[2016] Bring It On, Ghost

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2016] Bring It On, Ghost

Postautor: thon » 03 sie 2016

Kahl pisze:Mam straszną nadzieję, że tak jak ktoś kiedyś pisał na początku tematu, Główna żyje, jest w jakiejś śpiączce czy co.... Jak ja chce żeby ona ŻYŁA!!!!! !

Ja też sądzę, że jest w jakiejś śpiączce czy coś w tym stylu - reszta duchów jest taka wyblakła, a jej duch nie :D
Szkoda tylko, że wątek evil veta jest po prostu wtórny i w porównaniu do reszty wątków jest niestety najsłabszy. Za to 2 przyjaciół jest daebak - nawet buciki jej kupił. Men in black + ghost in black rządzą.

Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 03 sie 2016

Fajnie mi się to ogląda... niezła końcówka..,
Spoiler! ale że jak nie będzie już naszej piękności? Tak normalnie znikła? A byłam ciekawa jak to sie stało, że w tym stanie hopsa po mieście i maca potencjalnych narzeczonych. Będzie mi jej szczerze brakowało
A czy zauważyłyście w końcówce 8 epa jak duszyca walczy ma niskie buciki a jak wchodzi do windy ma już obcasy? Zwróciłam na to uwagę przez scenę z podarunkiem :rolly:
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Kahl » 04 sie 2016

Mizuki pisze:A czy zauważyłyście w końcówce 8 epa jak duszyca walczy ma niskie buciki a jak wchodzi do windy ma już obcasy? Zwróciłam na to uwagę przez scenę z podarunkiem :rolly:

Nie zauważyłam... ta scena tak mi się cholernie podobała, że kompletnie nie zwracałam uwagi na detale. Muzyczka w tle i te ich miny i współpraca, kopniaki i w ogóle.. poezja :fav: :fav:
Już dawno nie oglądałam czegoś tak lekkiego z taką przyjemnością.

thon pisze: Ja też sądzę, że jest w jakiejś śpiączce czy coś w tym stylu - reszta duchów jest taka wyblakła, a jej duch nie :D
Szkoda tylko, że wątek evil veta jest po prostu wtórny i w porównaniu do reszty wątków jest niestety najsłabszy. Za to 2 przyjaciół jest daebak - nawet buciki jej kupił. Men in black + ghost in black rządzą.

Nie dość, że nie jest wyblakła to teraz coś ostatnio zanika... znika... No i w przeciwieństwie do reszty jest po prostu śliczna, hi hi.
Wątek veta jest faktycznie taki no co... Spoiler! wiemy, że chodzi dziad i zabija. Pytanie tylko co miał mu zdradzić ojciec Bong Pala, a raczej czego nie zdradził, że zabił i jego i żonę... :grumble: :grumble: Rozwinie się, niebawem - oby.

Ktoś tu się chyba zakochał... :fav: :fav:
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 05 sie 2016

thon pisze:Ja też sądzę, że jest w jakiejś śpiączce czy coś w tym stylu - reszta duchów jest taka wyblakła, a jej duch nie

tia, bo to K-drama jest... Niewyraźny duch oznaczałby niewyraźny romans...
Ja w to nie wierzę. Nie raz już duch - bohater miał leżeć gdzieś w śpiączce i jakoś nigdy nie leżał... I szczerze... to trochę tęsknię za sad-endingami k-dramy. Teraz wszystkie prawie kończą się szczęśliwie (no, chyba że to melo chorobowe to niekoniecznie, chociaż też już nie ma 100% szansy na zgony w końcówkach) i to jest tak okropnie przewidywalne... Więc chociaż mam wrażenie że skończy się szczęśliwie (bo kto w sumie np. powiedział, że nie można się ożenić z duchem? hmmm... można sobie też umrzeć i razem straszyć... a co!) to mam nadzieję na tragiczną końcówkę z przytupem. O!
:volli:
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 05 sie 2016

