[2016] Doctors

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Marie
Już poznaję aktorów ^^"

[2016] Doctors

Postautor: Marie » 22 cze 2016

DOCTORS

PLAKAT

Obrazek

TEASER

https://youtu.be/4MMzCxqAenc

Tytuł dramy: Doctors
Tytuł koreański: 닥터스
Tytuł- romanizacja: Dakteoseu
Gatunek: drama medyczna, romans, workplace drama
Scenariusz: Ha Myung Hee
Reżyseria: Oh Choong Hwan
Kanał telewizyjny: SBS
Planowana ilość odcinków: 20 (każdy trwa 60 minut)
Data emisji: Od 20 czerwca 2016 do 23 sierpnia 2016
Czas emisji: Poniedziałki i wtorki, godzina 22.00
Język: koreański
Kraj: Korea Południowa

OBSADA

Park Shin Hye jako Yoo Hye Jung
Kim Rae Won jako Hong Ji Hong
Lee Sung Kyung jako Jin Seo Woo
Yoon Kyun Sang jako Jung Yoon Do
w pozostałych rolach:
Kim Young Ae - Kang Mal Soon
Jung Hae Kyun - Yoo Min Ho
Han Bo Bae - Yoo Yoo Na
Ji Soo - Kim Soo Chul
You Da In - Jo In Joo
Jeon Kuk Hwan - Jin Sung Jong
Eom Hyo Seop - Jin Myung Ho
Moon Ji In - Chun Soon Hee
Lee Ho Jae - Hong Doo Sik

FABUŁA

Yoo Hye Jung to osiemnastolatka, która pomimo młodego wieku, przeszła w życiu wiele. Bolesna przeszłość i nieszczęśliwe dzieciństwo odcisnęły na niej piętno. Żyje dniem dzisiejszym, szukając zaczepek, wszczynając awantury, bez strachu, że może jej się stać krzywda i bez żalu, że marnuje swoją młodość. Wielka nienawiść do ojca, brak wsparcia ze strony dorosłych ludzi wokół sprawiły, że wyrzucano ją już z wielu szkół, a przez rówieśników traktowana jest jak gangster. Wszystko się zmienia w dniu wymuszonej przeprowadzki do jedynej krewnej, której na niej zależy- babci. W nowym miejscu planuje kontynuować swój bunt, ale spotyka na swej drodze autorytet, nauczyciela i sąsiada- Hong Ji Hong. Postanawia zostać lekarzem. Drama ma również poruszać problem społecznych uprzedzeń, ma być bardziej realistyczna, niż inne o podobnej tematyce.

Ode mnie:

Za mną dwa pierwsze odcinki , przy okazji sprawdziłam, że drama w Korei cieszy się dużym zainteresowaniem i miała całkiem niezłą oglądalność. Widzowie na pewno stęsknili się za uwielbianą tam Park Shin Hye. Dla mnie jej udział nie oznacza już jednak tego, że drama będzie dobra. Pierwszy odcinek trochę mi się dłużył, a jej gra aktorska denerwowała. W drugim było już lepiej i drama może mieć potencjał. Główny aktor jest przekonywujący, koleżanki głównej wyraziste, historia nam się rozkręca. Zdecydowanie czuję przesyt tematem lekarzy, nie obchodzą mnie skomplikowane operacje.. zobaczymy. Pianista :melt: chyba znowu będzie „tym drugim” (ewentualnie scenarzyści stworzą alternatywną parę). Miło było popatrzeć na cameo Ji Soo. Babcia jest konkretna i fajna, jeśli oszczędza nam ilościowo przeszczepy i zabiegi może coś z tego będzie. PSH w wywiadzie promującym dramę powiedziała, że jej bohaterka w tej dramie będzie inna, bardziej podobna do zwykłych ludzi.

Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2016] Doctors

Postautor: thon » 23 cze 2016

Pierwszy odcinek trochę mi się dłużył, a jej gra aktorska denerwowała. W drugim było już lepiej i drama może mieć potencjał

A mnie odwrotnie. Pierwszy odcinek ogladałem z wielką przyjemnością. W końcu nie bardzo do tej pory mogłem zobaczyć jak Kartoflanka kopie tyłki i wali po gębie. Drugi odcinek to typowa kdramowa sztampa - niczym nie zaskoczył, podobne odcinki oglądaliśmy w wielu innych dramach. I o ile po pierwszym odcinku byłem bardzo na tak, drugi ostudził mój entuzjazm, a zapowiedź 3 nie zachwyciła mnie ani trochę. Całkiem odwrotnie niż BM - tam pierwszy odcinek mnie nie zachwycił, ale drugi zaciekawił i zakręcił.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 23 cze 2016

Nie lubię takich rzeczy jak "młodzieńcze lata", ale tutaj to naprawdę sprawnie im idzie. Chemia między PSH i KRW aż furczy. Tylko serówa mnie wpienia.

Do tego mamy dobrą reżyserię, ŚWIETNY wprost OST, co w BIG3 jest rzadkością i całą gamę różnorodnych postaci (uwielbiam Babcię, czy tę koleżankę idiotkę XD )

Dla PSH to może być przełomowa rola zrywająca z jej dotychczasowym wizerunkiem "ciężko myślącej" i meganaiwnej głupiej smarkuli, jakie grała w ostatnich latach.

Czekam na więcej. Może BM jest silniej osadzone medycznie, ale tam "boli" mnie trochę niski budżet, słaba reżyseria, montaż i byki w scenach (nienalanie kawy choćby czy BARDZO słabo wyglądające operacje :P )
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 30 cze 2016

Tak jak przewidziałem - 3 odcinek to było dno - wytnij - wklej z innych dram - czy naprawdę aż tak ciężko stworzyć sensowny scenariusz, który nie jest kalką 200 innych dram? Dopiero ostatnie minuty 3 odcinka tchnęły nadzieją i 4 odcinek - mimo, że schemat - "kopiuj - wklej" nadal utrzymany, oglądało się z przyjemnością. Jedno jest pewne - Kartoflanka zdecydowanie i dobitnie rozprawia się z wizerunkiem kluchy. Jednakże porównując do BM - mimo % oglądalności, to dla mnie słabsza drama - przynajmniej w moim odczuciu.
Awatar użytkownika
Marie
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Marie » 30 cze 2016

Noo przyznam, że 3 odcinek to była tragedia, dosłownie i w przenośni.. . Gdyby nie to, że początek serialu jest streszczeniem "młodzieńczych lat" i wiadomo- akcja ma się toczyć po kilku, odpuściłabym sobie. Bardziej polubiłam postacie poboczne, ale po 4 odcinku jednak coś przyciąga w tej dramie. Dam jej szanse, jeszcze może być fajna. BARDZO mnie martwią rozgrywki "u władzy" szpitala, po prostu nie cierpię takich historii z gatunku "kto zostanie dyrektorem", oby to skrócili do minimum (i znowu ten starszy aktor został naczelnym knującym..nie mają innych do obsadzenia?).
PSH się trochę rozkręciła, faktycznie ma dobrą chemię z głównym (i równocześnie twarz dziecka :lol: ), podobała mi się jej kłótnia z doktorkiem (charakterek to będzie miał ciekawy, na pewno ciekawszy i bardziej oryginalny od głównego). Sceny akcji w szpitalu nawet udane, choć początkowo (szkolny epizod gangsterski) zamiast wyglądać na twardą, miała kamienną, obrażoną twarz. Pomału wchodzi w rolę. Dialogi mnie za to bawią, tylko czekam, aż znowu będzie pyskować doktorkowi :lol: Postać Serówy jest dziwna, nie umiem rozgryźć o co jej w życiu chodzi i jaki ma właściwie problem :lol: Czekałam na tę dramę licząc na to, że moooże PSH upolowała jakiś ciekawy scenariusz z polotem. W końcu może wybrać dla siebie coś lepszego.. ?
Marie
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 01 lip 2016

