[2015] Falling For Innocence

seriale z Korei
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [2015] Falling For Innocence

Postautor: gosq » 05 maja 2015

Jung Kyung Ho juz od jakiegoś czasu należy do kadry moich wybranków serca, ale po tej dramie wszedł do głównego składu :rolly: Jego postać jest tak cudowna. Trochę mi szkoda, że nie zostało więcej z tego starego Kang Min Ho. Trochę się zawiodłam tym, że tak łatwo ich oszukali z tym nowym produktem. Wiem, że do tej pory Kang zajmował się niszczeniem a nie odbudowywaniem firm.. ale to nie zmienia faktu posiada nia umiejętności czytania ruchów przeciwnika.
Propsy dla sekretarza i jego rad :lol: :lol:
policjantka Wendy jest słabą przyjaciółką, tekst typu " nie za szybko zapominasz o przeszłości, dopiero co pochowałaś Dong Wooka..?" nie jest tekstem który by powiedziała dobra przyjaciółka. Ale ona raczej zawsze była człowiekem Dong Wooka a nie przyjaciółką Kim.

Kapitan Hak :rolly: :rolly: :rolly:

zapowiedź 11 jakaś taka meh się wydaję ale zobaczymy co tam namieszają.

"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 17 maja 2015

Tak powinno się robić i kręcić dramy. Tu nawet moment traumy nie był taki straszny do oglądania. A scena rozmowa Min Ho z ojcem policjanta - wzruszająca. I te słoneczniki - tak sobie myślę, że dlatego słoneczniki że było "Sun Morning" to i Sun(flower). A scena końcowa z 14 odcinka - zabronić grać scenarzystom w GTA!!!
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 17 maja 2015

thon pisze:Tak powinno się robić i kręcić dramy. Tu nawet moment traumy nie był taki straszny do oglądania. A scena rozmowa Min Ho z ojcem policjanta - wzruszająca.

To prawda i nie trwało to kilka odcinków. Bardzo mi się podobało jak to wszystko zrobili on nie płakał po kątach tylko zachowywał się jak :crazy:
Rozmowa była świetna. Ogólnie podoba mi się postac jego ojca
Jestem ciekawa co dalej.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 18 maja 2015

Kocham te dramę !!!!
Jest cudowna
Tak zabawnie było oglądać jak główny szaleje bez swej miłości xd
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 19 maja 2015

Mina pisze:Tak zabawnie było oglądać jak główny szaleje bez swej miłości xd

uwielbiam Min Ho, jak praktycznie dowalał każdej parze w parku było fajowe :rolly:

jaki on jest uroooczy :melt:

i jego sceny z ajussim, jak jedli, jak mu ramyun zabrał i przyniósł coś porządnego :fav:

jak Soon-jung może być taką nieczułą rybą:wall:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Kang Na Na
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: Kang Na Na » 20 maja 2015

Ja mam nadzieję tylko, że w następnym odcinku nie pojadą z amnezją czy coś w ten deseń.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 24 maja 2015

ahahahaha była amnezja hehehehe xd przez 5 sekund prawie dałam się nabrać xd

Boże dawno takiej dobrej dramy nie widziałam !!!! Od początku do końca była genialna, jak dla mnie nic nie zrąbali.
Podobało mi się jak główni walczyli o swoje szczęście i o to o co trzeba walczyć, że nawet jak było zle to mimo iz było smutno i płakali to nie poddawali się i pocieszali , wspierali na wzajem.
Problem za problemem jak w życiu ale ważne by czekać i walczyć o lepsze .

Główna para jest mega urocza, być w takim związku to niesamowite szczeście :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Zabawna wendy tez znalazła swoje szczęście hehehe .

Na końcu się troszkę z nami pobawili, miałam stracha ale jednak nie , jednak nie zrobili mi tego :)

Sama końcówka mega urocza, jak ich nie kochać , no jak ?

Ost też jest bardzo dobre , krajobrazy , cała obsada wszystko piękne i razem stworzyło świetną dramę.

Nareszcie coś porządnego dla mnie.

On:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 24 maja 2015

Ja też dałem się nabrać na "amnezję". I nawet zacząłem klnąć ze złości :). Tak powinien wyglądać wątek amnezji w każdej dramie od roku 2010.
Świetna drama z Kapitanem Hakiem, Dzwoneczkiem i innymi bajkowymi stworami.
A drama niczym "Uwierz w ducha" - pokazała, że to bee, jak najlepszy przyjaciel zabija wieloletniego przyjaciela. Wprawdzie w dramie mordercę nie porwały diabły do piekła, ale uwaga dzieci: zbrodnia nie popłaca :rolly: :rolly: :rolly:
Jak na razie jedna z najlepszych dram 2015 roku.
9.5/10.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 24 maja 2015

thon pisze:Ja też dałem się nabrać na "amnezję". I nawet zacząłem klnąć ze złości :).

Miałam tak samo myślałam że mają zamiar to sknocic tą amnezją ale na szczęście nie :victory:
Naprawdę dobra drama. Oglądało mi się świetnie i moim zdaniem Min HO skradł show swoją cudowną postacią.
Od początku do końca świetnie. :smitten:
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Myszka
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: Myszka » 11 cze 2015

ehh poddaje się :( gdzie wy to oglądacie moi mili!?
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 11 cze 2015

W domu :) - przeważnie. A tak serio przecież drama skonczyła się już ładne parę tygodni, akurat to forum oglada dramy
A - na viki
B na kompie z angielskimi napisami
C - wystarczą im RAWY
Jak chcesz napisy pl, to zalecam cierpliwość, ADP robi napki, lecz zanim skończy to pewnie trochę minie.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 11 cze 2015

Skoro thon zarzucił prywatą, to nie będę gorszy :P A ja zapraszam na lizards@DEEP. Są już dwa odcinki. 3 jutro, 4 w weekend. Z parodniowym opóźnieniem dramka będzie na drama-online wstawiana, więc będziesz mogła obejrzeć bez potrzeby ściągania RAW i napisów :D
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 11 cze 2015

Ee tam jordi, ja nawet nie wiedziałem, że jaszczurki robią napki, ale i ADP ma 3 epek w korku. Co z tego, wszystkie dinozaury i wyjadacze i tak dramę mają za soba, co innego Mask :) 5 epek wczoraj i już w korku, na BACE znam tylko jedną panią, przed którą byłbym sklonny zgiąć kolana i powiedzieć: Mamanim, jesteś szybsza niż błyskawica!!!
Ale co nas na doki obchodzą napisy pl? Tu wariaci oglądają RAWY nie znając koreańskej mowy :)
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 09 wrz 2015

:confuse: Wszystkim się podobało a mi jakoś nie! Cieszyłam się na tę dramę bo to przecież znowu oglądamy ulubiony duet KyungHoHyunMin. Niestety utknęłam na 5 epku. Odwiesiłam po 3 miechach i dalej nic...dzisiaj skonczyłam z bożej łaski i cały czas czekałam na to coś!
Kolejna drama o przeszczepie, przechodzeniu osobowowści z narządu .... fajnie, lubię to, ale mi czegoś zabrakło, za mało mistycznie, parapsychologicznie. Najwiekszy problem jak dla mnie stanowiła główna. Jest piękna, świetnie odegrała profesjonalną sekretarkę ale sorki przy moim Kyung wyglądała strasznie staro. Nie wiem co ze sobą zrobiła ale jej spiczasty nos i czoło na blache dodało jej przynajmniej 10 lat. Po wypadku płakały tylko jej zęby! To było straszne! Zostało mi to do ostatniego epka. Fabuła ok, fajnie prowadzone zdjęcia chociaż jak dla mnie za dużo filtra.

Tak sobie.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 09 wrz 2015

Mizuki pisze::confuse: Wszystkim się podobało a mi jakoś nie! Cieszyłam się na tę dramę bo to przecież znowu oglądamy ulubiony duet KyungHoHyunMin. Niestety utknęłam na 5 epku. Odwiesiłam po 3 miechach i dalej nic...dzisiaj skonczyłam z bożej łaski i cały czas czekałam na to coś!

Tak sobie.

Ja miałam podobne odczucia... myślałam, że po prostu za dużo dram obejrzałam i znudziły mi się.... Pierwsze dwa epy bardzo mi podpasowały... jak takim chamem był.... a później coraz gorzej. Chemii nie czułam.. aktor wyglądał...... nieee.... a kocham go po Cruel City. Sceny na schodach...., ach nie wspominając, że mogę wymienić z 7 dram na tych schodach..... chodzi, że słabe były.....Jedynie dobre rozwiązanie amnezji :P Raczej dla pasjonatów gatunku.... Dobrze, że później poszłam do profesjonalnego kramu z dramami bo bym porzuciła na kolejne 6 lat.....
Obrazek

Wróć do „K-drama”