[2015] Ex-Girlfriend Club

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2015] Ex-Girlfriend Club

Postautor: thon » 09 cze 2015

Ja sobie też puszczam to samo i żaden jordi nie sprawi, że nie będę podśpiewywał "Allokdallok ipmajchum".

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 cze 2015

jordi pisze:Nie cierpię takiej muzyki XD

To że nie cierpisz, to nie oznacza że jest zła :P

Dajesz Thon na full :D

edit

no i mamy koniec.

Niesamowite dla mnie, że po takiej dramie o niczym, aż mi trochę żal że jednak się kończy. Oglądanie tej dramy było jak przepłyniecie jeziorka, powoli, płynnie, bez sztormów do celu. Może szaleństwo to nie było, ale banan jakoś mi z buzi zejść nie chciał, główna para słodziakowała sobie w najlepsze, a że chyba całkiem nieźle mi pasowali, to oglądało mi się ich z przyjemnością. Lwica urządziła się że hej, do samego końca w swoim żywiole. :D
Ah, no i ten biedny dyrektorzyna skazany na molestowanie przez baby.
Swoją drogą - sceny ze współlokatorem były piękne :rolly:
To co mi się chyba najbardziej podobało to te sceny kiedy nie było coś powiedziane wprost, ale było wiadomo o co chodzi, każdy wiedział w czym rzecz i po prostu robił co ma robić, ot, było to urocze.

No i oczywiście, za muzyką dalej jestem na tak, a motyw przewodni to sobie chyba nawet zapuszczę czasem, bo znakomicie poprawia mi humor, ot co :)

A! jeden zawód! miałam nadzieję że na koniec pokażą Spoiler! jak naprawdę Myeong Soo poznał Soo Jin no ale cóż, nie można mieć wszystkiego.
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 16 cze 2015

Wbrew opinii jordiego to ważna i niosąca ważne przesłanie drama:
- nie otwieraj knajpy, o ile nie masz przyjaciół - w knajpie rozwódki przeważnie było pusto, dzięki ex miała jakiś klientów
- dowiedziałem się, co to znaczy być dżentelmenem
Spoiler! Obrazek
- nie zadzieraj z babą, bo marnie skończysz - 3 noce nad raportem i tak wrócił do poprawki
- w razie kłótni - kobieta ma zawsze rację
I podobnie jak Azzel - ta tytułowa piosenka wprawia mnie w dobry humor.

Wróć do „K-drama”