Vooooolin, ogladaj jdramy one czesto kończą się źle! Duszek MA się skończyć happy endem bo oboje są tacy uroczy. Nie przyjmuje również pomysłu z otwartym zakończeniem a to wlaśnie na nie ostatnio stała się moda w kdramach.
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 08 sie 2016

► Pokaż Spoiler
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Kahl » 08 sie 2016

BaBo pisze:
► Pokaż Spoiler

Spoiler! Ojciec BP miałby potrącić naszą Duszyce??? Duszyca została dorwana przez weterynarza tak samo jak i rodzice Bong Pala, teraz tylko dziad czeka na dokończenie sprawy i dlatego poluję na Młodą. Sam się przyznał do zabójstwa matki BP, ojca załatwił na naszych oczach, a teraz od kilku odc. poluje na KSH, ma jej ID w szafce tak samo jak i tel. ojca BP. No i jak sam zaznaczyłeś udusił Brzydulkę. Gdyby miał dobre zamiary wobec Duszycy to nie zabijałby jej koleżanki.. Widział je razem!

HUH.
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 08 sie 2016

Jak można nie kochać unni!? Ja nie uważam ją za brzydulę, to naprawdę fajna aktorka, w komediowych rolach genialna wręcz i ma cudną figurę co zwykle nie jest podkreślane a czego z pewnością można zazdrościć.

Drama śmieszna, mi się podoba, niewymagająca, mam uszy, niewielki niedobór gołych łydek Taeca no ale w życiu nie można mieć wszystkiego. Uszy grają naprawdę nieźle, szczególnie na idolka, wyrobiły się stając się megaurocze. Uwielbiam te słodkie przekomarzanki między głównymi, uważam że świetnie wyglądają razem i ja pragnę happy endu <nawet z kapelusza wziętego> i mimo różnicy wieku dość sporej.
Biją się fajnie, wyglądają przyzwoicie, choć tego czarnego garniaka do czarnej koszuli przeżyć nie mogłam, jeśli już chcieli coś czarnego mogli postawić na coś takiego lub zapierając się by była koszula taka stylizacja byłaby ciekawsza.

Duszki są trochę kiepsko ukazane, ale w końcu to drama i ja wolę jak nie muszę się bać, same historie są raczej smutne i sztampowe mamy rach ciach biją Taeczka i panna w zwiewnej sukni musi go ratować. A właśnie w kwestii sukni, czemu gdy młoda leży na kanapie tworzy się perwersyjny wiaterek ktory podwiewa zwiewna kreacje!?

Koleżanki z roku nie lubię, nie umie obchodzić się z psem i ma okropne kolory pomadki mogli by się związać z evil wetem by odejść na tamten świat wspólnie. Evil jest brzydki bardziej niż mniej w mojej opinii, ale przysłania mi pewnie świat fakt że ubił biednego kota. Policjanci standardowo z gatunku trochę lol troche wtf ale nie oczekiwałam nic więcej.

Taek :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:
Obrazek
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 08 sie 2016

► Pokaż Spoiler
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 09 sie 2016

BaBo pisze:Drama zdecydowanie dla mlodziezy.

Jak dobrze poczuć sie młodo.
BaBo pisze:Jakby nie druga para z klubu milosnikow kaszanki, to niebyloby co ogladac za bardzo . Zdecydowanie nieszablonowe postacie, majacy specyficzny kod porozumiewania sie miedzy soba.

Owszem para gamoni jest zabawna, lecz cały szoł kradnie Kim So Hyun i radosne uszy Tacka - te uszy i ona mają ogromną chemię i świetnie się na ten trójkąt patrzy. Ja nie mogę się doczekać "The Last Princess", gdzie wraz z Son Ye Jin wcieliła się w rolę ostatniej księżniczki Deokhye.
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Kahl » 09 sie 2016

thon pisze:
BaBo pisze:Drama zdecydowanie dla mlodziezy.

