[2016] Descendants Of The Sun

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 28 lut 2016

Descendants Of The Sun [2016]

Tytuł oryginalny: 태양의 후예
Tytuł (latynizacja): Taeyangui Huye
Tytuł alternatywny: The Descendants of the Sun / Descended from the Sun
Tytuł polski: Potomkowie słońca
Gatunek: melodramat, romans, katastroficzny, medycyna
Liczba odcinków: 16
Nadawca: KBS 2TV
Emisja: 24.02.2016 - 14.04.2016
Czas emisji: środa i czwartek, 22:00
Tytuł oryginalny: 태양의 후예
Tytuł (latynizacja): Taeyangui Huye
Tytuł alternatywny: The Descendants of the Sun / Descended from the Sun
Tytuł polski: Potomkowie słońca
Gatunek: melodramat, romans, katastroficzny, medycyna
Liczba odcinków: 16
Nadawca: KBS 2TV
Emisja: 24.02.2016 - 14.04.2016
Czas emisji: środa i czwartek, 22:00

traser
https://youtu.be/N09SIU1SUJI

obsada

Song Joong Ki jako Yoo Shi Jin
Song Hye Kyo jako Kang Mo Yun
Jin Goo jako Seo Dae Young
Kim Ji Won jako Yoon Myung Joo
Kang Shin Il jako generał porucznik Yoon Gil Joon (ojciec Myung Joo)
Lee Jin Ki / Onew (SHINee) jako Lee Chi Hoon (chirurg rezydent)

opis

Historia miłosna między kapitanem Yoo Jin Shi z sił pokojowych ONZ wysyłanego do Uruk kraju ogarniętego wojną i wolontariuszką Doktor Kang Mo Yeon z Oddziału Lekarzy Bez Granic.

Zazwyczaj decyduję się na oglądanie danej dramy, gdy skusi mnie obsada, rzadziej tematyka, gdyż nie mam czasu, aby rozglądać się za tym co rzeczywiście lubię najbardziej. O Descendants Of The Sun było głośno już na długo przed premierą. Początkowo drama miała być produkowana przez stację SBS jednak z powodu zbyt wysokich kosztów i problemów z produkcją scenariusz do dramy przejęła grupa KBS. Z planowanych 14 milionów obniżono budżet do 10 milionów dolarów. Głównie ograniczono filmowanie poza granicami kraju co wydaje się być dziwnym posunięciem, ponieważ miejscem akcji jest kraj ogarnięty wojną, gdzieś w dalekim Iraku. Zacznę może od aktorstwa. Joong Ki po raz kolejny urzekł mnie swoją charyzmą i co tutaj dużo mówić ....urodą! Nie będę zaprzeczać, że bardzo go cenię. To jeden z niewielu aktorów młodego pokolenia, którzy oprócz przystojnego wyglądu dysponują tak wielkim talentem. Na tę dramę jednym słowem dobrze się patrzy! :melt: Liczę na to, że Descendants będzie to ciekawie opowiedziana historia o niespodziewanej i szczerej miłości, oddaniu, przyjaźni i poświęceniu. Po pierwszych dwóch epkach nie załapałam fabuły jednak piękne fotosy dają mi nadzieję na piękną dramę. Pościgi, wybuchy nie najgorsze, ale sceny pojedynków przerysowane i mało realistyczne. Reszta piękna :mrgreen:

Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 01 mar 2016

Piszę posta! Chce w nagrodę ciacho!

Z Ciastkiem zapoznaliśmy się bliżej dopiero gdy trafiłam na doki, nie wiem jak to możliwe że wcześniej mi umykał, aktorem jest naprawdę genialnym ze wspaniałym potencjałem, jest prześliczny, cudownie gra, na razie nie widać żadnych nieudolnych prób poprawy wyglądu, już nie wspominając o tych łydkach.

Obejrzałam na razie jeden ep, ciężko mi się wypowiedzieć o fabule bo jej nie dostrzegłam, za to zbyt wielkie zęby głównych aktorek aż nazbyt rzucają mi się w oczy....
Męska obsada zdecydowanie błyszczy, czy to w ten czy inny sposób, ciężko mi się do czegoś przyczepić, maskotki były genialne (króliczek ***____*** ) , humor na poziomie, chłopaki tu to tak urocze stworzonka, że aż się rozpływam.....

