[2016] W - Two Worlds

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

[2016] W - Two Worlds

Postautor: Kahl » 20 lip 2016

[2016] W - Two Worlds

Obrazek

Tytuł oryginalny: W-두 개의 세계
Tytuł alternatywny: W

Gatunek: melodramat, fantasy, romans
Liczba odcinków: 16
Nadawca: MBC
Emisja: 20.07.2016 - 8.09.2016
Czas emisji: środy i czwartki o 22:00
Scenariusz: Song Jae Jung
Reżyseria: Jung Dae Yoon

Teaser:
https://www.youtube.com/watch?v=SniOrU5nGG8

Obsada:
Lee Jong Suk jako Kang Chul
Han Hyo Joo jako Oh Yun Joo
Lee Tae Hwan jako Seo Do Yoon
Kang Ki Young jako Kang Suk Bum
Lee Shi Eon jako Park Soo Bong
Jung Eugene jako Yoon Soo Hee
Heo Jeong Do jako Park Min Soo
Kim Eui Seong jako Oh Sung Moo

Opis:
Czy można żyć w tym samym miejscu, w tym samym czasie, ale w zupełnie innym wymiarze? Oh Yeon Joo (Han Hyo Joo) jest drugoroczniakiem, rezydentem na oddziale kardiochirurgii. Jej ojciec, znany twórca komiksów, pewnego dnia znika w bardzo niewyjaśnionych okolicznościach, następnie Yeon Joo zostaje porwana przez dziwnego mężczyznę pokrytego krwią i przeniesiona do innego wymiaru. Kang Chul (Lee Jong Suk) jest byłym złoty medalista olimpijskim w strzelaniu oraz milionerem, niesłusznie oskarżonym o zamordowanie z zimną krwią swojej rodziny. Jak to możliwe, że światy tych dwoje przeplatają się z sobą w innych wymiarach wszechświata? Czy Kang Chul jest jedyną osobą, która może pomóc Yeon Joo uciec z równoległego wszechświata? Czy Yeon Joo jest kluczem do odnalezienia prawdy na temat istnienia Kang Chula??

Źródło

Awatar użytkownika
Marie
Już poznaję aktorów ^^"

Re: [2016] W - Two Worlds

Postautor: Marie » 21 lip 2016

Już po 2 odcinkach zapowiada się mega fajnie! Jak przeczytałam, że w dramie będą rysować komiks to się trochę zniechęciłam, że to będzie coś w stylu "nakręcamy się szkicowaniem, konkurencja wydziera pomysły", a tu nic z tego. Ciekawa ta drama, wreszcie inna i mało oczywista, a komiksy wręcz rozkręcają fabułę. HHJ jeszcze nigdy w niczym nie widziałam, ale podoba mi się jej gra. Główny bohater jest zagadkowy, nie umiem powiedzieć, czy jest dobry czy zły (chyba będę obstawiać, że ma coś na sumieniu :victory:). Tatusiek mógłby straszyć dzieci w przedszkolach swoim stylem a la "10 lat spędziłem pijąc kawę i nie wychodząc z pokoju". Ma jakąś przyprawiającą widza o dreszcze upiorną władzę nad naszymi małymi Simsami :lol:
► Pokaż Spoiler
I co to za straszny obrazek tam spadł na podłogę?
Zdecydowanie jestem na tak, uwielbiam NIE domyślać się kto jest kim i jak to się może skończyć. Plus za dobrą (jak to się nazywa?) realizację. Trochę tylko śmieszy, że LJS gra zdolnego, wysportowanego, bogatego z tak zwaną skórą, furą i komórą, no ale to dramaland, czebol musi być :D . Jego postać mogłaby być jeszcze ciekawsza, jakby nie miała tyle kasy i musiała trochę pokombinować, ale co tam, będzie koreańskim Jamesem Bondem. Ja tą furę chyba gdzieś widziałam. Czy to nie jest naczelna koreańska fura do wynajęcia, jak kręcą jakieś variety show? Ostatnio tak się cieszyłam na Ser w pułapce, którego oryginalność niestety zepsuli. Mam przeczucie, że tutaj będzie inaczej. Są dreszcze, jest przygoda!
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 22 lip 2016

Po 2 epkach jestem urzeczona, choć w 1 miałabym coś do zarzucenia mojej heroinie, ale moja " ślepa miłość" do niej mi nie pozwala :P Jezeli LJS będzie takim komiksowym bohaterem, po którym nie wiadomo, czego się spodziewać, to ja jestem na tak i oficjalnie " leżę chora" przez tą dramę :fav:
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Kahl » 22 lip 2016

