[2016] Entertainer/Ttanttara

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

[2016] Entertainer/Ttanttara

Postautor: Mizuki » 22 kwie 2016

Entertainer [2016]

Obrazek

Tytuł oryginalny: 딴따라
Tytuł (latynizacja): Ddanddara
Tytuł alternatywny: Entertainer
Gatunek: komediodramat, muzyka
Liczba odcinków: 18
Nadawca: SBS
Emisja: 20.04.2016 - 09.06.2016
Czas emisji: środa i czwartek, 22:00
Scenariusz: Yoo Young Ah
Produkcja: Wellmade Yedang, SBS Plus
Reżyseria: Hong Sung Chang, Lee Kwang Young (이광영)

trailer :fav: :fav: :fav:

https://youtu.be/yURpXuoq6M0

Obsada
Ji Sung jako Shin Suk Ho
Lee Hye Ri jako Jung Geu Rin
Chae Jung Ahn jako Yeo Min Joo
Kang Min Hyuk C.N.Blue jako Jo Ha Neul
Grupa Ha Neul:
L.JoeTEEN TOP jako Seo Jae Hoon
Gong Myung jako Kayle
Lee Tae Sun jako Na Yeon Soo

Opis
Historia producenta muzycznego (Ji Sung), który miał pod swoją opieką największe gwiazdy kpop-u do czasu aż pewnego dnia przez swoją arogancje traci wszystko.
Zaczynając od zera zaczyna prowadzić własną wytwórnię zatrudniając muzyków, których nikt nigdzie wcześniej nie chciał. Próbuje stworzyć zespół by mogli się wspiąć na sam szczyt sławy. Jednym z członków zespołu jest Ha Neul (Min Hyuk) oskarżony o napaść seksualną. Jego siostra Geu Rin (Hye Ri) przekonana o jego niewinności podejrzewa, ze chłopak próbuje kogoś chronić.

Ode mnie

Entertainer to kolejna drama osadzona w temacie showbiz. To czego ja oczekuje od tej produkcji to sporej dawki dobrej muzyki. Temat zakładam w trakcie oglądania bo drama fragmentami jest tak nudna, że nie wiem gdzie podziać oczy. Trailer kompletnie odjechany od tego co się tutaj dzieje.
Niewątpliwie całe show kradnie Jisung. Co do Kang Minhyuk i Hyeri to nie takiej roli po nich oczekiwałam. Minhyuk całkowicie odszedł od postaci do jakiej nas wcześniej przyzwyczaił. Zawsze będę go kochać za JunHui z Heartstrings. W Entertainer jest zamknięty, trochę zagubionym artystą marzącym o sławie.
Mam nadzieję, że drama się trochę rozkręci bo obsada niezła tylko jakby fabuły brak! :shake:

Obrazek

Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: Entertainer/Ttanttara [2016]

Postautor: Mizuki » 23 kwie 2016

Nie wiem co napisać, ale jak widać nie tylko mnie nie przypadł do gustu początek dramy.
http://www.allkpop.com/article/2016/04/ ... e-feedback

Jeżeli to prawda, a podobno na wszystkich koreańskich forach grzmią fani Jisunga to nastąpił prawdziwy FALSTART!!!
Producenci dokręcają sceny by zmienić początkowo zamierzoną fabułę i obrany kierunek dramy.
Co z tego wyjedzie? Nie wiadomo, ale jedno jest pewne 23 kwietnia oglądalność zapewne wzrośnie gdyż sama zasiądę aby zaspokoić swoją ciekawość...
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2016] Entertainer/Ttanttara

Postautor: Mizuki » 11 maja 2016

Powiem krótko! Jestem rozczarowana dramą, dla mnie mało ciekawa. Może są pewne momenty, ale to TYLKO MOMENTY... Jisung się produkuje ale fabularnie scenariusz z epa na ep obniża lot...
Awatar użytkownika
Marie
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Marie » 13 maja 2016

drama fragmentami jest tak nudna, że nie wiem gdzie podziać oczy

..niestety, ale tak można krótko podsumować dramę. Poddałam się, porzucam oglądanie jej. Byłam pewna, że drama, w której gra Ji Sung NIE MOŻE być zła, ale nawet jego charyzma i duży talent okazały się niewystarczające, żeby uratować serial. Chłopak z C.N.Blue grał ciekawą/fajną postać w Heartstrings i ja też od tej pory miałam do niego sporo sympatii, a tutaj? Nudniejszej postaci nie mogli wymyślić. Hyeri po sukcesie 1988 mogła chyba zagrać we wszystkim (podejrzewam, że zasypano ją propozycjami) i niestety źle wybrała. Jak dla mnie klapa pierwszej połowy roku.
Marie
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 13 maja 2016