Główna postać żenska niestety ale irytuje mnie niedomykającymi się ustami i lekką niestabilnością emocjonalną postaci, możliwe też że mam delikatny uraz do aktorki po innej dramie, Kim Ji Won czyli Rachel z Heirs , nie zauroczyła mnie ale może się rozkręci.

Podoba mi się że wojsko dzielnie trenuje, panowie się ładnie wspierają, jest zabawnie, jest fajnie kręcone i naprawdę dobrze się patrzy na całość.

Ze łzą w oku wspominam te ilości zużytej oliwki na potrzeby tej dramy :puppy: :puppy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 01 mar 2016

Konata pisze:[post]114087[/post]
Podoba mi się że wojsko dzielnie trenuje, panowie się ładnie wspierają, jest zabawnie, jest fajnie kręcone i naprawdę dobrze się patrzy na całość.

Konata pisze:[post]114087[/post] Piszę posta! Chce w nagrodę ciacho!

Mówisz? Masz!
Dla Ciebie! Cała cukiernia, wybierz sobie!

► Pokaż Spoiler
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 18 mar 2016

:sun: Czy żołnierz ma prawo do prawdziwej miłości ?

jeeeeny ta drama jest taaaaka piękna! Wizualny deser dla mojego serca! Niech wszystkie diety idą w kąt! Chce te CIASTKO!!!! A co tam... :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:

Po szóstym odcinku zaczynam w końcu się wciągać w fabułę, chociaż naprawdę akurat w tej dramie nie jest to najważniejsze. Kilka odcinków oglądałam zupełnie bez napisów i nie miałam jakoś większych problemów ze zrozumieniem o co chodzi w poszczególnych scenach. Mój koreański kończy się na kilku zwrotach grzecznościowych i to akurat wystarcza!

O czym tak naprawdę jest ta drama? No właśnie o tym czy wojskowy ma prawo do szczęścia w miłości. Wojenna trauma potrafi być wyjątkowo wredna. Czasem ujawnia się bardzo szybko – po kilku dniach lub tygodniach. Nierzadko jednak przyczaja się gdzieś na granicy świadomości na długie lata. Nasza pani doktórka wie, że żołnierz nigdy nie będzie dobrym mężem. W zasadzie na tym etapie nie udzielono nam odpowiedzi, ale tak bardzo podoba mi się jak oboje próbują walczyć z uczuciem. Oczywiście każdy na swój sposób ale ta chemia wylewająca się z ekranu! Heh, już dawno nie było tak widowiskowo pięknej dramy :mrgreen: Muzyka, zachody słońca, wzgórza, motylki, błękitne morze, chłopaki w mundurach, chłopaki bez mundurów, rozgwieżdżone niebo... a u mnie za oknem oszroniony świat heh...

Oczywiście DOTS ma wiele dziur fabularnych, chociażby dalej do końca nie wiem gdzie umiejscowiona jest ta drama bo mamy i muzułmankę z Afryki wschodniej i niebieskookie dziewczynki, napisy sa greckie a język arabski! ALE TO NIE WAŻNE!
Na tym etapie czarują mnie mundurami i poranną musztrą! Haha nie tylko mnie!
Obrazek

:sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun:

ostatni OST :fav: :fav: :fav: :fav: i cudowny wątek Dae Young i Myeong Joo ...

https://youtu.be/YmC53o2_gWk

No jak mu się oprzeć! Ach ten wzrok! Uwielbiam jak próbuje z niej żartować.
► Pokaż Spoiler

Reszta tutaj

Pięknie nosi ten swój mundur! Widać, że był w wojsku!
► Pokaż Spoiler

Onew z każdym odcinkiem się rozkręca!
► Pokaż Spoiler
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 19 mar 2016

Mizuki pisze:[post]114208[/post] :sun: Czy żołnierz ma prawo do prawdziwej miłości ?

