[2015] Divorce Lawyer in Love

seriale z Korei
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: [2015] Divorce Lawyer in Love

Postautor: KartoflAnka » 20 kwie 2015

Co JA TU W OGÓLE CZYTAM :shock: :shock: :shock:
:rolly: :rolly: :rolly: Posty lucyfera , Thona i jordiego przejdą do historii :rolly:

thon pisze:Powiedzmy uczciwie, każdy facet lubi popatrzeć na fajne piersi/balony/c...ki/ i pupę/d..ę/pośladki/ass/ o ile (to w moim przypadku) nie zawierają silikonu i innych niepotrzebnych związków.A polecam obejrzeć Konkubinę,

No błagam, ja też lubię patrzeć, a nie jestem facetem, bo mnie akurat nie jarają te wylizane idole z pseudo mięśniami. Główna jest ładna i ją lubię. Z thon jest nas dwoje :rolly:
A jordi, jak zawsze tylko raitingi, zamiast czerpać radość z ról drugoplanowych i głównego, który radzi sobie świetnie, to wymyśla i zwala głupi scenariusz na główną. Jak na razie to nie miała aż tylu scen, co by mogła zabłysnąć, poza tym trochę prawniczego przynudzania przez ponad połowę epa i już najgorsza drama?
Za to założę się, że wiem kogo będzie jordi wychwalał niebawem w pewnej dramie, zobaczymy, czy wróżby wróżki Kartoflany się sprawdzą :lol:

Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 21 kwie 2015

Też nie rozumiem, czemu jordi cały czas odnosi sie do rankingów. Idąc tym tokiem rozumowania np. serial gra o tron - jest dla niej nudny. Jednak produkt ma od kilku lat:
- ma najlepsza oglądalność na świecie
- najlepszą sprzedaż na świecie
- jest najbardziej piraconym serialem na świecie
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 21 kwie 2015

A mi się coraz bardziej podoba. Drugi epek zabawny, wstawki z Kill Billa czy Terminatora + przestraszony chłopak, który mówi, ze on to ma gorzej, bo musi być jej przyjacielem. A przyjaciele to i razem jedzą posiłki i oglądają filmy i rozmawiają... No i laleczka Chucky - jakie to urocze i słodkie mieć coś tak pięknego na swoim biurku.
A sceny Busan przypomniały Haeundae Lovers, tylko ta skacząca ryba była z tyłka wzięta.
Jest kilka wad, ale przyjemność z oglądania u mnie jest dość wysoka, czekam na następne odcinki
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 21 kwie 2015

Widać, że to lajtowa drama. Nie jest arcydziełem, ale bardzo przyjemnie jest się odprężyć na niej. Takie seriale są miłą odskoczniom od świata serialowego, mam na myśli USA

P.S laleczka Chucky mnie zniszczyła
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 21 kwie 2015

JA jestem po 5 latach przyzwyczajony, że często mam kompletnie odmienne zdanie od 90% dokowiczów :P :rolly:

(Dobrze, że są jeszcze inne fora, gdzie mogę z innymi wyżywać się na głównej :P )

A rating to rating - kto mnie zna wie, że to KOCHAM :fav: i podaję gdy mogę :D
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: adrastea » 23 kwie 2015

Dwa pierwsze odcinki bardzo obiecujące. Liczę na dobry kom-rom ^^

Yeon Woo-jin'a polubiłam bardzo w Marrriage not dating i myślę, że się nie rozczaruję. Co do głównej to mam na razie ambiwalentne uczucia ale może będzie dobrze. Patrząc na Wang Ji-won to nie mogę myśleć inaczej niż Se Ra Se Ra :P
Mam duże oczekiwania co do Shim Hyung'a :smitten: bo jestem świeżo po Persevere, Gu Hae-ra i tam mnie po prostu zmiażdzył :rolly:
"My lost memory is what's guiding me out of a world of anger and frustration" by Tsukasa
http://www.filmweb.pl/user/adrastea_87" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 24 kwie 2015

Ja też jestem mile zaskoczona tymi pierwszymi odcinkami. Zobaczymy jak będzie dalej, ale potencjał w historii jest.

I dorzucę jeszcze kamyczek do ogródka Jordiego:

Uwielbiam główną bohaterkę i Yun Woo Jin też :twisted: Zwłaszcza to, jak zawiera przyjaźnie... Serio... Bojam się jej :rolly: Trochę przypomina mi Pino z tymi jej sadystycznymi skłonnnościami...
:volli:
Awatar użytkownika
Sadie
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Sadie » 26 kwie 2015

Jestem świeżo po pierwszym odcinku, który zleciał mi bardzo szybko! Głównie sięgnęłam po tą dramę ze względu na Yun Woo Jin'a, który oczarował mnie w Marriage Not Dating. Głównej bohaterki nie znam, nie kojarzę żebym widziała z nią jakąś inną dramę, więc jako tako nic o niej powiedzieć nie mogę tylko tyle, że trochę irytująca, a momentami miałam wrażenie, że gra sztucznie. Nie wiem co sądzić o Wang Ji Won, bo w Fated to love zdecydowanie nie przekonała mnie do siebie. Jednak dam jej szanse.

