[2015] Noble, My Love

seriale z Korei
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

[2015] Noble, My Love

Postautor: czerteziki » 01 kwie 2016

Noble, My Love [2015]

Obrazek

Tytuł oryginalny: 고결한 그대
Tytuł (latynizacja): Gogyeolhan Geudae
Tytuł alternatywny: Noble, My Love / The Noble You
Gatunek: komedia romantyczna
Liczba odcinków: 20 po 15 minut każdy
Nadawca: Naver TV
Emisja: 23.08.2015 - 17.09.2015
Oryginalna historia: powieść internetowa "The Noble You (고결한그대)" autorstwa Go Gyul (고결)
Scenariusz: Ji Soo Hyun (지수현)
Reżyseria: Kim Yang Hee (김양희)

OBSADA:
Sung Hoon - Lee Kang Hoon
Obrazek
Kim Jae Kyung - Cha Yoon Seo
Obrazek
Park Eun Suk (박은석) - Woo Sang Hyun
Kim Dong Suk - Lee Kang Joon
Park Shin Woon (박신운) - sekretarz Kang
Lee Seung Yun (이승연) - Heo Jin Kyung
Seo Young - Moon Yoo Ra
Lee Bit Na (이빛나) - Choi Ra Mi
Seo Geun Soo (서근수) - Cha Yoon Soo

OPIS:
Mrukliwy i nastawiony na zysk Chaebol oraz pełna energii i uśmiechu Pani Weterynarz. Połączenie niemożliwe? A jednak... Już od pierwszego spotkania ona wie, że go nie znosi! A on wie, że wszystkie kobiety chcą od niego tylko jednego - pieniędzy! Czy Pani weterynarz też poprosi o bajońską sumę za uratowanie życia przystojnego CEO, czy może zostanie pozwana za błąd w sztuce lekarskiej? A sztuka to nie lada bo praktyka weterynaryjna , a dodać trzeba, że samiec leżał nieprzytomny i mimo swej nieprzytomności odmawiał wizyty w prawdziwym szpitalu.

ODE MNIE:

Ogląda się szybko i najlepiej zaraz po jakieś wstrząsającej historii. Poziom lukru tak wysoki, że trzeba przyjąć trzy jednostki insuliny. Po pierwszych 6 odcinkach nie potrafiłam jednoznacznie powiedzieć czy jest to dobre czy złe. Drama wydawała się raczej niezła z domieszką kiczu. Niestety po 8 odcinku nasz snejku z Venuski (tak wiem, że Venuska jest dramą po Noble) okazuje się być jeszcze bardziej drewniany niż magicznie pojawiające się krzesła przed szpitalem Pani weterynarz. Spodziewałam się czegoś więcej. Nie obrażając nikogo raczej miła ciepła historia bardziej dla nastolatki. Kissy drewniane i z poziomu spadłam z drabiny i trafiłam w usta - dosłownie. Aktorka daje radę niestety Sung Hoon nie uciągnął tematu. A szkoda bo historia mimo, że oklepana miała potencjał. To co mnie najbardziej boli, że powstałe obrazy nie wiem czy to ilustracje do powieści, czy coś na kształt manhwy, mają więcej chemii niż aktorzy - a to już przykre...

Spojlery ilustrujące moje odczucia....
► Pokaż Spoiler

Obrazek

Wróć do „K-drama”