Ja pierdziu... po obejrzeniu pierwszego epka musiałam zmienić opis. Już mnie nie dziwi dlaczego wszyscy mieli taki problem żeby opisać o co chodzi przed obejrzeniem pilota....
Drama ma potencjał, jest świetnie zapowiadająca się historia. Jak na razie LJS nie przesadza ze swoją grą aktorską czyt. płaczka... W poprzednich dramach go lubiłam. Szczególnie w I Can Hear Your Voice i Mundrukach. Jako doktor mnie zabił i dlatego em.. płaczka. Ostatniej pinokiowatej nie widziałam i nie wiem czy chce.
Główna HHJ jak zawsze dobra przeurocza i sprawdza się :D :D
Pan doktor BOSKI :fav: :fav: No i jest moja kruszynka komediowa!!! Chcą mi dogodzić normalnie, w duszkach jest, tutaj jest - świeeeetnie :fav: :fav: Kang Ki Young :fav: :fav:
Lecę oglądać drugi odcinek, z zapowiedzi wychodzi na podkręcenie atmosfery.
Mam nadzieję, że się nie zawiodę na tej pozycji bo jak na razie jest to coś świeżego, nowego i jak dotąd niespotykanego.
Ładnie narysowane komiksy tylko podkręcają poziom. Fajnie jest :fav: :fav:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 23 lip 2016

Ja po 2 odcinkach musiałem wycierać monitor, bo cały zaśliniłem na widok HHJ - nadal mnie urzeka, a że fabuła jest dość tajemniczo - fantastyczna, ogladanie nie nurzy, nie ma potrzeby przewijania ( jak na razie) i czekam niecierpliwie na odcinki 3-4. No i niech ktoś mi powie dlaczego TIR nie staranował bryczki kang Chula - przecież nie pojawiła się lekarka i nie mogła mu więc pomóc - czyżby kolejna tajemnica?
Awatar użytkownika
Marie
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Marie » 23 lip 2016

Thon pisze:
No i niech ktoś mi powie dlaczego TIR nie staranował bryczki kang Chula - przecież nie pojawiła się lekarka i nie mogła mu więc pomóc - czyżby kolejna tajemnica?

Może to po interwencji lekarki, kiedy ją wciągnęło w komiks, zachwiały się prawa fizyki i już nic nie będzie takie samo. Jakby Tatusiek dalej miał możliwość pozbycia się Kang Chula, to mielibyśmy po dwie próby na odcinek :lol: jeśli tylko zagadki nie będą się niepotrzebnie mnożyć to będzie super :D
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 24 lip 2016

Drama na podstawie legendarnego teledysku norweskiej grupy A-Ha. Az sie prosilo by rozwinac te historie i ziscilo sie. NIestety Suk to nie Morten Harket:) Chudy jak szczapa i aktorsko tragedia, szczyt jego mozliwosci wyczerpal chyba w I Her Yur Voice. Tam mi sie nawet podobal.Jak mozna wschodzacej Damie koreanskiego kina dac takie wymoczka . Nigdy nie zrozumie fenomenu popularnosci tego chlopca.
► Pokaż Spoiler
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 24 lip 2016

thon pisze:Ja po 2 odcinkach musiałem wycierać monitor, bo cały zaśliniłem na widok HHJ - nadal mnie urzeka, a że fabuła jest dość tajemniczo - fantastyczna, ogladanie nie nurzy, nie ma potrzeby przewijania ( jak na razie) i czekam niecierpliwie na odcinki 3-4. No i niech ktoś mi powie dlaczego TIR nie staranował bryczki kang Chula - przecież nie pojawiła się lekarka i nie mogła mu więc pomóc - czyżby kolejna tajemnica?

Ja myślę, że jemu się będzie zmieniał charakter i przestanie być takim komiksowym ideałem a zacznie przejawiać ludzkie cechy. Czasoprzestrzeń uległa zachwianiu a narysowany zaczyna używać rozumu :P serio? Ja to napisałam?

BaBo chyba myśli, że wszyscy na doki muszą wiedzieć, co już wiedzą :P :P :P Niektórzy znają A-Ha

Drama na podstawie legendarnego teledysku norweskiej grupy A-Ha. Az sie prosilo by rozwinac te historie i ziscilo sie. NIestety Suk to nie Morten Harket:) Chudy jak szczapa i aktorsko tragedia, szczyt jego mozliwosci wyczerpal chyba w I Her Yur Voice. Tam mi sie nawet podobal.Jak mozna wschodzacej Damie koreanskiego kina dac takie wymoczka . Nigdy nie zrozumie fenomenu popularnosci tego chlopca.

A skoro BaBo z ciebie lepszy Suk, znaczy miałam rzec dzik to pokaż fotkę, bo ja lubię brzydkich wymoczków :pyra: :pyra: :pyra: :pyra: :pyra: i leci kartofel hejtu, ale może już sobie daruj :D
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 24 lip 2016

A skoro BaBo z ciebie lepszy Suk, znaczy miałam rzec dzik to pokaż fotkę, bo ja lubię brzydkich wymoczków :pyra: :pyra: :pyra: :pyra: :pyra: i leci kartofel hejtu, ale może już sobie daruj :D
Chyba mnie nie zrozumiales , rozmawiamy tu o kunszcie aktorskim a nie o jego facjacie, ktora jest mi zupelnie obojetna.
BaBo chyba myśli, że wszyscy na doki muszą wiedzieć, co już wiedzą :P :P :P Niektórzy znają A-Ha
Niesamowite. Rzeczniczko wszystkich, hahaha
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 24 lip 2016

BaBo pisze:
Chyba mnie nie zrozumiales , rozmawiamy tu o kunszcie aktorskim a nie o jego facjacie, ktora jest mi zupelnie obojetna.
Niesamowite. Rzeczniczko wszystkich, hahaha

Już kiedy wyszły zapowiedzi wszyscy wiedzieli, że to w stylu Take on me, więc nie rozumiem, co to ma wspólnego z ocenianiem przez ciebie fabuły po zaledwie 2 epizodach.