Jak dobrze poczuć sie młodo.

Owszem para gamoni jest zabawna, lecz cały szoł kradnie Kim So Hyun i radosne uszy Tacka - te uszy i ona mają ogromną chemię i świetnie się na ten trójkąt patrzy.

Dokładnie. Dobrze znów się poczuć jak młodzież. Coś czuję, że 80% forum jest z tego powodu zadowolonych :melt:

Chemia to jest taka, że większość par w innych przedziałach wiekowych mogliby im pozazdrościć. 9 epek kompletnie rozpuścił moje serce, tyle słodyczy, że chciałoby się patrzeć i patrzeć a tu bum.. 60 minut i heja :puppy: :puppy:
Niestety widzę po zapowiedzi, że doznam szoku i łez podczas kolejnego odcinka i Uszasty też lekko nie będzie miał, bu :puppy: :puppy:
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Kahl » 10 sie 2016

Spoiler! Kim Hyun JI żyjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: Obrazek
Czyli teraz zaserwują nam, pobudkę z pełnym zanikiem pamięci. Nie będzie bidulka pamiętała Bong Pala.

Szkoda, że nie można przyspieszyć czasu.. 6 odcinków do końca. Połknęłabym je na raz! :fav: :fav:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 10 sie 2016

Kahl pisze: Spoiler! Kim Hyun JI żyjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: :aww: Obrazek
Czyli teraz zaserwują nam, pobudkę z pełnym zanikiem pamięci. Nie będzie bidulka pamiętała Bong Pala.

Szkoda, że nie można przyspieszyć czasu.. 6 odcinków do końca. Połknęłabym je na raz! :fav: :fav:

też bym już chciała wszystkie odcinki
super się ogląda
i bardzo mnie ciekawi czego szuka weterynarz i kim jest
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Kahl » 19 sie 2016

Ha! Czyli moje podejrzenia oczywiście się sprawdziły i jest jak mówiłam. Na dokładkę wiemy już czego szuka weterynarz!!! Spoiler! Tylko niby dlaczego Kim Hyun Ji ma mieć tą rytualną bransoletkę przy sobie?? To znaczy niby ją miała w chwili wypadku, a tak w sumie to nie miała bo przypomniała sobie, że gdzieś jej się wyślizgnęła. Ciekawe jaki związek ma z rodzinką Bong Pala. HUH!
4 epki do końca - zobaczymy jak to wszystko rozwiążą - czasu mają dużo, więc pewnie przedłużą ile się da a końcowy ep będzie słodziaszny, ale akurat to mi nie przeszkadza bo główni są świetni, zarówno osobno jak i razem.

Bym zapomniała... Czy tylko ja umarłam podczas tej sceny?? Co za stylówa!!! :fav: :fav: :fav:
Spoiler! https://www.instagram.com/p/BJL9Z5SBUo1/
Awatar użytkownika
Marie
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Marie » 21 sie 2016

..a ja dopiero? po 10 i ..czemu się wcześniej za to nie wzięłam? To jest taaakie fajne :fav: oglądam głównie ze względu na bromance :lol: :lol: :lol: oni są zabójczy! Przyjemnie się ogląda, nie nudzę się, można się pośmiać, obsada UROCZA! Już nie uwierzę nikomu, że główny to aktorskie drewno. W tej dramie wymiata, zresztą wszyscy są wiarygodni i nawet nieszczęsny weterynarz zrobił się jakiś taki...wiarygodniej evilowaty :lol:
Moje serce zostało skradzione przez pogromców duchów, ta ich przyjaźń.. Straszna Babcia jej nie rozerwie :mrgreen:
► Pokaż Spoiler
Muszę wspomnieć o cameo TalTala...niby oklepana historia a wzruszająca (a ja twarda jestem :lol: ). Miało być mało ambitnie i durnie, a jest miło i uroczo, aż szkoda, że się kończy powoli.. .

Wróć do „K-drama”