[2015] The Lover

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

[2015] The Lover

Postautor: Cherry » 07 kwie 2015

The Lover
Obrazek

Tytuł oryginalny: 더 러버
Gatunek: komedia, romans, +19
Liczba odcinków: 12
Nadawca: Ment
Emisja: 2.04.15 - 18.06.15
Czas emisji: czwartek, 23:00

Opis
Drama o 4 różnych parach mieszkających w tym samym bloku.

Obsada
Oh Jung Se - Oh Do Shi
Ryu Hyun Kyung - Ryu Du Ri
Spoiler! Obrazek
Choi Yeo Jin - Choi Jin Yeo
Jung Joon Young - Jung Young Jun
Spoiler! Obrazek
Ha Eun Seol - Ha Seol Eun
Park Jong Hwan - Park Hwan Jong
Spoiler! Obrazek
Lee Jae Joon - Lee Joon Jae
Takuya - Takuya
Spoiler! Obrazek

Ode mnie
Trailer mówi wszystko xD Ja lubię żarty o kupie i te sprośne dlatego jestem zachwycona dramą :rolly: :rolly:
No i bromance z Takuyą zapowiada się bosko :smitten:
Spoiler! Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2015] The Lover

Postautor: Mizuki » 07 kwie 2015

:rolly: Ahahaha, spadłam pod biurko! The first night...
Z kupą może przegięli bo kolo nie zamknął deski, ale i tak...
Drama niekonwecjonalna, lekka, odlotowa...ciekawe czy utrzymają poziom...
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 30 kwie 2015

Jakis japoniec będzie tu gral, hahahaha.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 01 maja 2015

Cherry pisze:Trailer mówi wszystko xD

Serio, po 1 obejrzeniu płaczę :rolly: :rolly:

I do tego Choi Yeo Jin i Jung Joon Young :fav:
CHyba będę oglądąć :giggle:
Obrazek
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 01 maja 2015

3 odc. za mną i niesamowicie lajtowy klimat.
To co mi sie nie podoba - Nie podoba mi sie jedynie, w każdym odcinku scena na kiblu
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 02 maja 2015

Matko, jaka ta drama jest obleśna :omg: ale zabawna :rolly: :rolly:
Najbardziej chyba polubiłam parkę Do Shi i Du Ri - chociaż ciezko mówić o lubieniu skoro wszyscy bohaterowie są sprośni i obrzydliwi xP

Jung Joon Young mnie rozwala - ma wygląd wiecznie niewyspanej pandy a zachowuje sie jak wiecznie napalony goryl. Joon i jego trzy nogi :rolly: :rolly: :rolly: I uwielbiam jak sie zasłania przed Man Goo i zapędami sadystycznymi - ciągle go okładada, albo karci, albo szczpie lol.

Trzecia para hetero to w ogóle nie wiem po co tam jest ale ok...

Za to bromansik :smitten: Takuya i jego pieprzyk na brodzie :smitten: I te nieporozumienia językowe Spoiler! mój jaji jest wiekszy niz twój jaji, lubisz duże czy małe jaji :rolly: Na razie sa tacy uroczy ze zęby bolą. Mam nadzieje ze ich nie przytraumią za bardzo ;)

I do tego ta drama to żywa reklama pościeli z Ikei :lol:
W trzecim odcinku pokazali troszkę drugiego dna życia w związkach i zrobiło się tak bardziej urokliwie.
Jest lekko smiesznie troche bezsenosowanie bo drama nie ma fabuły, ale podoba mi sie xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 02 maja 2015

daydreamer4 pisze:Matko, jaka ta drama jest obleśna :omg: ale zabawna :rolly: :rolly:

Jest lekko smiesznie troche bezsenosowanie bo drama nie ma fabuły, ale podoba mi sie xP

Jak nie ma fabuły! Życie! Życie jest plotem tej dramy :rolly: :rolly:
Ta drama jest taka urocza, dlaczego twierdzisz, że obleśna?
Ja kocham Noona romas...Oczy Pandy! Taaak masz rację, nawet lezy na kanapie jak zwierzaczek. :rolly:
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 05 maja 2015

4 ep najlepszy! To znaczy oglądam tę dramę dla bromansu i jak miałam niedosyt po 3 odcinku tak tutaj dostałam fullservice :rolly:

Obleśna para jest raczej nudna, dzieciak był irytujący a nie śmieszny. Poza tym oni zawsze muszą mieć niby śmieszną scenę w łóżku... :grumble: No dobra, nawet się uśmiechnęłam jak pokazała się figurka konia.

Nijaka para była dalej nijaka, ale scena z teściową to już nawet nawet :D

Noona romance miała najsłabszy odcinek, niby było nawiązanie do tej dramy (w sensie: skandalu) z Yewon ale no nie....

Za to chłopcy.... :smitten: :smitten: :smitten:
przybijanie gwoździ, przenoszenie mebli, zatrucie gazami :lol: - wszystko było boskie :melt: :melt: :melt:
Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: adrastea » 07 maja 2015

Cherry pisze:4 ep najlepszy! To znaczy oglądam tę dramę dla bromansu i jak miałam niedosyt po 3 odcinku tak tutaj dostałam fullservice :rolly:

Obleśna para jest raczej nudna, dzieciak był irytujący a nie śmieszny. Poza tym oni zawsze muszą mieć niby śmieszną scenę w łóżku... :grumble: No dobra, nawet się uśmiechnęłam jak pokazała się figurka konia.