jeeeeny ta drama jest taaaaka piękna! Wizualny deser dla mojego serca! Niech wszystkie diety idą w kąt! Chce te CIASTKO!!!! A co tam... :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:

Po szóstym odcinku zaczynam w końcu się wciągać w fabułę, chociaż naprawdę akurat w tej dramie nie jest to najważniejsze. Kilka odcinków oglądałam zupełnie bez napisów i nie miałam jakoś większych problemów ze zrozumieniem o co chodzi w poszczególnych scenach. Mój koreański kończy się na kilku zwrotach grzecznościowych i to akurat wystarcza!

Więc o czym tak naprawdę jest ta drama? No właśnie o tym czy wojskowy ma prawo do szczęścia w miłości. Wojenna trauma potrafi być wyjątkowo wredna. Czasem ujawnia się bardzo szybko – po kilku dniach lub tygodniach. Nierzadko jednak przyczaja się gdzieś na granicy świadomości na długie lata. Nasza pani doktórka wie, że żołnierz nigdy nie będzie dobrym mężem. W zasadzie na tym etapie nie udzielono nam odpowiedzi, ale tak bardzo podoba mi się jak oboje próbują walczyć z uczuciem. Oczywiście każdy na swój sposób ale ta chemia wylewająca się z ekranu! Heh, już dawno nie było tak widowiskowo pięknej dramy :mrgreen: Muzyka, zachody słońca, wzgórza, motylki, błękitne morze, chłopaki w mundurach, chłopaki bez mundurów, rozgwieżdżone niebo... a u mnie za oknem oszroniony świat heh...

Oczywiście DOTS ma wiele dziur fabularnych, chociażby dalej do końca nie wiem gdzie umiejscowiona jest ta drama bo mamy i muzułmankę z Afryki wschodniej i niebieskookie dziewczynki, napisy sa greckie a język arabski! ALE TO NIE WAŻNE!
Na tym etapie czarują mnie mundurami i poranną musztrą! Haha nie tylko mnie!
Obrazek

:sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun:

ostatni OST :fav: :fav: :fav: :fav: i cudowny wątek Dae Young i Myeong Joo ...

No jak mu się oprzeć! Ach ten wzrok! Uwielbiam jak próbuje z niej żartować.
Obrazek

Reszta tutaj

Pięknie nosi ten swój mundur! Widać, że był w wojsku!
► Pokaż Spoiler

Onew z każdym odcinkiem się rozkręca!
Obrazek

MUSIAŁAM

ZGADZAM SIĘ ZE WSZYSTKIM CO W TEJ WYPOWIEDZI SIĘ ZNAJUJE

Ach ta chemia i piękne widoki różnego rodzaju
A Onew radzi sobie świetnie jeśli chodzi o aktorstwo , nie jest sztywny jak niektórzy idole
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 29 mar 2016

Czy tylko ja jestem w mniejszości, która widzi w tym jedynie jeden wielki, niespójny wątek, napchany patriotyzmem patos i reklamę kanapek z Subwaya.
Nawet te krajobrazy z Last Minute do mnie nie przemawiają.
Cała reszta owszem, doceniam wkład włożony przez aktorów i idolka oraz drugi plan. Cała, zawiesista reszta, mogłaby nie istnieć. Znowu upchnięto medyka pod przykrywką. Już nawet nie wnikam w te ich zabiegi bez rękawiczek i inne bzdury, chociaż konglish mnie bawi niezmiennie tutaj.
Prawda jest taka, że gdyby nie słodki Ciastek, to ta zabawa " dogoń panią doktor" byłaby już mega usypiająca. Zresztą zapowiada się kolejny odcinek - on ratuje ją itd. aż do końca.
Wszyscy zachwycający się wybaczcie. Drama to drama i ma być rozrywkowa. Dots nawet takie jest, ale niestety ma też własności nużąco - usypiające :D
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 30 mar 2016

Kartofelku łączę się z Tobą w bólu...

Lubię oglądać dramę dla idolka, dobry gniot potrafi sprawić naprawdę świetną rozrywkę...

