[2015] Oh My Ghost

seriale z Korei
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Re: [2015] Oh My Ghost

Postautor: EwCzAkIs » 25 wrz 2015

Ok tak więc oglądami i ja :victory:

Jestem po 8 odcinku więc całościowo dramy ocenić nie mogę na tym etapie. Ale - nie będę odkrywcza przyznając wam rację z tym Coffee Pricem. Faktycznie klimat podobny. Sama na to jednak nie wpadłam ech... od kilku odcinków rozkminiałam czemu wydaje mi się to znajome ale dopiero ten temat sprawił że ogarnęłam no i było ----> :omg: "no faktycznie".

Tutaj na wszelki wypadek będzie schowane bo może będę spojlerować... a może nie będę :D

► Pokaż Spoiler

Nom... A teraz 9 odcinek załadowany, tak więc wracam do oglądania :D

Awatar użytkownika
Skaza
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Skaza » 26 wrz 2015

Jedna z najsłodszych dram jakie ostatnio widziałam, na PMSa bardzo dobre :lol: Pochłonęłam całą dramę w cztery dni, co było trochę przesadą, bo ile można siedzieć przed monitorem... Ale cóż poradzić, nie mogłam się oderwać od duszków :fav: Na początku nie chciałam się za to zabierać, zniechęcał mnie plakat (trzeba przyznać, jest naprawdę fatalny), a mam tendencję do oceniania po okładce... Jednak jak już za to się zabrałam, to nie żałowałam wcale :lol: Trochę mi zalatywało moim ukochanym Master's Sun, ale to pewnie przez duchy :)

Nie chcę powielać tego, co było napisane wcześniej, więc tylko wspomnę, że historia duszki była przewidywalna, już w połowie się domyśliłam, o co chodzi, ale i tak ryczałam na połowie odcinków. Edward Seo skojarzył mi się z Hello Monster, nie zarywanie lasek, tylko ta wyniosłość wobec innych i przekonanie o własnej, baaardzo wysokiej, wartości. :) I główny bohater wspaniały z tym swoim ciągłym tłumaczeniem się :smitten: Myślałam, że ta jego awersja do ryżu to będzie jakaś trauma z dzieciństwa, a tu nic, aż dziwne że bohater dramy może czegoś nie lubić bez powodu :lol: "Kongratulejszyn" najlepsze :fav: :fav: :fav: Tylko dlaczego serial tak intensywnie reklamował BigBanga?

Dramkę polecam z całego serduszka, "awwwwww" dla głównej pary :fav:
Nikt nie jest bez Skazy.
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 03 paź 2015

Ok skończyłam! :rolly:
Dramę zaliczam do bardzo udanych i pozytywnych.
► Pokaż Spoiler

Jako psia mama muszę dodać że piesełki były urocze i jeszcze ten szczeniaczek na końcu :smitten: ale - miałam ochotę kopnąć szefa w zadek po jak już brał tego szczeniaka na ręce to traktował go jak worek ziemniaków :angry:

► Pokaż Spoiler

Będzie mi brakowało tego "szefu szefu" :puppy:
Podsumowując - trzeba zacząć kolejną dramę :mrgreen: A tą gorąco polecam.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 19 lis 2015

Cudowna drama. Chcę częściej Bo Young w dramach a szefa po prostu nie dało się nie lubic. Ta chemia między nimi i ten ostatni ep kiedy się spotkali w tej jego knajpce :smitten: :smitten: :smitten: . Ogólnie ta para była przeurocza czy to duszek czy Bong.Seul Gi uwielbiam w każdej roli ta dziewczyna jest naprawdę dobra.
Ode mnie 9/10
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-drama”