Noo przyznam, że 3 odcinek to była tragedia, dosłownie i w przenośni.. .]
Masz racje mną rowniez wstrzasnela smierc Babci, takiej tragedii nie spodziewalem juz na poczatku tej cudnej dramy.Bo chcialem te aktorke ogladac dalej. Nie grala typowej Babci a bylą kur..ę stad ta ujmujaca prostolinijnosc w rozmowach z wnuczką. Muzyka obledna, zbuntowana Park Shin Hye , przelomowa rola, z dziewczyny takiej jak ty zmienia sie na naszych oczach w prawdziwa kobiete. I to napiecie podekscytowanie gdy zdejmuje szpilki zaklada trampki, gdy naklada z gracją fartuch, , rozpuszcza wlosy. Az chcialpoby sie z nia wyjsc na ten ostry dyzur.Wszystko jest niezwykle realistyczne, nie robi sie z igly widly. Nauczyciel wiedzial kiedy odpuscic, nie wykorzystal.A bogata kolezanka pokazala godną podziwu przyjazn i lojalnosc. Zyskala przez to i tak wolnosc oraz przyjazn i szacunek u gniewnej Park Shin Hye.
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 02 lip 2016

jordi pisze:Nie lubię takich rzeczy jak "młodzieńcze lata", ale tutaj to naprawdę sprawnie im idzie. Chemia między PSH i KRW aż furczy. Tylko serówa mnie wpienia.

A ja to właśnie siostrunię z serka obsadziłabym w głównej roli! Tutaj dziewczyna całkowicie się marnuje!
Natomiast PSH w pseudo skórzanych portkach była dla mnie komiczna. Już dawno nie widziałam tak sztucznie wyreżyserowanych scen walki. Walki? To za dużo powiedziane... lepiej jakby normalnie po dziewczyńsku szarpały się za włosy.

Za to nauczyciel mógłby mnie leczyć! chyba mdleje i wymagam resuscytacji . :rolly: :rolly: :rolly:
Fakt, że jest to drama szpitalna zaczyna mnie martwić... osobiście nie przepadam...
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 02 lip 2016

Natomiast PSH w pseudo skórzanych portkach była dla mnie komiczna.
Diaboliczna byla. Jakby Cie zaczepila na ulicy to bys sie cala trzesla i wycedzila jedno znaczace slowo, poprosze autograf. Hahaha
A ja to właśnie siostrunię z serka obsadziłabym w głównej roli! Tutaj dziewczyna całkowicie się marnuje!
Normalnie tylko plec zenska ma takie zabawne spostrzezenia :) Te wasze komentarze, irytujace a, dziecinne ale czasami jak ten przezabawne:) Oscara daj Pannie z Sera. Najwieksze szrortostwo , ta jej rola w Serze, a ty chcesz jej dac glowna role :) Nie martw sie na pewno dostanie, dzieki Bogu nie w doktorach :)kariere robi w wiadomo jaki sposob :) hahaha
Już dawno nie widziałam tak sztucznie wyreżyserowanych scen walki. Walki? To za dużo powiedziane... lepiej jakby normalnie po dziewczyńsku szarpały się za włosy.
Znowu strzal w kolano, chcialabys za wszelka cene zdyskontowac boskosc tej dramy ale lejesz jedynie wode:) Wlasciwie czepiasz sie wszystkiego, niedlugo kolor majtek Park Shin Hye Ci sie nie spodoba:) Otoz moja panienko, baba jest ostania osoba ktora powinna sie wypowiadac na temat sztuk walki, bo to dzialka dla facetow. A tu sa idealne, niezwykle realistyczne a jednoczesnie widowiskowe, nie bylo typowego przez ramie albo przeciwnicy przewracaja sie jak zapalki, czulo sie, ze jest moc w atakach jak i obronie >Chcesz znalesc slabe punkty lub niedociagniecia w dramie Park Shin Hye, ktorej zdecydowal sie towarzyszyc nie grajacy nigdy bzdurnych rol Re Won, nie znajdziesz :) U nich zawsze full profesjonalizm i nie ma miejsca na dziadostwo.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 02 lip 2016

thon pisze:Jednakże porównując do BM - mimo % oglądalności, to dla mnie słabsza drama - przynajmniej w moim odczuciu.

BM ma niezły scenariusz i genialnego Hyuka - i tyle... Montaż BOLI momentami, muzyka tragedia, masa niedopracowanych scen, nijaka główna (obawiałem się jej i wyszło na moje).

