[2014] My Lovely Girl

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2014] My Lovely Girl

Postautor: Chie » 11 lis 2014

Czy ktoś to skończył??? Ja skończyłam ale ostatnie 3 odcinki tak szybko obejrzałam jak jeszcze nigdy
Ta drama była tak nudna :omg: że aż ciężko to opisac. Nic kompletnie nic się w niej nie działo. Snuli się przez 16 odcinków a połowa tej całej obsady wygląda jakby miała zaraz wyzionąc ducha. ZERO chemii to już chyb a więcej dal Bong i Krystal mieli więcej chemii niż główna para.
Najlepsza postacią był L. Facet nie potrafi grac ale jego postac jako jedyna wprowadzała trochę życia w tą dramę.
To była drama muzyczna a muzyki prawie zero a jak już była to do d.....

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: adrastea » 15 lis 2014

W zasadzie mogłabym zacytować całość wypowiedzi Chie i się pod tym podpisać.

Ta drama to dla mnie ogromny zawód. Liczyłam na fajną lekką dramę z dobrą muzyką i romansem. Tymczasem główna para doprowadzała mnie do rozpaczy. Chemii zero :grumble: ani szczypty romantyczności, nic nie iskrzyło. Między L, a Krystal to już prędzej jednak ona grała ta postać jakoś tak dziwnie. Nie podobała mi się jej bohaterka. Choć nie wiem na ile to wina scenariusza, a na ile samej Krystal. Rain też bez rewelacji.

Fabuła była miałka, nudna, Dal Bong był ok, ale gdyby nie ten pies to w zasadzie 3/4 dialogów i interakcji bohaterów by wypadło.
Męczyłam się dla L bo był słodki :smitten: choć ostatnie odcinki to też przewijałam. Ostatni odcinek tylko pogłębił moją frustrację :wall: Serio? serio? Wyjechała popracować sobie w restauracji kiedy w końcu zaczeła robić to co kocha? Ten jej wyjazd i przyjazd i to ich spotkanie i rozstanie i znów spotkanie last minute. Litości :roll:

Do OSTa na pewno nie będę wracać. Chyba nie zapamiętam żadnego kawałka. Smutne to bo lubie muzyczne dramy ale tutaj tej muzyki jak na lekarstwo.
"My lost memory is what's guiding me out of a world of anger and frustration" by Tsukasa
http://www.filmweb.pl/user/adrastea_87" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 16 lis 2014

Chie pisze:Czy ktoś to skończył???

Chie! To była prowokacja! Wymęczyłam to...
Rain! Po co Ci to było! Szkoda mi bo nie idzie mu ostatnio za dobrze, ta rola zapewne mu w tym nie pomogła.
To było takie słabe, takie nudne...

adrastea pisze:Fabuła była miałka, nudna, Dal Bong był ok, ale gdyby nie ten pies to w zasadzie 3/4 dialogów i interakcji bohaterów by wypadło.
Męczyłam się dla L bo był słodki :smitten: choć ostatnie odcinki to też przewijałam. Ostatni odcinek tylko pogłębił moją frustrację :wall: Serio? serio? Wyjechała popracować sobie w restauracji kiedy w końcu zaczeła robić to co kocha? Ten jej wyjazd i przyjazd i to ich spotkanie i rozstanie i znów spotkanie last minute. Litości :roll:

Ja byłam pewna, że za dużo przewinęłam więc wracałam do tego wątku...WTF nie skumałam tej końcówki, fabuła jak w najgorszej wenezulskiej telenoweli tylko zamiasat do hacjendy wracalismy do jego domu...ale dlaczego? o co chodzi?...nie skumałam kompletnie... :confuse:
Jak wspomniano wcześniej najlepsza postać to piesio... :rolly:

Wróć do „K-drama”