[2015] The Virtual Bride

seriale z Korei
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[2015] The Virtual Bride

Postautor: KartoflAnka » 26 sie 2015

The Virtual Bride 2015
Obrazek

Tytuł: 별난 며느리 /Byeolnan Myeoneuri
Tytuł( latynizacja): The Virtual Bride / The Eccentric Daughter-in-Law
ilość epizodów: 12
Stacja: KBS2
Emisja: 17 sierpnia 2015 - 22 września 2015

Obsada:

Kim DaSom jako Oh In Young ( przyszła udawana synowa)
Ryu Soo Young jako Cha Myeong-Seok ( syn profesor)
Ko Du Shim jako Yang Choon-Ja ( teściowa)
Kwak Hee-Sung jako Cha Dong-Seok ( drugi syn)
Kim Yun-Seo jako Kim Se Mi( żona drugiego syna)
Ki Tae Yang jako Kang Joon-Soo( zięć Yang Choon Ja)
Son Eun-Seo jako Cha Young-A ( córka Yang choon Ja)

Opis:

In Young ( Dasom) jest członkinią girlsbandu, której sława już dawno przeminęła. Aby podnieść wyniki swojej popularności zostaje zmuszona do udziału w programie "Experience of Daughter-in-Law From The Eldest Son's Family", gdzie ma udawać przyszłą synową. Podczas filmowania okazuje się, że musi doświadczyć wielu rzeczy, na które nie była przygotowana i nie wszystko idzie po jej myśli, szczególnie, że teściowa nie darzy jej wielkim uwielbieniem.

Ode mnie: zaczęłam tę dramę z ciekawości bo za aktorstwem Dasom i jej jedną miną nie przepadam. Liczyłam na łatwą komedię i taka momentami jest, jesli nie liczyć tradycyjnych koreańskich żartów o gazach i kupie. Momentami faktycznie to trochę przypomina głupkowaty koreański variet i można się zgubić. Przekonuje mnie ilość odcinków -12. Daję temu szansę jednak.

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2015] The Virtual Bride

Postautor: Azzel » 06 wrz 2015

Po dwóch odcinkach na razie biorę to na ślepo. Debilizm koreańskiego poczucia humoru przemawia do mnie, idealnie dla mnie na rozluźnienie do pracy. Budująca miłość od pierwszego pierda, mamuśki, ułomni synowie, mamuśki, a... no i wściekłe mamuśki :lol: Ah, no i ten variet style kręcenia, momentami naprawdę czuję się jakbym nie dramę oglądała :) Mam nadzieję że tak będzie do końca.
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 06 wrz 2015

Azzel pisze:Po dwóch odcinkach na razie biorę to na ślepo. Debilizm koreańskiego poczucia humoru przemawia do mnie, idealnie dla mnie na rozluźnienie do pracy. Budująca miłość od pierwszego pierda, mamuśki, ułomni synowie, mamuśki, a... no i wściekłe mamuśki :lol: Ah, no i ten variet style kręcenia, momentami naprawdę czuję się jakbym nie dramę oglądała :) Mam nadzieję że tak będzie do końca.

O i to jest komentarz Azz :bow: :bow: :bow: W końcu ktoś ma podejście, takie jak ja.
Dalej nie jest źle, ale za mało czasu jak dla mnie poświęcają głównej parce a skupiają się na pokazaniu " chorych" stosunków rodzinnych. Jednakowoż drama pokazuje realia koreańskiego dnia powszedniego :rolly: Znajdziemy tu wszystkie najlepsze
"elementy" podstawowego korean drama :rolly: :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 06 wrz 2015

Sorry, ale ta drama to żenada i oglądać ją mozna tylko, zeby się pośmiać - nie z sytuacji w dramie, tylko z samej dramy - żałośnie nakręcona, głupie gagi, ponad połowa wręcz niesmaczna. Nie polecałbym nawet największemu wrogowi oglądania tego tworu. Jedynie walka teściowej i synowej o urząd i drugiej pary o pracę czy dom to dwa normalne, wątki. Reszta to dno i metr mułu.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 07 wrz 2015

Thon czy ty aby na pewno czytałeś ze zrozumieniem komentarze moje i azz :rolly: :rolly: :rolly:
Ja nigdzie nie napisałam że to polecam a ty chyba nie oglądałeś nigdy durnych koreańskich varietow. Tę dramę trzeba czuć. To nie jest poważne kino. :drunk:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 08 wrz 2015

A czy ja coś piszę na temat postów twoich i azz? Ja tylko wyraziłem swoją opinię o tym gniocie, który jest chyba jedną z najbardziej żałosnych i głupich dram, jakie widziałem.

Wróć do „K-drama”