[2015] Ho Goo's Love

seriale z Korei
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[2015] Ho Goo's Love

Postautor: KartoflAnka » 19 lut 2015

Ho Goo's Love 2015
Obrazek

Podstawowe informacje:

Tytuł oryginalny: 호구의 사랑
Tytuł (latynizacja): Hoguui salang
Tytuł alternatywny: Flighty Love / Ho Goo's Love
Gatunek: komedia romantyczna
Liczba odcinków: 16
Nadawca: tvN Asia
Emisja: 09.02.2015 - 31.03.2015
Scenarzystka znana jest z stworzenia Flower Boy Ramyun Shop.

Opis:

Ho Goo ma siostrę bliźniaczkę, która jest jego kompletnym przeciwieństwem. Ona zawsze była w centrum uwagi, podczas gdy z Ho Goo wszyscy drwili i się naśmiewali. Także w dorosłym życiu chłopak ma pod górkę. 7 lat z rzędu oblewa egzamin na urzędnika państwowego. Po kolejnej nieudanej próbie przypadkiem spotyka Do Hee. Była ona najpopularniejszą dziewczyną w szkole i Ho Goo podkochiwał się w niej. Przeżywają kilka wspólnych chwil i pewnego dnia Ho Goo odkrywa, ze dziewczyna jest w ciąży.( dotąd wiadomo po 4 epach, a dalej zobaczymy). Pewnego dnia rankiem Ho Goo zauważa, iż Do Hee zniknęła zostawiając z nim... niemowlę. Ho Goo nie wiedząc, co robić zaopiekuje się maluchem i powoli rozpocznie poszukiwania kobiety, którą od czasów liceum żywi gorącym uczuciem.( opis za dramawiki, ale jakoś mi się do końca nie zgadza sensownie, wiec z małymi poprawkami)

Obsada:

Choi Woo Shik Spoiler! http://www.dramawiki.pl/index.php?title=Choi_Woo_Shik jako Kang Ho Goo
UEE jako Do Do Hee
Im Seul Ong jako Byun Kang Chul
Lee Soo Kyung (이수경) jako Kang Ho Kyung (siostra bliźniaczka Ho Goo)
Choi Jae Hwan jako Kim Tae Hee ( najlepszy przyjaciel Ho Goo)
Lee Shi Un as Shin Chung Jae( drugi najlepszy przyjaciel Ho Goo)
i więcej:
Spoiler! http://asianwiki.com/Ho-Goo%27s_Love

Teaser: bardzo dziwny, chociaż po trochu oddaje osobowość głównego

Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2015] Ho Goo's Love

Postautor: Mina » 19 lut 2015

Co to ma być , reklamują prezerwatywy pokazując jak poród boli !!!!!!!!
hehehehe no neżle

Co do samej dramy jest taka sobie , nudnawa, dużo przewijam

ale ten czwarty był całkiem spoko
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 19 lut 2015

Oglądam, niby nic specjalnego ale ma zabawne momenty.
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ho Goo jest taki niewinny że aż mi go szkoda :roll:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 20 lut 2015

Tak dal tych scen warto ♥
Mistrz selek hehehehe
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 24 lut 2015

WTF z odcinkiem 5? Ile można mówić o prezerwatywach?! To już naprawdę przesada :shake: aż z ciekawości sprawdziłam - słowo "condom" pojawiło się w tym epie 16 razy :rolly:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 27 lut 2015

Cherry pisze:WTF z odcinkiem 5? Ile można mówić o prezerwatywach?! To już naprawdę przesada :shake: aż z ciekawości sprawdziłam - słowo "condom" pojawiło się w tym epie 16 razy :rolly:

E tam! Zaraz przesada. Ta drama to jest genialny paszkwil i robi się coraz ciekawiej. Siostra Hoo Goo i jego rodzice są mega nowocześni :rolly: Poza tym przyznaj condomowa scena w windzie to jest mistrz :D
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 11 mar 2015

Fajnie się ogląda , dałam się nabrać bo myślałam, że wiem kto jest ojcem dziecka Do Do
Kang Chul i te jego rozterki miłosne hehehehe
To teraz kto jestem ojcem dziecka ???
Ho Goo który dalej myśli , że jest prawiczkiem ale upił się i nic nie pamięta
Prezes firmy Do Do który ją zgwałcił
Do Do się puściła i nie wiadomo z kim

Jakieś inne propozycje ???

Fajne spekulacje oglądający drame wymyślają
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 11 mar 2015

Miłość Kang Chula mnie jest chyba moim ulubionym wątkiem xD biedny, jeszcze tą koniczynkę zachował przez tyle lat... normalnie full romantic :D

A co do ciąży... Z Ho Goo chyba nie bo jak się poznali to już miała w planach usunąć "hemoroidy" (chyba, że o czymś nie wiemy)
Wydaje mi się, że to będzie ktoś inny, jakaś nowa postać... Czyli koleja okazja do wywodu na temat prezerwatyw xD
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 12 mar 2015

Hoo Goo odpada, bo przecież test ciążowy schowała nad rzeką.
A może jej wybranek umarł czy coś? Tylko czemu ona to cały czas ukrywa? Może miała in vitro :rolly: :rolly: :rolly:
Do Do się puściła i nie wiadomo z kim

Prawdopodobne, skoro się uchlała nakretką niskoprocentowego trunku.