Tu niestety nie ma nic ciekawego poza uroczymi minami Ciastka, które po 7 epie trochę straciły magicznych właściwości, i Onewem i jego outfitami które naprawdę zaczęłam w pełni analizować z braku lepszego zajęcia. W moim odczuciu to chyba ma być Ambitna drama, możliwe że zbyt dużo takich widziałam i dlatego zupełnie nic mnie nie rusza, ni katastrofa- całkiem ładnie nakręcona, ni momenty w których zagrożona jest nasza pani doktor (giń zmoro! to moja jedyna myśl) i powoli uodparniam się na treningi bez koszulki....

Nie ma co się czepiać operacji, cudownych ozdrowień, wysokich szpilek na pustyni, czy pięknych mini pani doktor, tam pewnie nie ma żadnych owadów ani nic więc w pełni należy eksponować posiadane walory. Znacznie bardziej niż główna para interesuje mnie związek tych drugich (wiemy o kogo chodzi imion tu chyba nikogo nie udało mi się zapamiętać), jakąś taką fajna całkiem mają chemię miedzy sobą i naprawdę zainteresowała mnie ich wspólna historia....

Obecności obcokrajowców nie chcę chyba komentować, ale zawsze to coś innego niż główna, która wygląda dość staro przy Ciastku (ogólnie lubię noona romans ale toooooo nie) . Widoki w tle ładne, kieliszki do wody w knajpie (u mnie trzeba zadowolić się szklanką!), dzieci ładnie rysują, operacje są przeprowadzane, czekam na przeszczep nerki do pełni szczęścia.

Cruel paski były, gdy nasi panowie mieli couple outfit ( :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: ), tak urocza scena że obejrzałam 2 krotnie po czym dla równowagi ominęłam pól odcinka....
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 31 mar 2016

Kartofelku łączę się z Tobą w bólu...

Lubię oglądać dramę dla idolka, dobry gniot potrafi sprawić naprawdę świetną rozrywkę...

uff!! Myślałam, że nikt mnie już nie zrozumie. Zadałabym pewnie dziesiątki pytań co do nie spójności fabuły i usłyszała
" wyłącz swój mózg" i rozkoszuj się pięknymi krajobrazami i klinicznymi przypadkami walki ze śmiertelnym wirusem, ale jakoś ością mi stoi w gardle i przełknąć nie mogę tej fabuły, która jest zwyczajnie NUDNAAAAA :rolly:
Dialogi, niby takie romantyczne i dopracowane, chwytają za serce przez minutę i wracamy do " dogoń panią doktor" :rolly:
Jeszcze daję radę, ale na prawdę ostatkami sił...bo przecież moja Kartoflana nie- miłość do medyków :wall:
Awatar użytkownika
Marie
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Marie » 31 mar 2016

Właściwie to nie mam pojęcia o czym zaczęłam oglądać dramę :D Dziur w fabule jest tak wiele! Przyjęłam je więc za standard bo.. podoba mi się ta drama :crazy: Z całą pewnością widzę WSZYSTKIE momenty "ale o co chodzi" (bo nie da się na nie przymknąć oczu :shake: ) i z tego co wiem, lekarze też się na tym dobrze bawią xD Wpadek jest tak wiele, że stały się urocze, nie mogę się im oprzeć, cudownie mi się na to patrzy. Jestem pewna, że w Korei też zwrócili już dawno uwagę na te niedociągnięcia...mimo to dawno żadna drama nie była tak popularna. Trochę mnie to zastanawia...jest rzewna, momentami patetyczna, potem wracają do komedii i romansowania xD Chyba jeden z poprzednich komentarzy najlepiej to podsumowuje:
Konata pisze:[post]114226[/post] dobry gniot potrafi sprawić naprawdę świetną rozrywkę...