Może Lekarze są przewidywalni, ale jak nic w tym momencie ogląda mi się bardzo dobrze tę dramę (no Gong Shim jeszcze). PSH jest genialna, KRW już uwielbiam - dlaczego ma tak malo pogodnych ról?? Tylko wiecznie cierpiętników szukających zemsty dostaje... Babcia była cudowna, zadziorny Ji Soo. Nieco głupawa, ale słodziaśna przyjaciółeczka...

Serówa niestety kolejny raz słabizna... Nie dość że jej bohaterka jest idiotką (wielki foch bo nauczyciel woli PSH, czy też w 4 epie debilne teksty do vice szefa szpitala). to niestety kolejny raz LSK pokazuje niewielki talent aktorski... Tyle na plus w stosunku do Sera, że nie drze ryła gdzie popadnie - najsłabsza aktorsko osoba w tej dramie do tej pory... Gdzie ona na główną?? Duka kwestie i ma DWIE MINY :wall: (chociaż ma ofertę głównej teraz, ale MBC sobie strzeli w stopę...)

Dla mnie Lekarze nr.1 po 4 epach :D
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 02 lip 2016

BaBo pisze:
Natomiast PSH w pseudo skórzanych portkach była dla mnie komiczna.
Diaboliczna byla. Jakby Cie zaczepila na ulicy to bys sie cala trzesla i wycedzila jedno znaczace slowo, poprosze autograf. Hahaha

Normalnie tylko plec zenska ma takie zabawne spostrzezenia :) Te wasze komentarze, irytujace a, dziecinne ale czasami jak ten przezabawne:) Oscara daj Pannie z Sera. Najwieksze szrortostwo , ta jej rola w Serze, a ty chcesz jej dac glowna role :) Nie martw sie na pewno dostanie, dzieki Bogu nie w doktorach :)kariere robi w wiadomo jaki sposob :) hahaha
Już dawno nie widziałam tak sztucznie wyreżyserowanych scen walki. Walki? To za dużo powiedziane... lepiej jakby normalnie po dziewczyńsku szarpały się za włosy.
Wlasciwie czepiasz sie wszystkiego, niedlugo kolor majtek Park Shin Hye Ci sie nie spodoba:) Otoz moja panienko, baba jest ostania osoba ktora powinna sie wypowiadac na temat sztuk walki, bo to dzialka dla facetow. A tu sa idealne, niezwykle realistyczne a jednoczesnie widowiskowe, nie bylo typowego przez ramie albo przeciwnicy przewracaja sie jak zapalki, czulo sie, ze jest moc w atakach jak i obronie >Chcesz znalesc slabe punkty lub niedociagniecia w dramie Park Shin Hye, ktorej zdecydowal sie towarzyszyc nie grajacy nigdy bzdurnych rol Re Won, nie znajdziesz :) U nich zawsze full profesjonalizm i nie ma miejsca na dziadostwo.

Tia... po pierwsze zapewne chciałabym autograf PSH bo łatwo byłoby mi go opchnąć na Ebay...może nawet Tobie!
Mówisz, że siostra z serka karierę robi w wiadomo jaki sposób? no nie wiem? Niby w jaki? Jest piękna i świetnie zagrała swoją rolę rozwydrzonego bachora. Jak dla mnie o wiele lepiej niż PSH która ma zawsze dziwną minę jakby miała mdłości. Nie mam nic do dziewczyny bo się stara, ale to nie mój typ jeżeli chodzi o estetykę gry aktorskiej...

BaBo pisze:Znowu strzal w kolano, chcialabys za wszelka cene zdyskontowac boskosc tej dramy ale lejesz jedynie wode:)

Jeżeli strzeliłam w Twoje kolano to powinnam dostać odznakę! Babo, baba? Nie wiem do kogo to było...panienką już nie jestem, a na sztukach walki trochę się znam... Uważam, że za bardzo było widać dublerkę, PSH tylko była pokazana jak wykańcza scenę lub zaczyna. Klatka piersiowa zbyt sztywna, ręce za bardzo przy tułowiu, a o pracy nóg nie wspomnę po wykonaniu obrotu nigdy nie utrzymałaby się na sztywnych nogach tym bardziej na obcasie (trochę znam prawa fizyki). Nawet w aikido i kendo pracujesz ciałem... Fajny OST dopełnił całość. Podoba mi się w tej dramie drugi plan i koleżanki.