Nijaka para była dalej nijaka, ale scena z teściową to już nawet nawet :D
Noona romance miała najsłabszy odcinek, niby było nawiązanie do tej dramy (w sensie: skandalu) z Yewon ale no nie....

Za to chłopcy.... :smitten: :smitten: :smitten:
przybijanie gwoździ, przenoszenie mebli, zatrucie gazami :lol: - wszystko było boskie :melt: :melt: :melt:

Bardzo bardzo się zgadzam XD Świetny odcinek naprawdę się wkręciłam bo humoru tutaj nie brakuje :P Bromans jest cudowny :fav: :smitten: Akcja z witaminkami i noszeniem mebli mnie rozwaliła XD

Noona romance to moja druga ulubiona para. Make up i pobicie :rolly: :rolly:

Obleśna para jak ich nazywasz tacy sobie są ale generalnie nie drażnią mnie jeszcze.

Teściowa nijakiej pary była naprawdę super :lol:
"My lost memory is what's guiding me out of a world of anger and frustration" by Tsukasa
http://www.filmweb.pl/user/adrastea_87" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
Minrae
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Minrae » 05 cze 2015

Po przeczytaniu komentarzy stwierdziłam, że to będzie drama, którą polubię i nie myliłam się. Chciałam w końcu obejrzeć coś co przedstawia życie, bez zbędnego pierdzielenia się z romansami czy dramatami :D Jak tylko przeczytałam na początku odcinka "Drama o niewinnym współżyciu" i "Mieszkające ze sobą cztery zupełnie niedopasowane pary" to wiedziałam, że to będzie piękne :D
Moi ulubieńcy to zdecydowanie Do Shi i Du Ri - ich gra słowna mnie powala. I oczywiście Yeong Jun - niedojrzały dzieciak :D
Szybko nadrobiłam odcinki, teraz oglądam na bieżąco :)
Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: adrastea » 28 cze 2015

Skończyłam oglądać i stwierdzam, że będę za nimi tęsknić :puppy:

Bardzo podobała mi się formuła tej dramy, dużo śmiechu ale też wiele scen z cyklu samo życie. Czasem po prostu miałam wrażenie, że mam tak samo XD Zakończenie również bardzo mnie usatysfakcjonowało. Naprawdę warto było to obejrzeć. Pomijając nijaką parę obsada była fantastyczna. Ich historie świetnie opowiedziane i zagrane. Nie było melodramatu ale za słodko też nie było. Po prostu będę ich dobrze wspominać :smitten:
"My lost memory is what's guiding me out of a world of anger and frustration" by Tsukasa
http://www.filmweb.pl/user/adrastea_87" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
Minrae
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Minrae » 30 cze 2015

Do samego końca oglądało się przyjemnie. Co mieszkanie inna para i inna historia, przedstawiona w sposób zabawny, realistyczny, życiowy. Pominę fakt, że para Takuya-Jun Jae była dla mnie sztywna w pewnych odcinkach i robiona na siłę ale to taki mały detal.
Podobał mi się sposób w jaki zostały przedstawiane wszystkie historie, czyli bez zbędnego pierdzielenia się. Oby więcej takich dram :D
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 30 cze 2015

Ciężko mi ocenić tę dramę, bo tylko dwie pary mi podeszły i strzałkowałam. Na pewno warto obejrzeć dla chłopaków (chętnie obejrzałabym ponownie ich wątek) - zastanawiałam się jaki będzie ich finał no bo Korea i lgbt to chyba nie bardzo... przedostatni i ostatni ep były decydujące
Obrazek
Ogólnie ok, momentami nudy, zależy co nas śmieszy a co nie.
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 12 kwie 2016

Oglądanie wspólne było chyba zabawniejsze niż sama drama.

Jeśli chodzi o postacie to ciężko mi, rozumiem że trzeba być sobą w związku, ale żarty obleśnej pary były przynajmniej dla mnie zbyt przerysowane i tak myślałam że nie daj bosh jakieś niewinne duszyczki zaczną się tak zachowywać... Z drugiej strony mięliśmy parę dziwną zupełnie niezrozumiale dobraną. Był i noona romans. Strzałkowałam jak jeszcze nigdy, wkurzało mnie matkowanie noony w stosunku do Mlodego, no nie był może chłopak zbyt ogarnięty życiowo jednak stawał zwykle na wysokości zadania i przynajmniej miał jakieś chęci trochę perspektyw i świetne nogi.
Najlepszy wątek to oczywiście bromansowy, TAKUUUUUUYAAAAAAAAAAA~~~~~ tam było i śmiesznie i delikatnie dramatu, a dla lekkości mieliśmy w pakiecie właściciela(zarządcę?) budynku w swoim ukochanym szlafroczku.
Obrazek

Wróć do „K-drama”