Ah co ja mogę napisać ..nic innego jak to co wszyscy ....NUDY
Dosłownie nie ma nic ciekawego w tej dramie , a próbowałam oglądać jednak się poddaję.
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 17 cze 2016

Drama ta prawdziwie mnie umęczyła... Rozprawia o chciwości, oszustwach i jak daleko ludzie mogą się posunąć, aby osiągnąć cel, jednak historia mnie absolutnie nie pociągła. Podobała mi się gra aktorów: Jisunga, Minhyuka jednak oleisty sos w jakim zostali podani zmulił mnie i zmuszona byłam ćwiczyć wytrwałość w oczekiwaniu na to "coś" czym świat się zachwyca. Hyeri naprawdę się starała, jednak ja po 1988 przez cały czas widziałam w niej tańczącego kraba i nie mogłam nic na to poradzić.
To co mnie trzymało to oprawa muzyczna. W 16 odcinku uroniłam niejedną łzę :puppy: Piękny był ten duet!!!

Zastanawiam się również skąd u Koreańczyków "miłość" do powieści Daddy Long Legs. Raczej podejrzewam sentyment do Watashi No Ashinaga Ojisan niż do oryginalnej książki. Ktoś wie?
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 18 cze 2016

Mizuki pisze:Drama ta prawdziwie mnie umęczyła... Rozprawia o chciwości, oszustwach i jak daleko ludzie mogą się posunąć, aby osiągnąć cel, jednak historia mnie absolutnie nie pociągła. Podobała mi się gra aktorów: Jisunga, Minhyuka jednak oleisty sos w jakim zostali podani zmulił mnie i zmuszona byłam ćwiczyć wytrwałość w oczekiwaniu na to "coś" czym świat się zachwyca. Hyeri naprawdę się starała, jednak ja po 1988 przez cały czas widziałam w niej tańczącego kraba i nie mogłam nic na to poradzić.
To co mnie trzymało to oprawa muzyczna. W 16 odcinku uroniłam niejedną łzę :puppy: Piękny był ten duet!!!

Zastanawiam się również skąd u Koreańczyków "miłość" do powieści Daddy Long Legs. Raczej podejrzewam sentyment do Watashi No Ashinaga Ojisan niż do oryginalnej książki. Ktoś wie?

Och! Nie pozostaję zatem samotna w moim przekonaniu, że troszkę zmarnowano dość interesujący pomysł, robiąc z tego przygłupawo- słodką historię, jak to trudno być idolkiem. Czy tego już nie było na pęczki wcześniej? Momentami miałam wrażenie, włączając kolejny epizod, że czegoś mi brakuje lub pomyliłam odcinki. Ktoś jeszcze miał wrażenie " podróży w czasie"?
Poniekąd Ji Sung się spisał, tak samo, jak chłopaki z bandu, których pokochałam od pierwszego wejrzenia. Hyeri była niestety nijaka, a to oznacza, że nie trafili jej z rolą. Taka ciut niedorozwinięta dziołcha, rzucona w cekiny i blichtr, pozostająca sobą do końca. Ojej! Tęcza się wylewa uszami i nosem, jak na niektórych odcinkach tej produkcji. Niekoniecznie bym to komuś polecała, bo nie jestem sadystką, niemniej drama miała " swoje" momenty pod publiczkę :rolly: :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 12 lip 2016

Jak uwielbiam Ji Sunga :fav: to tą dramę naprawdę ciężko mi się ogląda. Jestem dopiero po 2 odcinkach a mam dośc, jest nudna i praktycznie wszystko co tu pokazują już widziałam.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-drama”