[2015] The Secret Message

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 04 lis 2015

The Secret Message [2015]
Web Drama

Obrazek

Tytuł oryginalny: 시크릿 메세지
Tytuł (latynizacja): Sikeurit Meseji / Secret Message
Gatunek: dramat
Liczba odcinków: 18 po 10 minut
Nadawca: Naver TV, dTV
Emisja: 02.11.2015 - ?
Czas emisji: poniedziałek, środa, piątek
Scenariusz: Shin Hee Gyung (신희경), Kim Hye Ji (김혜지), Kang Gi Hwa (강기화), Shim Eun Jung (심은정)
Reżyseria: Park Myung Chun (박명천), Yoo Dae Eol (유대얼)

trailer
https://youtu.be/3_AgV2sjRQA

obsada

T.O.P jako Woo Hyun
Juri Ueno jako Haruka
♥.•*¨`*•♫.•´*.¸.•´♥ •*¨`*•♫.•.♥.•*¨`*•♫.•´*.¸.•´♥ •*¨`*•♫.•.♥.•*¨`*•♫.♥.•*¨`*•♫.•´*.¸.•´♥ •*¨`*•♫.•.♥.•*¨`*•
Yoo In Na jako Amy
Lee Jae Yoon jako Lee Jae Soo
Shin Won Ho jako Choi Kang
Kim Kang Hyun jako Sung Joon
Jung Yoo Mi jako Ji Soo
Go Soo Hee jako Physiognomist
Saki Fukuda jako Mariko
Keisuke Koide
Kento Kaku

o czym
Woo Hyun pochodzi z Korei, a Haruka jest Japonką. Prowadzą kompletnie odmienne życia, ale oboje noszą emocjonalne blizny po swoich pierwszych, nieudanych miłościach. Woo Hyun nie przebolał jeszcze swojej pierwszej miłości, ale chce wierzyć, że miłość może być prawdziwa. Haruka chce odpowiedzieć na miłość.
(info dramawiki.pl)

OST - cudowne, wspaniałe, zakochana :fav: :fav: :fav:
https://youtu.be/aWas_XNYLWQ

ode mnie
Bardzo chcę to zobaczyć i tylko żal mam przeogromny że to tylko Web Drama... Uwielbiam T.O.P.a a Juri jest jedną z moich ulubionych japońskich aktorek więc wizualnie ta drama będzie dla mnie cudownym zestawem. Mam nadzieję że będzie równie urocza jak Friends w podobnym temacie. Piszę "będzie" bo jednak zdecydowałam poczekać i zobaczyć ją w całości. Kawałeczki mnie nie zadowolą. :rolly: :rolly:
♥.•*¨`*•♫.•´*.¸.•´♥ •*¨`*•♫.•.♥.•*¨`*•♫.•´*.¸.•´♥ •*¨`*•♫.•.♥.•*¨`*•♫.♥.•*¨`*•♫.•´*.¸.•´♥ •*¨`*•♫.•.♥.•*¨`*•

Obrazek

Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 26 lis 2015

Napaliłam się oj jak się napaliłam..... połknęłam w dwóch kęsach i nabawiłam niestrawności.... Nie wolno jeść lukrowanych guziczków....

Pierwsze 3 odcinki (nazwę je częściami) bardzo mi się podobały później, któryś w środku 12-13? I to wsio.... Nie jest to hejt ale dla mnie za dużo wypełniaczy i sztucznej fabuły.... Niby fajnie wyjaśnione bez zbędnego patosu historia T.O.Pa nie jakoś top to top choćby nie wiem co... ale z Haruką ciut przegięli...
Widać
► Pokaż Spoiler
Ilość głupawek T.O.Pa straszna i chwilami męcząca.... a myślę, że potrafiłby się wczuć trochę.... Wątki nie pokończone nic nie powyjaśniane ale
► Pokaż Spoiler

Myślę, że gdyby nie wypełniacze byłoby całkiem nieźle.. bo muzyka ładna, aktorsko nie najgorzej, historia z potencjałem... ale.....

Wolałabym pozostać na trailerze... bo był piękny :) :)
Obrazek

Wróć do „K-drama”