[2015] Falling For Innocence

seriale z Korei
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

[2015] Falling For Innocence

Postautor: lucyfer » 30 mar 2015

Falling For Innocence

Obrazek

Tytuł: Falling For Innocence
Tytuł oryginalny: 순정에 반하다
Reżyseria: Ji Yeong Soo
Scenariusz: Yoo Hee Kyung
Gatunek: romans
Kanał: jTBC
Odcinki: 16
Data wydania: 03.04.2015 - 23.05.2015
czas: piątek I sobota 21:45
Język: Koreański
Kraj: Korea Południowa

Obsada
- Jung Kyung Ho jako Kang Min Ho
- Kim So Yeon jako Kim Soon Jung
- Yoon Hyun Min jako Han Joon Hee
- Gong Hyun Joo jako Han Ji Hyun

Obrazek

Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Opis
Kang Min Ho (Jung Kyung Ho) spodziewał się przejęcia firmy po ojcu, jednak gdy ten umiera, to przebiegły wuj (Park Young Kyu) pozbawia go stanowiska. Mężczyzna postanawia się zemścić, jednak wuj przewiduje to i powoduje wypadek mężczyzny, z którego Min Ho ledwo uchodzi z życiem. Z powodu ciężkich obrażeń odniesionych w tym zdarzeniu zostaje mu przeszczepione nowe serce, które należało do bardzo dobrego, pracowitego policjanta o imieniu Ma Dong Wook (gościnnie Jin Goo), który zginął w tajemniczych okolicznościach. W dziwny sposób po przeszczepie serca Min Ho zacznie "przejmować" charakter i osobowość poprzedniego właściciela serca. Planuje powoli i skrupulatnie przygotować się do zemsty na swoim wuju. Przy tej okazji poznaje na swej drodze miłość swojego życia, Soon Jung (Kim So Yeon). Problem w tym, że Min Ho ma związek z jej tragicznie zmarłym ukochanym, Dong Wook. Otóż jego nowe serce należało do... jej narzeczonego, a od śmierci mężczyzny czuwa przy niej jej wieloletni przyjaciel Joon Hee {Yoon Hyun Min), który żywi do niej głębsze uczucia. Czy Min Ho otrzyma szansę na bycie szczęśliwym z Soon Jung?

Ciekawostki:
- Scenarzystka wygrała pierwszą edycję konkursu jTBC na najlepszy scenariusz do dramy. Będzie to jej debiutancki projekt.
- Reżyser ma na koncie Big Man, czy też My Fair Lady.
- Jung Kyung Ho oraz Yoon Hyun Min grali najlepszych przyjaciół w Cruel City. Po tej dramie zostali też przyjaciółmi w życiu prywatnym. Tym razem będą grać rywali do zdobycia uczucia głównej bohaterki. Dodatkowo role obojga z Cruel City są uważane za ich najlepsze w dotychczasowej karierze.

Ode mnie.
Dla mnie, najbardziej oczekiwana drama roku. :angry:
Ponadto
Jung Kyung Ho - Jest świetnym aktorem i jednym z moich ulubionych.
Kim So Yeon - Ideał kobiecości. Piękna kobieta :twisted:

Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Re: [2015] Falling For Innocence

Postautor: lucyfer » 05 kwie 2015

Wow. Po pierwszych 2 odc.
Ogląda się jakby, to nie była drama, a wysokobudżetowy serial amerykański. Wszystko jest tu, piękne: zdjęcia, widoki - wszystko jest na bardzo wysokim poziomie. Ponadto piękne ost. Dobre dialogi, bez głupich scen sytuacyjnych. Jak drama nie ulegnie zmianie, to szykuje się nam jeden, z najlepszych seriali azjatyckich od kilku lat.
Pierwsze 2 odcinki obiektywnie 9 na 10.
Początek serialu ma wciągać, a nie nudzić - tu od 1 minuty jest rewelacji.

Minus - jedyny główna bohaterka ma brzydkie włosy. Wolałem ją wcześniejszych, była bardziej pociągająca. :D
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 05 kwie 2015

Ewidentnie wygląda to jak na kablówkę bardzo dobrze. Lepiej od większości emitowanych dram BIG3, które budżety mają 2-3 razy wyższe.

Pierwsze dwa epizody to wprowadzenie do historii, a już naprawdę sporo się dzieje. Świetna gra głównych, dobra reżyseria i zaczątek fabuły. No i fajny OST - ending to jeden z lepszych utworów ostatnich miesięcy.

