[2016] Moonlight Drawn by Clouds

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2016] Moonlight Drawn by Clouds

Postautor: Mizuki » 07 wrz 2016

gosq pisze: Ale i tak najlepiej mi się patrzy na Jinyounga. Jak on tu pięknie wygląda, nie mogę się na niego napatrzeć :fav: dużo jest aktorów którzy dobrze wyglądają w tych starych ciuszkach ale on tu wygląda zjawiskowo :lol: :lol: :lol: znaczy w sumie pierwszy raz go w dramie widzę i dopiero jak doczytałam to się ogarnęłam, że on jest idolkiem ale nawet jak drama pójdzie w złą stronę to będę oglądać żeby na niego patrzeć :rolly: :rolly: :rolly:

:rolly: :rolly: :rolly:
....aż sobie przyklasnęłam na kanapie! więc nie jestem jedyna haha...Oj koniecznie zobacz Miss Grannyjaki tam jest zjawiskowy!

Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 07 wrz 2016

W 6 w końcu ruszyli nieco z innymi wątkami, bo szczerze powoli już miałem dość tej "słodko-pierdzącej" otoczki dramy. No i niestety dochodzi do poważnych scen i wyłazi słabość Boguma tak kochanego i uwielbianego w Korei (najpierw był szał na LJS, a teraz od roku na tego się przerzucili - nie może ten lud koreańców "uwziąć" się na kogoś z naprawdę sporym talentem?? :P ).

Intryga rysuje się dość nijak, a "ta druga" to jakaś porażka. Kim Yoo Jung samiutka prawie że ciągnie tę historię - tym większy podziw, bo ona ma tylko 16 lat.

Ratingowo najbardziej przeceniona drama roku wraz z DOTS - już mogę to tak podsumować. Doktorzy i ich wysoki rating to przy tym pikuś...
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 13 wrz 2016

Bogum jest przesłodki :fav: :fav: :fav: te jego oczka mi to do szczęścia wystarczy.
Fajnie sie ogląda, do aktorstwa bogusiw nie mogę się doczepic bo jak go widzę to jestem happy i nie obiektywna xd

Nie mam weny na komentarze xd jaka drama jest każdy widzi
Mi się podobac
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 15 wrz 2016

Mina pisze:Bogum jest przesłodki :fav: :fav: :fav: te jego oczka mi to do szczęścia wystarczy.
Fajnie sie ogląda, do aktorstwa bogusiw nie mogę się doczepic bo jak go widzę to jestem happy i nie obiektywna xd

Nie mam weny na komentarze xd jaka drama jest każdy widzi
Mi się podobac

HaHa drama jest przeciętna, ale jest tak rozrywkowa, że aż przyjemna dla oka. Ja nadal pieję nad Kwak dong Yeon, bo go uwielbiam pasjami, więc Boguś faktycznie lekko drewniany jest, co nie przeszkadza w oglądaniu tej, momentami niestety lekko nudnawej historii. Już dawno nie było tak lekkiego sageuka i chyba się zwyczajnie stęskniłyśmy i łapiemy ten milusi i słodki zlepek, nie wnikając ani w grę aktorską, ani w sens samej fabuły. Zresztą komu to potrzebne, jak Bogusław się szczerzy, aż czapka z głowy spada :lol: :lol: :lol:
I uwaga Spoiler! czy tylko mi sie wydawało, że Boguś się przy kissie hamować musiał? hahahhaha

Wróć do „K-drama”