Z drugiej strony nie znałam Waszego Ciastka, jak się tu nazywa głównego aktora. Patrząc na opis i plakat pomyślałam- ON ma zagrać żołnierza? Z twarzą dziecka? I muszę przyznać, że gra świetnie (kto wie, może nawet ma wpływ na tak dużą oglądalność...zero kamiennej twarzy). Poza główną, na którą nie potrafię patrzeć (tylko czasami ma dobre momenty, albo to postać lekarki jest taka wkurzająca), podoba mi się obsada. Nawet Onew (pod warunkiem, że płacze) sobie radzi (denerwuje mnie za to w "normalnych" scenach). Dziwię się sobie, że się za to wzięłam :crazy: , ale czas mi się nie dłuży, miejsce akcji- wojsko- na plus. I nie wierzę, że to powiem, ale ta drama jest (bezsensownie) fajna.. . Więc może dobrze zagrana? Na pewno łączy miłośników dram, jeśli nie chwalą to obgadują, a oglądalność rośnie. Tylko czy scenarzyści nie mogli chociaż zapytać kogoś, kto zna się na wojsku/ medycynie/ geografii o radę..taki duży był budżet .. :lol: :omg:
Marie
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 02 kwie 2016

KartoflAnka pisze:[post]114225[/post] Czy tylko ja jestem w mniejszości, która widzi w tym jedynie jeden wielki, niespójny wątek, napchany patriotyzmem patos i reklamę kanapek z Subwaya.
Nawet te krajobrazy z Last Minute do mnie nie przemawiają.

Jak? Pytam się no jak nie można doceniać piękności tej dramy? Heh czuję się taka natchniona po każdym epku! A, że nie ma fabuły? Łeeee tam... gorsze się oglądało! Jest za to patos jak z amerykańskiego Las Vages! Dla mnie cudo! Kartofelku oglądaj bez napisów! To naprawdę wspaniałe doświadczenie. :rolly: :rolly:

Konata pisze:[post]114226[/post] Tu niestety nie ma nic ciekawego poza uroczymi minami Ciastka, które po 7 epie trochę straciły magicznych właściwości, i Onewem i jego outfitami które naprawdę zaczęłam w pełni analizować z braku lepszego zajęcia.

Jak nic się nie dzieje? A Ebola? Cudowne uzdrowienie? Tajna misja, w której wszyscy wiedzą gdzie ja jestem? A płaczący Ciastek? Boli mnie dusza... boli mnie wątroba, a może i nerka (nie było jeszcze przeszczepu? a może był jakiś? ), boli mnie duży palec u nogi z żalu, że tak mało osób docenia tę dramę... :puppy:
<ale co to za medyk bez przeszczepu?>

Marie pisze:[post]114235[/post] podoba mi się ta drama
no! Tutaj się zgadzamy!

Już dawno Azja nie oszalała tak na punkcie jakiegoś serialu. Na każdym portalu królują chłopaki w mundurach. Korea w tych trudnych czasach chyba potrzebuje takiego patosu żywcem wyciągniętego z amerykańskich filmów, podkreślającego Ducha Narodowego Korei. Ja pomimo mojej sympatii do Song Hye Kyo uważam, że to jednak Joong Ki jest głównym celebrity endorsement. Krótki wywiad w porannych wiadomościach na kanale KBS World jedynie podkreśla jak popularny jest serial w Korei i w pozostałych częściach Azji.

https://youtu.be/srj3cVEWDB0

Największym zaskoczeniem dla mnie był artykuł na portalu BBC News.
http://www.bbc.com/news/world-asia-35888537

Po tym artykule możemy spodziewać się jednego, słuchania hymnów w dramach chińskich, lakornach, doramach i etc. Mam nadzieje, że wytrzymamy jakoś przyszły dramowy sezon!

Świat oszalał a to przecież nie jest nawet jakaś dobra drama! :rolly: :rolly:
Wszyscy wykupują kosmetyki i inne akcesoria.
Obrazek
Swoją drogą nie ma się co dziwić o ile naprawdę wytrzymują srebrną, mega mocną taśmę klejącą <ten moment jak doktórce po zerwaniu taśmy klejącej wyłaniają się pięknie umalowane różowe usteczka> .
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 02 kwie 2016

Przyznam się szczerze, ze też totalnie nie kumam fenomenu tej dramy. Może nie jest zła, ogląda się to w miarę dobrze, efekty są wysokiej jakości, ale scenariusz no... :shake: I kobity główne :shake:

Drama mocno przeceniona, choć ogólnie Joong Ki i efekty jakoś ratują sytuację, ale do hiciorów KES z przeszłości jak Secret Garden, czy On Air to jej daleko oj bardzo daleko...

