[2015] Mask

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2015] Mask

Postautor: Volli » 04 sie 2015

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rolly: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bo naprawdę nie wiem jak inaczej opisać zakończenie

Ta drama to majstersztyk. Naprawdę majstersztyk. A 20 odcinek, w którym Wszystko Wychodzi na Jaw w obecności fotoreporterów to chyba taka wisienka na torcie z piciem soczków, listami, i - bo tego jeszcze nie było - skokiemze skałki :rolly:.

Ale spośród wszystkich ulubionych scen na prowadzenie wysówa się scena wyznań na moście i chwila brutalnej prawdy. On nigdy jej nie kochał.

No i okazuje się, że przegapiłam wspaniały bromans, bo przydupas prawnika (zauważyłam że umie mówić dopiero w ostatnim odcinku przy dramatycznym: RUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN (Forrest?)!!!!!!!!!!, chociaż pewnie odzywał się i wcześniej) zdaje się żywił do szefa uczucia niekoniecznie wynikające wyłącznie ze stosunku pracy. Ta nuta dramatyzmu, to poświęcenie... tam musiało być coś więcej.

Jednym słowem w tej dramie każdy znajdzie coś dla siebie. Przepraszam. Może z wyjątkiem Snejka. Nie ma mondurków, nie ma majtek. Wszyscy chodzą ubrani, a śniadania spożywa się w sukniach wieczorowych.

Życie...

:volli:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 05 sie 2015

O Bosz, jaka wojna słowna w tym temacie. Szkoda, że mnie nie było...ale wracając do tematu drama generalnie dała się polubić, ale nie oznacza to że była aż tak dobra. Coś zaiskrzyło i zgasło albo zdechło, jak kto woli. Momentami już nie chciało mi się patrzeć. Jedyna moja sympatia w tej dramie to alkoholiczka. Myślałam, że jej wątroba wysiądzie a tymczasem wybrała zgołaż inny sposób zagłady swej oślizłej osobowości.
Główna para raz na plus, raz na minus, bo ja wiem czegoś tu zabrakło :confuse: może sensu całego ich żywota??? Przyzwyczajona latami koreańskich niedorzeczności w dramach przestałam na nie zwracać uwagi.
Skupiam się na elementach wystroju wnętrz, tudzież jedzeniu albo butach. I przetrwałam. Przetrwałam nawet koniec tegoż dzieła.
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: wypijmy za tę dramę, bo cóż innego nam pozostaje?
Nie mnie oceniać ani krytykować. Mnie się po prostu coś może nie podobać :victory:
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 05 sie 2015

Wyygląda jakby Doki było zastraszone i bało się mówić coś złego o dramach :rolly: :rolly: ja tam uwielbiam czytać wasze spostrzeżenia i wytyki.

KartoflAnka pisze:[post]113434[/post] Jedyna moja sympatia w tej dramie to alkoholiczka.

Też mi się najbardziej podobała ta postać. Miałam nadzieję że pójdzie w innym kierunku ale co tam. Ocinki 7-11 czy jakoś tak, poprostu pominęłam bo były za nudne. Najbardziej mi się podobało jak
► Pokaż Spoiler
i zaczęła się gra, kto komu zepsuje plan. Ich relacja to taka patologia :smitten: Główni byli uroczy, Ji Sook polubiłam jak się ogarnęła. Wcześniej mnie wkurzała ( taa wiem straszna sytuacja, nie wiedziała komu może ufac itd.).
:drunk:
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 07 sie 2015

Mam mieszane uczucia co do dramy - wciągnęła mnie niesamowicie, chociaż była jaka była :roll:
To klepanie po kolei k-dramowych schematów było obłędne :rolly: zastanawiam się, czy ta drama nie jest po prostu zrobiona ironicznie, żeby wyśmiać pokazać esencję koreańskich produkcji :rolly: :rolly:
Tak czy inaczej, polecam :victory:
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 07 sie 2015

Drama daje na koniec takiego kopa w ryj, ze pamieta sie ja na dlugo.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 06 wrz 2015

Moja pierwsza drama po prawie 2 miesięcznej przerwie :D

Mi się podobało. Su Ae naprawdę lubię i jakoś tak jest że jej dramom dobrze się powodzi. Nie miała genialnych wyników ale były ok.
Pierwsze odcinki miały więcej humoru później zrobiło się trochę poważniej le od czasu do czasu dawali coś wesołego.
Główny był fajny i ta jego mania czyśtości :D .
Niektóre błędy jak wychodzenie w marynarce. Potem na zewnątrz był już bez a jak wrócił do pokoju to znowu był z marynarce.
To samo z kanapą kazał ją wyrzucic i w jednym odcinku była inna a potem wróciła stara :roll:
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-drama”