[2015] My Unfortunate Boyfriend

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2015] My Unfortunate Boyfriend

Postautor: thon » 24 kwie 2015

Minrae pisze:s
Mam wrażenie, że Yun Tae Un czuje się mentalnie 12-latkiem, a nawet tak się zachowuje. Przecież to taki duży chłopiec

Oj, w odcinkach 3-4 zachowywał się najpierw jak robot, potem jak kosmita, idiota, że o Pandzie z oberwanym nochalem nie wspomnę. To jest nadal tak głupie, że aż dziwne, że ciągnie do kolejnych epków, może zasługa tego, iż to tylko czterdzieści kilka minut.
Dobra - obejrzałem 5 epek i gdy bohaterzy dotarli na koniec śiwata czyli do latarni morskiej - myślę sobie -ten nasz pechowy ogrodnik, to istny Forrest Gump, a potem jak zaserwowali tekst, że życie jest jak pudełko czekoladek - to przeświadczenie zyskało potwierdzenie.

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 13 maja 2015

Ohh ta drama naprawdę jest dziwna ale dośc przyjemnie się ogląda. Z początku główny wyglądał jakby miał coś z głową potem było lepiej.
Dyrektorek za to stał się jakiś agresywny(?)
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 13 maja 2015

Chie pisze:Ohh ta drama naprawdę jest dziwna ale dośc przyjemnie się ogląda. Z początku główny wyglądał jakby miał coś z głową potem było lepiej.

Szczerze to ciężko określić, czy ta drama jest dobra. Ma swoje momenty, ale toczy się jakoś tak mozolnie, romans momentami super zabawny, a po chwili nijaki, jakby sceny upchnęli na siłę. Szykuje się jednak jakiś zwrot, zaczyna być ciekawiej, więc liczę na to, że nam z sympatycznego niedorozwoja uczynią jednak słodkiego chłopa.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 14 maja 2015

Jak na dramę klasy B ogląda się ją dość przyjemnie. Mr Unfortunate ma swoje wzloty i upadki i te jego bezbronne wołanie: Ji Na ssi potrafią mnie rozśmieszyć. Teraz drama powinna przyspieszyć - sporo wątków - dziadek-zdradziecki wnuczek, niewierny wnuczek -narzeczona, wnuczek -ojciec narzeczonej, dziadek -rodzice Ji Na ssi, Ji Na i jej wahania - wybrać bogactwo czy, jak mówiła jej matka - serce.
No i drogie dzieci, tak kiedyś wyglądał magnetofon i to cóś w środku, to była łatwo wkręcająca się(zawsze na ulubionej piosence)taśma magnetofonowa.
Ma drama świetne teksty typu:
-bateria padła
-Co? W telefonie?
-Nie. W samochodzie.
Plus za niekonwencjonalne sposoby uzycia parasolki.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 14 maja 2015

KartoflAnka pisze:
Chie pisze:Ohh ta drama naprawdę jest dziwna ale dośc przyjemnie się ogląda. Z początku główny wyglądał jakby miał coś z głową potem było lepiej.

Szczerze to ciężko określić, czy ta drama jest dobra. Ma swoje momenty, ale toczy się jakoś tak mozolnie, romans momentami super zabawny, a po chwili nijaki, jakby sceny upchnęli na siłę. Szykuje się jednak jakiś zwrot, zaczyna być ciekawiej, więc liczę na to, że nam z sympatycznego niedorozwoja uczynią jednak słodkiego chłopa.

Też mam taką nadzieję że zrzuci te swoje ogrodniczki i ubierze coś innego.Było parę momentów kiedy zachowywał się w miarę normalnie
Scena kiedy nie wiedział w co się ubrac a i tak na końcu wybrał ogrodniczki .. :rolly:
Ja oglądam wyjątkowo skróconą wersję na YT więc nie ogląda mi się tego tak źle
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 02 cze 2015

No i się skończyło ....wreszcie

Takie to dziwne było
Na początku urocze , potem denerwowało mnie już to wszystko i oglądałam tak beznamietnie

Jedna scena mnie wzruszyła ale miałam wtedy chyba trudny dzień i dlatego

Głównego wolę w ogrodniczkach

Sama nie wiem jak ocenić te drame ...chyba trzeba mieć na nią nastrój żeby ją lubic bo niby była urocza i tak dalej ale nudna już potem
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 04 cze 2015

Obejrzałem z rozmachu, fakt, końcówka się trochę dłużyła, za to ostatnie minuty były fajne. Miś Panda ponownie zaatakował. No i zaręczyny: jakie te kobiety są wymagające :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Minrae
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Minrae » 05 cze 2015

Dotrwałam do końca. Ostatnich 3 odcinków nie chciało mi się oglądać, bo już mnie męczyło ale stwierdziłam, że czas to skończyć.
Za bardzo polubiłam jego ogrodniczki, do innego ubioru nie mogłam się przyzwyczaić :D
Widok pandy w ostatnich minutach tej dramy mnie obudził :D i jakże słodkie zakończenie.

Wróć do „K-drama”