Babo rozumiem że lubisz główną... nie mam nic do tego. Jordi ma swój pasztet ja mam swoją królową zapyziałej miny.
to jest chyba fajne, że każdy lubi coś innego...Dramie dam szanse bo podoba mi się nauczyciel...
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 02 lip 2016

Mizuki pisze:Uważam, że za bardzo było widać dublerkę, PSH tylko była pokazana jak wykańcza scenę lub zaczyna. Klatka piersiowa zbyt sztywna, ręce za bardzo przy tułowiu, a o pracy nóg nie wspomnę po wykonaniu obrotu nigdy nie utrzymałaby się na sztywnych nogach tym bardziej na obcasie (trochę znam prawa fizyki). Nawet w aikido i kendo pracujesz ciałem...

Oj, nie przesadzajmy, w porównaniu do wielu innych scen walk kdramowych, tutaj wszystko dość sprawnie zrobiono, zmontowano i wyreżyserowano. Zresztą jak na dramę medyczną - ja jestem walkami usatysfakcjonowany.
jordi pisze:Dla mnie Lekarze nr.1 po 4 epach :D

Po 4 epkach - świetna Kartoflanka i pan Touchdown. Scenariusz powoli pnie się w górę, ale po 4 epkach BM nr 1.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 02 lip 2016

Mizuki pisze:
Tia... po pierwsze zapewne chciałabym autograf PSH bo łatwo byłoby mi go opchnąć na Ebay...może nawet Tobie!
Mówisz, że siostra z serka karierę robi w wiadomo jaki sposób? no nie wiem? Niby w jaki? Jest piękna i świetnie zagrała swoją rolę rozwydrzonego bachora. Jak dla mnie o wiele lepiej niż PSH która ma zawsze dziwną minę jakby miała mdłości. Nie mam nic do dziewczyny bo się stara, ale to nie mój typ jeżeli chodzi o estetykę gry aktorskiej...

Babo rozumiem że lubisz główną... nie mam nic do tego. Jordi ma swój pasztet ja mam swoją królową zapyziałej miny.
to jest chyba fajne, że każdy lubi coś innego...Dramie dam szanse bo podoba mi się nauczyciel...

Ja myślę, że to jest jak z Hwarangiem nie ważne co to za gniot i tak będę oglądać dla Tae.... ale fakt raczej nie będę bezkrytyczna ale bardziej wyrozumiała już tak.

Mnie pierwsze 4 epy się podobały, ale ja bardzo wybiórczo oglądam serie więc dla mnie to chyba 2 lub 3 medyczna drama ever- stąd.... poza tym w amerykańskich do medycznych też mam słabość....

Szkoda mi babci bo to była bardzo ciekawa postać, co ciekawe mogę uwierzyć w powody, dla których postać PSH chciała zostać lekarzem...

Dla mnie PSH nie jest najgorsza, mnie nigdy nie raziła w oczy ale, jak znowu zapuści kissa, jak w niektórych dramach to będzie moja ostatnia drama z tą aktorką....

Chemia jest ale myślę.... że to zasługa głownego.... w ogóle zakończenie 4 epa takie słodkie ;) Miło :P Oby nic nie wyhamowało i raczej nie wchodzili w analizy postaci np rodziców Serówny........
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 03 lip 2016

thon pisze:Po 4 epkach - świetna Kartoflanka i pan Touchdown. Scenariusz powoli pnie się w górę, ale po 4 epkach BM nr 1.

Dla mnie BM po 4 epach - świetny Hyuk i niezły scenariusz - cała reszta (zwłaszcza technikalia) leży i kwiczy i AŻ boli momentami niskim budżetem.

Jak się robi medyka to nie może być niski budżet. Operacje są TRAGICZNIE robione, dodajmy słaby montaż często jak i okropną wprost muzykę...

Lekarze nie powalają scenariuszem, ale chemia doskonała między głównymi, świetna reżyseria, naprawdę dobrze odwzorowane operacje (w porównaniu do BM to niebo a ziemia), chywatający za serce OST. No i tylko serówa słabizna wyraźna... Nie ma się poza tym do czego przyczepić.