Ale dna jak Heirs to nie ma na pocieszenie :P

Liczę na Bugaboo, nową jej dramę robioną dla TVN na jesień. Oby wróciła do formy!
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 03 kwie 2016

jordi pisze:[post]114245[/post] Przyznam się szczerze, ze też totalnie nie kumam fenomenu tej dramy. Może nie jest zła, ogląda się to w miarę dobrze, efekty są wysokiej jakości, ale scenariusz no... :shake: I kobity główne :shake:

Drama mocno przeceniona, choć ogólnie Joong Ki i efekty jakoś ratują sytuację, ale do hiciorów KES z przeszłości jak Secret Garden, czy On Air to jej daleko oj bardzo daleko...

Ale dna jak Heirs to nie ma na pocieszenie :P

Liczę na Bugaboo, nową jej dramę robioną dla TVN na jesień. Oby wróciła do formy!

Ten dzień, kiedy zgadzasz się z jordim :lol: :lol: :lol:
Po 12 epizodzie, tyle emocji nadal dochodzę do wniosku, że wiele osób zwyczajnie i po prostu jest co do tej dramy przywiązana Joong Ki ' im i nie są obiektywni, co do oceny tego. Wybaczam tym, którzy potrafią się do tego przyznać, jednocześnie wytykając " słabości" tej dramy. Tym, którzy bedą mi próbowali wciskać, że należę do osób, które wieszają się na bramce by podziwiać klaty żołnierzy w pełnym makijażu i mat, gdy tymczasem klaty świeca, mówię NIE!!!
OST nie zmiennie z najwyższej półki, jeden z najbardziej wpadających mi w ucho.
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 07 kwie 2016

Attention! Uwaga!

Specjalny News dla obecnych i przyszłych fanów dramy!
Descendants Of The Sun w ramach promocji Korei będzie nadawana w TV w Polsce.
Gdzie? Kiedy jeszcze do końca nie wiadomo.
więcej informacji:
http://english.yonhapnews.co.kr/culture ... l?c49b0118
Awatar użytkownika
Marie
Już poznaję aktorów ^^"

Re: [2016] Descendants Of The Sun

Postautor: Marie » 07 kwie 2016

Po tym artykule możemy spodziewać się jednego, słuchania hymnów w dramach chińskich, lakornach, doramach i etc. Mam nadzieje, że wytrzymamy jakoś przyszły dramowy sezon!

Chyba nawet już gdzieś czytałam, że w Chinach wykupili prawa do nakręcenia własnej wersji DOTS, a po zeszłorocznym wysypie dram na temat wielu osobowości w jednym ciele teraz musi nadejść czas wojskowych :lol: Czemu nie? :lol:
Dokładają do pieca, po 14 odcinku przewiduję, że będą się z nami widzami bawić w kotka i myszkę... wszyscy życzyliby sobie szczęśliwego zakończenia i scenarzyści chyba wiedzieli, że wokół tej (jakże ważnej :lol: ) kwestii można będzie do końca podbijać atmosferę ..
► Pokaż Spoiler

Oczywiście dalej widzę wspomniane tu już gdzieś cuda, ale chyba należę do tej grupy, której będzie przykro po zakończeniu emisji :lol:
► Pokaż Spoiler
Marie
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2016] Descendants Of The Sun

Postautor: Chie » 11 kwie 2016

Po 3 odcinkach i mi się podoba. Wystarczy mi że mogę oglądac Songkiego ♥♥ Efekty są ok szeryfek jest świetny ta jego gadka jak robot oby się bardziej rozkręcił.
Podobno mają byc 3 speciale??
Już dawno nie widziałam takich ratingów,zresztą inne dramy też niue radzą sobie tak źle Contract też ma ponad 20%
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-drama”