Zobaczymy jak dalej, ale liczę że będzie dobrze. jTBC z dotychczasowych 19 dram primetime spaprało tylko 2 tak porządnie, więc oby i tym razem było najs do końca :D
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 05 kwie 2015

Że jordi będzie zadowolony, było do przewidzenia - jest Kim So Yeon.
A drama - hmm - początek bardzo przyzwoity, choć do zachwytu mi daleko. Zanosi się na ponowną typową revenge drama okraszoną manianą "Return to me" z Davidem Duchovny.
Na razie najmniej zachwycił mnie Jung Kyung Ho - jego rola nie pozwoliła pokazać za wiele - a ja czekam na duuzo więcej - cos w stylu Baksy. No i ten fryz i brak skarpetek... brrrr
Za to fajnie wypadł Jin Goo, szkoda, że to koniec jego występów. Ale zapowiada się solidna produkcja, pewnie walka z kochanym wujem , oszukańczym przyjacielem i całą resztą 25 letnich przyjaciól wujaszka.
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 05 kwie 2015

Od fanów dla fanów
Obrazek
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek

kids
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 06 kwie 2015

świetne pierwsze dwa epy oby tak dalej
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 06 kwie 2015

Dobra, mogę mieć prośbę - zrób gifa z końca 2 odcinka - tego z dotykania nochala -dziewczynki i waszej BOGINII
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 07 kwie 2015

Gdyby nie obsada to bym się za to nie zabrała. Azjatyckie motywy z przeszczepami serca są tak idiotyczne. Wszystko byłoby spoko gdyby się zmieniali bo dostali drugą szansę od życia czy coś w ten deseń, a tutaj oni się zmieniają bo osobowość wcześniejszego właściciela się miesza z ich. Już nie będę sie rozwodziła nad idiotyzmem tego pomysłu, ale ze strony romantyczno związkowej: czy zakochują się w nim, w tym wypadku w Kang Min Ho bo to on czy dla tego, że przypomina byłego. Jak dla mnie cały romans z teh okazji staje się słaby i mało wiarygodny ( tak jak z bliźniakami ).

Ale już ponażekałam więc apropo 2 pierwszych odc to #milionserc :fav: :fav: Jung Kyung Ho. Na plakacie promującym z daleka przypomina mi trochę Wallace Chunga (aka Zhong Han Liang) <3
Wujaszek jest okrutny i wstrętny, już się nie mogę doczekać co tam dalej będą mieszać.
I teraz niby na plakacie i w opisie mówią Han Joon Hee ma być tym drugim ale on jest już z góry przegrany z wiadomo jakich przyczyn także jak tu żadnego trójkąta nie widzę. tylko się zastanawiam czy to on przejechał pana policjanta czy ten ten co dodawał jakiś syf do kosmetyków. Niby jechało białe auto tego kolesia ale może to dla zmyłki

Dla samej głównej pary będe oglądać póki mnie nie zaczną drażnić tym sercem :lol:
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 11 kwie 2015

http://www19.zippyshare.com/v/h6wsQs8I/file.html

Falling For Innocence OST Part.1 (다빈크 - 파라다이스, czyli Davink - Paradise dla nieznających hangula :P )
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 11 kwie 2015

Dziękuje za song. Piękna piosenka, chyba najlepsza od dawna.
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 12 kwie 2015

Ee tam najlpesza, mi bardziej pasuje ost1 ze śmierdziącej pary - te Ari Songhae utkwiło mi w głowie.Lecz przyznam się bez bicia, że na muzyce to ja się wcale, ale to wcale nie znam :).
Niech jordi dodaje osty, zawsze kiedyś coś wpadnie mi do ucha.
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 13 kwie 2015

4 - odcinki i chce więcej. Ta drama posiada, w sobie elementy, za które kochamy seriale azjatyckie. Nie chce spoilerować. Jednak jest słodko-gorzko. Powoli czuć chemie, między bohaterami - od nienawiści, do miłości. Ponadto, bardzo dobra gra aktorska, nie głupie dialogi, a zarazem świetne komediowe sceny sytuacyjne scena na komendzie w 4 odcinku hahhhaha. :angry: Najważniejsze jest to, że 4 odcinek i bardzo wysoki poziom. Wszystko jest jakby z głową przemyślane.
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 13 kwie 2015

Tak jak gosq nie lubię przeszczepów - inne serce i nie może żyć bez lizaka w ustach?
A jakby dostał ręce pianisty to automatycznie potrafiłby grać? Ten motyw zawsze jest dla mnie mało wiarygodny.

A co do fabuły - pierwsze dwa epy ładne wizualnie, fajna obsada, ale jakoś mnie nie zaciekawiły, kolejne dwa lepsze ale też bez rewelacji. Jestem pewna, że jeszcze kilka odcinków i ją polubię :rolly:
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 13 kwie 2015

Cherry - to element buddyzmu. Każdy fragment ciała ludzkiego, w połączeniu z innym ciałem, doświadcza połączenia z duszą innej istoty.
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 14 kwie 2015

Zgadzam się z lucyferem, 3 i 4 odcinki bardzo dobre. Do pełni szczęścia brakowało mi tylko tekstu: My name is Ma, Ma Bond. Bo po akcji z okładaniem butem bandytę, a przede wszystkim obezwładnienia go - no ma coś w sobie Jamesa :). I przykład idiotycznych zasad cenzury: Scena - oprych z wycenzurowanym nożem, policjantka z gnatem jak ta lala, widocznym w każdym szczególe.Jeszcze dobrze, że nie wpadli na pomysł ocenzurowania białej broni w sageukach - no przecież te miecze to tylko takie większe nożyki.
Jung Kyung Ho na wielki plus - świetnie się spisuje. Marzę tylko o tym, żeby w odcinkach 8-12 nie nastapiła zwyczajowa trauma.

Wróć do „K-drama”