Ależ doskonale cię zrozumiałam - am - am. Może nie należy do najlepszych aktorów, ale ocenianie go po zaledwie 2 odcinkach to lekka przesada. Tak samo tyczy się słabych dram z jego udziałem- nawet najlepszy aktor nie udźwignie kiepskiej dramy, co moim zdaniem w nudnym Pinokio akurat mu się udało. Chyba nie czaisz, dlaczego został obsadzony w tej roli- wczytaj się dlaczego cicho o nim było w korei i dlaczego zmienił agencję. Mnie akurat cieszy, że ma szansę ponownie się wykazać.
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 25 lip 2016

:melt: :melt: :melt: :melt: :melt:
Od kilku miesięcy śledzę tę dramę i miałam pewne obawy co do obsady (bardzo lubię HHJ jak i Suka ale jakoś nie widziałam ich razem) jednak fabuła jest wielce odświeżająca. Two World przedstawia świadomość innego świata jaki został stworzony dla bohaterów, a bardziej to, że nic nie jest do końca pewne, nawet to, że jest tu i teraz. Podoba mi się taka koncepcja, która wydaje się być zupełnie inna od tego co dotychczas K-drama nam serwowała. Był już motyw "Dwóch światów" chociażby w Signal jednak postać tajemniczego W, którym jest główny bohater Webtona wydaje się być bardzo ciekawym pomysłem w którym z epka na epek mocno rozkręca sie fabuła. Po dwóch odcinkach mamy już policzek, kiss i śmierciożerczą ciężarówkę a bardziej TIR ciekawe co pokażą dalej. Motyw z tym c.d.n. jest świetny i podejrzewam, że będzie pojawiać się w najmniej oczekiwanym momencie.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 25 lip 2016

Podoba mi się bardzo ta drama :) Ja lubię tego aktora ( może dlatego że miło się na niego patrzy :D ) i jest spoko aktorem dobry czy nie dobry to nie wiem ale na pewno nie jest zły.

Postać głównego na początku wydawała się bardzo oczywistą ale w 2 epie to już nic nie wiem z tego, czyli będzie bardzo ciekawie.
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 25 lip 2016

Już kiedy wyszły zapowiedzi wszyscy wiedzieli, że to w stylu Take on me, więc nie rozumiem, co to ma wspólnego z ocenianiem przez ciebie fabuły po zaledwie 2 epizodach.
Alez naturalnie, ze wszyscy:) Widze, ze zdazyles zajrzec do wikipedii, hahaha Jeden dzien ci to zajelo tylko:)
Ależ doskonale cię zrozumiałam - am - am. Może nie należy do najlepszych aktorów, ale ocenianie go po zaledwie 2 odcinkach to lekka przesada.
Jedem ep mi starczyl, zeby przekonac sie, ze to drewno pierwsza klasa:)
Chyba nie czaisz, dlaczego został obsadzony w tej roli- wczytaj się dlaczego cicho o nim było w korei i dlaczego zmienił agencję.
Chlopiec w roli glownej i kobieta, no jak to wyglada:)? Zeby chociaz wasy albo brode zapuscil:)
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 25 lip 2016

BaBo pisze: Chlopiec w roli glownej i kobieta, no jak to wyglada:)? Zeby chociaz wasy albo brode zapuscil:)

Rożnica 3 lat to wcale nie taka wielka przepaść wiekowa chyba, że sam masz 15 a na takim poziomie jest Twoje czytanie ze zrozumieniem i leciałbyś na laskę lat 18. Tak, pomiędzy gimnazjalistą a licealistką może być przepaść intelektualna.... ale nie musi.

Sucharek ma piękną koszulę w ptaki! Po co mu wąs?
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 25 lip 2016

Rożnica 3 lat to wcale nie taka wielka przepaść wiekowa chyba, że sam masz 15 a na takim poziomie jest Twoje czytanie ze zrozumieniem i leciałbyś na laskę lat 18. Tak, pomiędzy gimnazjalistą a licealistką może być przepaść intelektualna.... ale nie musi.

Sucharek ma piękną koszulę w ptaki! Po co mu wąs?
Off Topic
Za to twoje rozumowanie jest na poziomie szpilek na giewoncie, hłe hie hłe. A argumenty na poziomie ptaka sucharka, hłe hie hłe.

Wróć do „K-drama”