Już nie mogę się doczekać 5 odcinka. Zapowiedzi pokazują, że będzie sporo akcji i dramatyzmu, nie tylko w życiu Hye Jung, ale i na stole operacyjnym :puppy:
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 06 lip 2016

jordi pisze:Już nie mogę się doczekać 5 odcinka. Zapowiedzi pokazują, że będzie sporo akcji i dramatyzmu, nie tylko w życiu Hye Jung, ale i na stole operacyjnym :puppy:

Jordi - te odcinki 5-6 chyba wyraźnie pokazują, że drama bardziej skupia się na czworokącie miłosnym i zawiłościach rodzinnych. Dla mnie więcej chemii ma Kartoflanka z Dr.Jung Yoon Do niż z KRW. Odcinki 5-6 oglądało się bez bólu, ale nie zostawiły uczucia, że niecierpliwie czekam na następne - pod tym względem BM bije Doktorów na łeb i szyje - tam Hyuk jest chyba w najwyzszej formie i bije sztuką aktorską całą obsadę Doktorków. BM vs Doctors po 6 odcinkach 6 do 0.
Ten kiss na koniec 6 odcinka był bleeee- typowy kdramowy Kartoflankowy kiss, od którego zbiera się na mdłości.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 06 lip 2016

Akurat wiadomo, że KRW to TOP3 "kisserów" w k-dramach, więc tym bardziej wiem, że reżyser tak kazał im się cmoknąć. Hye Jung jest bardzo niepewna co się stanie, gdy się otworzy przed Ji Hong. Pamięta też, co In Joo jej powiedziała. Sam Ji Hong wyczuwa u niej wyraźny dystans gdy zaczyna mówić o uczuciach, więc może chce powoli i delikatnie ją przekonać do siebie.

Ja się niezmiernie cieszę, że to idzie w stronę romansu, bo tego od tej dramy oczekiwałem. Mamy fajny, dość klasyczny romans, jakiego dawno nie uświadczyliśmy moim zdaniem Może to trochę przestarzałe, wtórne do bólu, ale tu mi to nie przeszkadza. A i uważam, że PSH ma świetną chemię z KRW - widać to nie tylko w dramie, ale i w BTS-ach - rozumieją się bez słów. Nawet w necie przeważa przekonanie, że to jej najlepsza rola i najlepsza chemia z partnerem w karierze :D

Żeby tylko mniej było rodzinki SW i samej tej larwy cienkiej, choć muszę przyznać, że w 6 epie nawet mnie zadziwiła, że ma więcej niż 2 miny (scena śmierci pacjentki to jej najlepsza scena w karierze póki co), ale i tak oby jak najmniej jej było, bo jej postać to jest debilna momentami. Prócz niej wiadomo cała jej rodzinka no i ten stażysta okularnik niby ma być zabawny, ale widzę, że nie tylko mnie a większość oglądających wkurza - wyżej s*a niż dupę ma :angry: Za to Yoon Do uwielbiam już. Taki niby arogancik, ale jednak w środku odzywa się mały chłopiec pragnący zainteresowania XD No i Kang Soo z Sooni liczę, że będą razem - pasują do siebie XD

Co do BM sam Hyuk to za mało. Widać choćby po oglądalności nie tylko w TV (bo tam wiadomo same ajummy), ale też w preferowanym przez młodych VOD, gdzie Doktorzy mają blisko 50%, a BM zaczął od 11, a 6ep miał już 6% tylko... Drama jest za poważna na lato i nawet o dziwo całkiem dobry scenariusz i GENIALNY Hyuk tego nie ukryją (choć nadal nr.1 dla mnie jest jego kreacja w Chuno). Ludzie oczekują jakości w pełnej krasie, a BM boli technicznie niestety... Sam piszesz, że Doktorzy są bardziej romansem. Tym bardziej BM powinno się wstydzić, bo operacje w Doktorach są 5 razy lepiej pokazane...

No ale to nie temat BM, więc może zaprzestańmy już tego offtopu. :wink:
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)

Wróć do „K-drama”