[2015] Super Daddy Yeol

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

[2015] Super Daddy Yeol

Postautor: Cherry » 18 mar 2015

Super Daddy Yeol

Obrazek

Tytuł oryginalny: 슈퍼대디 열
Tytuł (latynizacja): Syupeodaedi Yeol
Tytuł alternatywny: Super Daddy / Super Daddy Yeol
Gatunek: dramat, komedia
Liczba odcinków: 16
Nadawca: tvN Asia
Emisja: 06.03.2015 - 25.04.2015
Czas emisji: piątek i sobota, 20:30

Obsada
Lee Dong Gun jako Kim Yeol
Lee Yoo Ri jako Cha Mi Rae
Lee Rae jako Sa Rang (córka Mi Rae i Yeol)
Seo Ye Ji jako Hwang Ji Hye

Opis
Cha Mi Rae to lekarka wychowująca samotnie 8-letnią córkę. Pewnego dnia dowiaduje się że został jej około rok życia - zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy. Mi Rae odnajduje swoją dawną miłość - Kim Yeula- i to jemu postanawia powierzyć opiekę nad córką.

Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2015] Super Daddy Yeol

Postautor: Volli » 21 kwie 2015

Czwarty odcinek i od tych czterech odcinków mam ochotę zamordować gówną bohaterkę tej dramy. Sama córka mówi o niej, że jest królową manipulatorstwa i chociaż mówi to z podziwem i chyba w zamiarze z lekką przesadą, to nie przesadza ani trochę.

Lee Dong Gun jest znakomity, w dodatku postaci jaką odtwarza nie sposób nie lubić, chociaż rzeczywiście terner Kim Yeol mógłby się trochę ogarnąć. I spojrzeć chociażby nieco w bok na panią doktor, zapatrzoną w niego jak w obrazek, graną przez prześliczną (i w przeciwieństwie do odtwórczyni głównej roli sprawiającą wrażenie żywego człowieka) Seo Ye Ji. Naprawdę, mam nadzieję, że koniec końców skończą razem, bo nie dość że dziewczyna przepiękna, to jeszcze temperamentem dopasowana.

Dzieciaki są świetne. Mała genialna i naprawdę zdziwię się, jeśli nie okarze się biologiczną córką Kim Yeola. Zachowują się dokładnie tak samo. Tak samo stroją fochy i tak samo puszczają im nerwy. I są tak samo uparci.

Trochę za mało dla mnie postaci drugoplanowych i czekam aż w ten rodzinny trójkącik na poważnie wkroczy rywalka. Idealnie byłoby gdyby matkę już teraz szlag trafił, a cała reszta dramy opierała się na perypetiach trenera z małą...

Gdzie jest telefon do scenarzystki?

[edit]

9 epizod i moje mordercze instynkty z postaci matki to się przenoszą w stronę scenarzystów, to znów wracają. Ta kobieta jest... no ręce opadają czasami... Rozumiem, że choroba, że córeczka, że ciężarówka i generalnie ... ale to jej 100% jest tak niesamowicie idiotyczne, że ... ech... a teraz jeszcze udaje że się nie focha, a focha strzela... naprawdę szkoda mi tego biednego faceta... oj szkoda.
:volli:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2015] Super Daddy Yeol

Postautor: Chie » 04 maja 2015

Skończone :)
Mi się drama naprawdę podobała szczególnie sceny małej z Yeolem byłi razem genialni.
Lubię tę dziwne efekty dźwiękowe w dramach jakoś inaczej mi się wtedy ogląda. :D
Dobrze że nie pokazali jak umiera wiadomo że dużo czasu jej nie zostało ale na szczęście oszczędzili mi wylewania łez :D
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-drama”