Póki co jest fajnie, nie ma tragedii, czekam na napisy :D
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 27 kwie 2015

A mi drama nie siadła :evil: jestem zła...czekałam na nową role Yeon Woo Jina, którego tak ukochałam sobie w dramie małżeńskiej.... nie mogę znieść głównej. Podobnie jak w INR psuje mi estetyke dramy. Jest taka irytująca, że nie daje rady. W ogóle jej gagi mnie nie śmieszą. Czekam kiedy bedzie pierdzieć.
Odkładam tę dramę na potem. Późne potem.

Obiecuję sobie nie tykać szpitali i prawników. Mam przesyt.
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 28 kwie 2015

Główna - faktycznie irytuje i ma często beznadziejne wyrazy twarzy - fochy. Jednak przyjemnie się ogląda.
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 28 kwie 2015

Odcinki 3- 4 zupełnie mnie skołowały - po pierwsze dlaczego baba z młotem z konca 3 odcinka jest potem w biurze , a w 4 odcinku ląduje w więzieniu?
Po drugie - skąd wytrzasneli pomysł ze znikającą kawą: idzie sobie Chucky z kawą, staje w drzwiach
Obrazek
po powiedzeniu gorzkich słów do pana uryny odwraca się na pięcie i wychodzi i mamy cuś takiego
Obrazek
kawy nie ma, nigdzie jej postawić nie mogła, bo nie było gdzie, więc kto zapindolił kawę?
No i ten papierek po cukierku na grobie - co to kurde ma być?
Plusy: dalej fajnie ogląda się główną parę + bogatego synalka, który rwie drogi obraz na pół bo nie ma pod ręką chusteczki, wynajmuje całą knajpę, ma "świetny" kontakt z ojcem i ciekawi co jeszcze nam pokażą.
Powinni powoli wziąć się za sprawę aktorki i oczyścić Chucky!!!
Chucky - moja miłość - jej dobroć, jej uległość głęboko mnie ujęła i wzruszyła.
Bajecznie głupiutkie, ale fajnie wyglądające było to cofanie pupami - i te serducho na panoramie pensjonatu - czekam na 5 odcinek, może Chucky znokautuje pana siuśki.
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Chucky - Informacje dla młodego pokolenia. Chucky, to postać kultowa, latach 80-90 i powstało 6 filmów i teraz ma wyjść 7
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 28 kwie 2015

Thon, czepiasz się :rolly: Może wypiła? :D :D :D

Mi się strasznie podoba postać głównej bohaterki - abstrahując od tego, że aktorkę, jak pisałam już, raczej lubię. Kompetentna, wyszczekana, ale przy tym nie głupia. Nie urządza życia za kogoś, po prostu wykonuje swoją pracę, a do porażek ma bardzo dojrzałe podejście.

Silnym punktem dramy jest też szef-playboy :D . Uwielbiam go od czubka starannie ułożonej fryzury po koniuszki markowego obuwia. Shim Hyung Tak z resztą ujął mnie swoją poprzednią rolą, a teraz po prostu kładzie na łopatki.

A teraz co mi się nie podoba, a raczej czego się boję. Boję się mianowicie scenariusza. Boję się, że głównej bohaterki ostatecznie zrobią "damsel in distress" odbijaną między jej niedoświadczonym i naiwnym byłym podwładnym, a znudzonym szefem. Problem bowiem w tym, ze jak na razie nie widze dla niej godnego partnera, a jeśli którykolwiek z dwóch panów wykazuje jakiś potencjał, to na razie jest to raczej "ten drugi" niż "ten pierwszy".

Nie podoba mi się także cała koncepcja z "Poskromieniem złośnicy". Chucky właściwie już odebrała swoją lekcję, nie trzeba jej poskramiać. Chyba budzi się we mnie feministka, ale naprawdę irytują mnie te szowinistyczne schematy. Nic nowego jeśli o dramę chodzi, ale tym razem mi szczególnie szkoda, bo bohaterka fajna.
:volli:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 28 kwie 2015

Volli pisze:Thon, czepiasz się :rolly: Może wypiła? :D :D :D

A co z raną na czole - jednego dnia kolorowy plasterek, a nastepnego dnia nastepuje cud - nie ma rany.
Chucky nie powinna wybrać wymoczka - swoją drogą, on nadaje się tak na prawnika, jak ja na księdza. Nie powinna wybierać też rozpieszczonego bogacza - związek bez przyszłości, jedyną opcją, jaka posiada, to rezerwacja lotu do Polski i zostanie moją n-tą żoną.
Ja się tylko modlę, żeby scenarzyści nie zaserwowali nam "przejmujacego" wzruszenia prawnika Siuśki, gdy się dowie, kto uratował mu życie w metrze i nie zrobili z Chucky kolejnej ułagodzonej i pokornej ahjummy.
Landrynkowa/miętówkowa Chucky jest niczym Superman, tylko o wiele ładniejsza i seksowniejsza, powinna więc dostać to, co najlepsze (czytać: mnie)
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Thon - tam nikt się na prawnika nie nadaje. Natomiast drama jest taka lajtowa - taka komedia romantyczna

P.S A co z raną na czole - jednego dnia kolorowy plasterek, a nastepnego dnia nastepuje cud - nie ma rany.
Polecam serial Banshhe - tam facet dostał taki łomot, że normalny człowiek już by umarł z 20 razy, a on 15 minut i jest jak nowy i zero śladu (15 minut wcześniej - krew sie lała jak z rzeki)
Pieprzyć Króla

Wróć do „K-drama”