Ta drama jest na serio dobra - wyjący nad zaschniętą pępowinką Hoo Goo, który się zgubił w tym świecie i serio takiego ze świecą szukać :rolly:
Poraża mnie i wzbudza mój podziw ich oszczędność ubrań dla dziecka( już nie wnikam ze DoDo ma jedną torbę i daje radę), cały czas w jednym beciku a my tu w Polszy wózki, nosidełka, inwestycje. :rolly:
Najlepsze jest to, że wszyscy bohaterowie idealnie wpasowują się w miejsce, nie ma dłużyzn, dali radę upchnąć kilka wątków i ładnie je połączyć w romans stulecia - on kocha ją, ale myśli, że ona kocha tamtego, ale tamten nie kocha jej, jak myśli on, tylko jego, tylko tamten nie wie, że to nie on, bo on ma siostrę, która nie wie, że on kocha ją a nie tamtą UFFFFF!!!!! :drunk:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 18 mar 2015

Świetnie się ogląda , niezły ubaw , plus na Uee się naprawde dobrze patrzy , nie dość że dobrze gra to jest śliczna.
Zacznie się już wszystko wyjaśniać.
Podejrzewam, że ojcem dziecka do do jest ten pływak i że ją zgwałcił. To znaczy te plotki się potwierdzą i będzie zadyma bo jej szefowa ją bardzo szanuje więc pewnie o nią zawalczy i zniszczy tego dupka.
A jej zmarły przyjaciel/ chłopak to tak tylko na zmyłkę.
Ale ja też byłam pewna na początku ze to nasz prawnik sztywny bo ta rozmowa w szpitalu ! Dalej jej nie kumam ???

Hoo Goo jest taki cudowny , kto ogląda to wie .Może być ojcem mych dzieci i nie bede narzekać
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 19 mar 2015

Ho Goo to złoty chłopak, ideał. Nawet przez lata sponsorował obce dziecko... Nie dziwię się Do Hee że był jej pierwszą miłością :smitten:
Świetnie się ogląda dramę, dużo się wyjaśniło. Gwałtu nie brałam pod uwagę ale myślę tak jak Mina, to musi być ten pływak.
Byun Kang Chul to chyba moja ulubiona postać XD Jego wyznanie że jest gejem było przeurocze :rolly: no i ta próba pocałunku :rolly:

Nie wiem jak wy ale ja nadal kibicuję chłopakom. Ta chemia! :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 26 mar 2015

Nie wiem co napisać bo dwa ostanie odcinki były piękne , urocze i zabawne ale również niewesołe
Spoiler! Jak ten babsztyl może tylko o kasie myśleć.Nie jest kobietą ani troszkę .
Do Do została zgwałcona
a ona a ona ach jakby ja z tym debilem dorwała to bym na samo dno oceanu zepchnęła

Liczę na to że w tych już niestety ostatnich odcinkach dostaną oni za swoje a dziecko zostanie przy matce

Dużo płakałam ze wzruszenia , na prawdę dobra drama inna niż wszystkie i jedyna ciekawa dla mnie teraz
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 01 kwie 2015

Takiego jak Ho Goo to z gromicą szukac naprawdę :fav:
Drama urocza, zabawna i momentami smutna ale te momenty trwały naprawdę krótko.
Podobało mi się jak zakończyli całą tą sprawę i nie było wylewania łez przez kilka odcinków
Zakończenie fajne a ostu nie pamiętam
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 01 kwie 2015

Od początku do końca drama utrzymała wysoki poziom. po 15 epie zastanawiałam się czy przypadkiem nie obejrzałam ostatniego (no bo w sumie wiadomo było że Hogoo jest singlem no i tak ładnie się ten ep skończył) xD ale 16 ep był bardziej po to, żeby wyjaśnić wszystkie niedomówienia.

Drama utrzymywała fajny balans, czasem było poważnie, czasem cukierkowo ale przez te momenty przeplatały się wątki humorystyczne tworząc spójną całość.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 01 kwie 2015

Drama cudowna , oglądało się tak przyjemnie ...na początku bardzo głupkowata potem robiło się poważnie , przeplatały się elementy humorystyczne i cukierkowe co raz dalej ku końcowi robiło się coraz piękniej .
No Ho Goo to ideał w dosłownym znaczeniu tego słowa.
Pięknie się to skończyło .
Szkoda tylko że szefowa Do Do jakoś nie dostała bardziej po dupie ale Ho Goo na pewno jak obiecał ukarze tego drania .
Do Do to szczęściara taka piękna miłość i taki cudowny kochający mąż.
Każda z nas chyba potrzebuje takiego naiwnego o dużym sercu faceta.
Jeszcze podobało mi się że mimo iz dziecko było z gwałtu to urodziła i pokochała , pięknie.Może to dziecko to jakieś zadośuczynienie za jej cierpienia.Dzięki niemu też zbliżyła się do Ho Goo ...

Drama cudna, świetnie zrobiona bo mix scen śmiesznych słodkich i poważnych i pięknych.Wracanie do przeszłości...
Aktorzy świetnie się spisali i nudy nie było ani przez sekundę

Wróć do „K-drama”