[2015] I Remember You

seriale z Korei
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [2015] I Remember You

Postautor: jordi » 13 sie 2015

Słabiutka produkcja. Scenariusz bardzo nijaki i megaprzewidywalny, Seo In Guk bardzo słaby już 2 raz pokazał, że nie nadaje się na poważne dramy. OST tragedia momentami. Takie bez polotu, a wręcz usypiające momentami i to strasznie :(

Szkoda mi Jang Na Ra i Lee Chun Hee... Drama zasłużenie okazała się być klapą KBS2 z średnią poniżej 4% i zmiażdżeniem przez Hwajung MBC (około 10%), High Society (8%) i pierwszymi epami Miss Cop (pod 10%).

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Skaza
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Skaza » 16 sie 2015

Teraz ja, teraz ja! Muszę przyznać, że Hello Monster to jeden z powodów, dla których zalogowałam się na tym forum - a to dlatego, że było mi szkoda, że tak mało ludzi polubiło tę dramę ;P Mi się bardzo podobała!

Przede wszystkich, zawsze mnie ciągnęło do kryminalnych seriali, więc tło fabuły jak najbardziej mi pasowało. Przypadki kryminalne też ciekawe, tylko faktycznie zespół policyjny to chyba przeszedł tylko jednodniowy kurs szkoleniowy "Jak łapać złych i niedobrych ludzi.", bo czasami się zastanawiałam czy policjanci rzeczywiście mogą być tak beznadziejni. Drama momentami zabawna, ale bez przesady. Przykro mi, ale nie zgadzam się z jordi, scena z krzesłem była dla mnie najgłupszą sceną w całym serialu :P Rozkminy psychologiczne też świetne, po obejrzeniu serialu przez kilka dni zastanawiałam się nad pytaniem czy mordercą można się urodzić. (Jedna z nielicznych dram, która wywołała u mnie myślenie, a nie tylko ślinienie się do aktorów na ekranie :lol: )

Co do Jang Na Ry i SIG'a, to jestem wobec nich neutralna. Nie mogę powiedzieć, że grali fatalnie, ale jakoś też mnie nie porwali. Romansu między nimi nie było szalenie dużo, ale może to i lepiej, bo nie chciałabym żeby zrobili z tego jakiś mdły romans.

Na początku najbardziej mi się spodobała postać grana przez Kyung-soo, nie poznałam gościa z IOIL, więc jak w końcu się skapnęłam, że to on, to byłam pozytywnie zaskoczona. Inne role, obie dobrze zagrane, D.O. w Hello Monster jak najbardziej na plus.

Oczywiście, największa zaleta dramy to BoGuś :fav: :fav: :fav: Główny wątek bromancowy między Min'em a Lee Hyun'em rewelacyjny, ich historia dobrze napisana. No i Park Bo Gum :smitten: Gościu tak mnie urzekł, zagrał rewelacyjnie (a może nie jestem obiektywna, bo jest taki przystojny? :smitten: :smitten: :smitten:), że dla niego szykuje się do oglądania Naeil's Cantabile i pozostałych Reply 19** poza '97.
Co mnie trochę rozśmieszyło, to to, że
► Pokaż Spoiler
.

Tylko ostatni odcinek mnie trochę zawiódł, bo mimo że cała historia dobrze rozwiązana, to brakowało mi trochę żywszej akcji.

OST nie powalił, chociaż Dear Cloud - Remember teraz dobrze mi się kojarzy.

Podsumowując, jestem na tak, a drama plasuje się na wysokiej pozycji w moim osobistym, jak na razie krótkim rankingu koreańskich dram ;D
Nikt nie jest bez Skazy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 08 wrz 2015

Ja też uważam że aż taka zła nie była. widziałam o wiele gorsze dramy których oglądanie było karą.
Tutaj zakończenie jednak było takie sobie.Liczyłam na złapanie tego gościa i całkowite zamknięcie sprawy a zostawili ją otwartą.
Ja oglądam odcinki skrócone jakieś 40-60 minut głównie około 50 więc może dlatego mi się tak nie dłużyło.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-drama”