Wg mnie drama była ciekawa, ale gdzieś tylko do ok 10 odcinka, później się popsuła i zaczęła okropnie traumić, tak więc ostatnie odcinki oglądałam na szybkim podglądzie, bo nie dało się tego obejrzeć bez przewijania. A mógł wyjść całkiem ładny melodramat, wyszło jak zwykle.
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-drama”