[2009] Three Brothers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[2009] Three Brothers

Postautor: KartoflAnka » 26 sie 2015

[2009] Three Brothers

Obrazek
Obrazek

Tytuł: 수상한 삼형제 / Susanghan Samhyungje
Latynizacja: Suspicious Three Brothers / Strange Brothers
Rodzaj: romans, familijny
Ilość epizodów: 70
Stacja: KBS2
Data emisji: 17 październik 2009 do 13 czerwiec 2010
Soundtrack: Three Brothers OST http://wiki.d-addicts.com/Three_Brothers_OST

Obsada:
rodzina Kim

Ahn Nae Sang jako Kim Gun Kang (najstarszy syn)
Do Ji Won jako Uhm Chung Nan
Oh Dae Gyu as Kim Hyun Chal (średni syn, businessman)
Kim Hee Jung jako Do Woo Mi (żona Hyun Chal)
Lee Joon Hyuk jako Kim Yi Sang (najmłodszy syn, policjant)
Park In Hwan jako Kim Soon Kyung (ojciec)
Lee Hyo Choon jako Jun Kwa Ja (matka)
rodzina Joo

Oh Ji Eun jako Joo Eo Young (dziewczyna najmłodszego brata policjanta)
No Joo Hyun jako Joo Beom In (ojciec sióstr)
Jang Da Yoon jako Joo Boo Yeong (młodsza siostra Eo Young)

Reszta obsady z zaznaczeniem ważniejszych postaci:D
Lee Bo Hee jako Kye Sol Yi
Lee Jang Woo as Baek Ma Tan (policjant, kolega najmłodszego syna)
Go Se Won jako Wang Jae Soo (Eo Yeong ex-chłopaczyna )

Opis:

Kim Sun Kyung jest emerytowanym policjantem i ojcem trzech synów- Gun Kang , Hyun Chal i Yi Sang .
Jego najstarszy syn Gun Kang dokonał wielu błędnych decyzji w życiu, kończąc na rozwodzie i bankructwie. Gun Kang żeni się jednak ponownie, co sprowadza na niego szereg kolejnych kłopotów. Jego drugi syn Hyun Chal jest przedmiotem zazdrości miasta i dumą swojego ojca . Prowadzi szereg firm, które przynoszą dochody całej rodzinie. Jego żona Woo Mi poświęciła swoje szczęście na rzecz rodziny Kim i wychowuje dwójkę synów, mieszkając z teściową.
Co do najmłodszego syna Yi Sang, ten idzie w ślady ojca i zostaje policjantem. Kiedy wybranką serca Yi Sang okazuje się Eo Young, córka śmiertelnego wroga jego ojca, sprawy rodzinne zaczynają się zaogniać. Drama opowiada o konfliktach rodzinnych i miłości wplecionej w życie trzech braci.

Ode mnie: miałam dwa podejścia do tej dramy i jakoś zawsze odkładałam ją w czasie, ale zatęskniłam za Lee jang Woo i w końcu wciągnęłam to bez jedzenia i picia, aż mi słońce zajrzało do okien. Świetny makjang z modą z 2009 :rolly:
Lee Jun Hyuk taki kochany, taki romantyczny i te teksty nie do pobicia. Świetna drużyna policjantów, zacna wredna mamuśka i pomiatane synowe z lenistwem, dramatem, zdrada i zemstą w tle. Świetna drama i cieszę się, że w końcu się zdecydowałam. Polecam.

Piosenka Navi chyba była hitem OST, bo coś mi sie kojarzy z immortal songs:D

Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2009] Three brothers

Postautor: thon » 26 sie 2015

Cienkie toto jak barszcz, niezły początek, a potem wszystko się rozlazło i z uroku dramy nic nie zostało. Ciekawiej zrobiło się dopiero jak synowa się wkurzyła i wyprowadziła od "kochanej" teściowej, a na jej miejsce przyszła żona najstarszego syna, ale to za mało, żeby polecić dramę, gdy są setki lepszych i ciekawszych pozycji. Nuda, słabiutki i naiwny scenariusz.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 26 sie 2015

thon pisze:Cienkie toto jak barszcz, niezły początek, a potem wszystko się rozlazło i z uroku dramy nic nie zostało. Ciekawiej zrobiło się dopiero jak synowa się wkurzyła i wyprowadziła od "kochanej" teściowej, a na jej miejsce przyszła żona najstarszego syna, ale to za mało, żeby polecić dramę, gdy są setki lepszych i ciekawszych pozycji. Nuda, słabiutki i naiwny scenariusz.

Zgadzam się z tobą w tym względzie ale na 70 epów miało prawo zazgrzytać, ale sam romans głównej pary jest dość urokliwy, taki w starym stylu. Na chwilę obecną mało jest takich konkretnych makjangów. Te w starym stylu bardziej do mnie przemawiają. Akurat to zdecydowanie polecam bardziej niż Scholara i inne nudy teraz. Możesz te setki zaproponować, bo jak patrzę na te propy na doki typu marmelada, garnki i kolejne medyczne do medycznych( bo przecież mało medycznych) z pseudo aktorkami to mi się skręcają jelita.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 27 sie 2015

KartoflAnka pisze:[post]113558[/post] Możesz te setki zaproponować, bo jak patrzę na te propy na doki typu marmelada, garnki i kolejne medyczne do medycznych( bo przecież mało medycznych) z pseudo aktorkami to mi się skręcają jelita.

All about Marriage
Family's Honor
Golden Bride
Golden Era of Daughter in Law
New Tales of the Gisaeng
Smile, you
The Sons of Sol Pharmacy House
To tylko kilka z tamtych lat, które są o wiele lepsze i mają tematy na doki :).
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: [2009] Three Brothers

Postautor: KartoflAnka » 27 sie 2015

thon pisze:
KartoflAnka pisze:[post]113558[/post] Możesz te setki zaproponować, bo jak patrzę na te propy na doki typu marmelada, garnki i kolejne medyczne do medycznych( bo przecież mało medycznych) z pseudo aktorkami to mi się skręcają jelita.

All about Marriage
Family's Honor
Golden Bride
Golden Era of Daughter in Law
New Tales of the Gisaeng
Smile, you
The Sons of Sol Pharmacy House
To tylko kilka z tamtych lat, które są o wiele lepsze i mają tematy na doki :).

Jednej albo dwóch( na 100% dwóch) z tych nie widziałam :D :D :D Zachęciłeś mnie. Dziękować!
Poza tym są aktorki, dla których nie tykam dramy, choćby była hitem roku.

Wróć do „K-drama”