[2014] Boardinghouse No. 24

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

[2014] Boardinghouse No. 24

Postautor: Mina » 26 paź 2014

Boardinghouse No. 24

Obrazek

Tytuł oryginalny: 하숙 24번지
Tytuł (latynizacja): Hasugu 24beonji
Tytuł alternatywny: Boardinghouse No. 24
Gatunek: komedia
Liczba odcinków: 12
Nadawca: MBC Every1
Emisja: 23.09.2014 - ??
Czas emisji: wtorek, 18:00

Opis

Historia kilku osób, które mieszkają w jednym apartamencie.Ściągnął je tam facet , który szuka swego dziecka i mysli, że któryś z lokatorów właśnie nim jest i chce się dowiedzieć który.
Każda postać ma jakiś problem albo specyficzny nałóg czy fobie albo cel w życiu.

Obsada

Kim Dong Jun (ZE:A) jako Kim Dong Jun
Jo Hyun Young (Rainbow) jako Cho Hyun Young
Lee Jae Hwan / Ken (VIXX) jako Lee Jae Hwan
Min Do Hee (Tiny-G) jako Min Do Hee
High Top jako Lee Bang In
Kim Sa Eun jako Kim Sa Eun
Kim Kwang Gyu
Twórcy

Reżyseria: Lee Soon Ok (이순옥)

Do dramy się wzięłam bo Ken .
Jest świetna, humor jak w syrence tylko jest go więcej .
W obsadzie sami idole , których bardzo przyjemne się ogląda.
Ma fabułę która wszystkich do czegoś doprowadzi i pewno powoli zmieni każdego z bohaterów.
Fajna poprawa humoru i KEN :fav:

Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2014] Boardinghouse No. 24

Postautor: Konata » 19 lis 2014

Obejrzałam wszystkie dostępne epki! I muszę przyznać że uwielbiam! Właśnie czegoś takiego mi brakowało w całym tym morzu traum, dramatów i szpiczastych podbródków jakimi zalewają nas w dramach.
Humor jak dla mnie świetny idealnie dopasował się do tej paskudnej szaroburej pogody za oknem. Śmieję się na głos praktycznie co chwila, bo czegóż oni tam nie wyprawiają! Ogromna różnorodność postaci i charakterów! Nie często mi się zdarza bym polubiła wszystkie postacie, ale tu serio, jak ich nie lubić?

Dong Jun :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:
Uwielbiam, radzi sobie całkiem nieźle, widziałam go już w Aftermatch i tam też był świetny. Chłopak zdobył moje uznanie już w pierwszych minutach tak dzielnie robiąc brzuszki :drool: :drool: :drool: :drool: a potem ta brutalna depilacja łydek!

Ken w tych okularkach - miodzio chłopinka i te sweterki do kompletu. Widać że się stara i nawet mu to wychodzi, choć role może mało wymagające mają. :fav: :fav:

Moja ulubiona scena Ken i Don Jun i tekst " It's okay for guys to share their underwear at times" i biedak musiał przebierać pijanego Kena :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No i koleś z BIGFLO - High Top, nie znam ale fajny jak najbardziej. To głównie on służy za źródło fanservisu i dziwacznych min w tej dramie :fav: :fav: :fav:

Lubię wszystkie dziewczyny, to że starają się wspólnie przezwyciężać swoje problemy ale nie ma żadnych megahiper traum, fajnie popatrzeć na te pierwsze zakochania gdzie nie wszyscy są szczęśliwi i nie zawsze wszystko przebiega po ich myśli.

Co mnie najbardziej urzekło to muzyka, jest sporo śmiesznych kpopowych ale nie tylko utworów. W 8 epku mamy Purfles 1,2,3 i Love is the MOMEEEEEEEEEEEENT (aż łezka sie w oku kręci).

Ogólnie mamy fajna idolkową dramę z masą śmiesznego humoru, niezłą (szczególnie wizualnie) obsadą i toną zabawnych gagów i pomysłów. Ahjussiak też miecie, biedny różowy ręczniczek!

Drama mało doceniana chyba, ja się zachwycam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 19 lis 2014

No właśnie drama jest cudowna.
Najbardziej na nią wyczekuje i nawet już oglądam bez napisów a potem jeszcze raz z tłumaczeniem.
Jest mega zabawnie , urocze pary , dziwne zachowania i przystojniaki .
Niczego się tak fajnie nie ogląda jak tej dramy :-)
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 01 gru 2014

Wrażenia po odcinku 10!
I Trouble maker w wykonaniu starszej pary i kapusta! Wszyscy kochamy kapustę! I taczki też były cool, nigdy nie testowałam takiego środka transportu ale wygląda przyjemnie <3

Uwielbiam tą dramę, jest tak śmieszna, przy tym te kolorowe ciuszki tak ciężko dostępne u nas! Bluza High Topa z kosmosem i keep calm podbiła moje serducho! I kolorowa bluza Do Hui...

Idolki trochę słabo zaczynają grać - szczególnie akcja ze zgubionymi plecakami- loooool- ale i tak mi się podoba! High Top zdecydowanie najlepiej gra, robi świetne minki i ten faaaanservis. Wiadomo, że nie ma kdramy bez lamentu pod prysznicem i ja na pewno nie narzekam... Akcja jest, woda płynie i można się ślinić TFU! wzruszać nad ciężkim żywotem danego osobnika!
Szkoda że Dong Jun już tak intensywnie nie ćwiczy ale za to jest naprawdę uroczy! Ken się stara, nie zawsze wybitnie mu wychodzi ale od idolków nie wymagamy cudów bo ogląda się super.
Ahjussiak mnie trochę zdenerwował tak perfidnie porzucając i odtrącając tak łatwo! Biedak musiał później się upijać (ja też chce na barana!) i te piosenki w tle.

Ogółem od strony muzycznej drama mnie rozwala, uwielbiam wszelakie ścieżki dźwiękowe zwykle idealnie dodane do sytuacji. Występ High Topa i Jo Hyeon Yeong był naprawdę genialny!!! :fav: :fav:
To zdecydowanie moje ulubiona para!!!

Idealna długość odcinków, humor może nie jakiś wybitny ale mnie odpowiada i chichram sobie ze wszystkich mieszkańców naszego pensjonatu!
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 30 gru 2014

Po zakończeniu seansu - otóż moi drodzy dramka warta obejrzenia, choćby dla śmiechu. Pełno odwołań do innych ' ogranych" scen sławnych dram nie czyni z tego jakiegoś dzieła, jednakowoż jak człowiek słyszy po raz kolejny Looooooove iiiiiis the momeeeeeeent to i tak parska śmiechem. Weselej się robi, jak się widzi swoje ulubione sceny z dram w nowej aranżacji.
Gry aktorskiej na wysokim poziomie nie oczekujcie. Idole dają radę ( chociaż Vixxowy wolę jednak jak wyśpiewuje) to momentami jest to sztywnawe, ale i tak lepsze od niektórych dram emitowanych razem z tą. Obejrzałam ciągiem chyba z 7 epów i naśmiałam sporo, wiec polecam. Dla wielu to taka dramka zapychacz, a szkoda, bo o wiele lepsza jednak, niż emitowane na równi, podejmujące "wysokich lotów" problemy.

Wróć do „K-drama”