[2016] W - Two Worlds

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Re: [2016] W - Two Worlds

Postautor: Kahl » 25 lip 2016

Mizuki pisze:Rożnica 3 lat to wcale nie taka wielka przepaść wiekowa

Sucharek ma piękną koszulę w ptaki! Po co mu wąs?

No dokładnie. Jestem po 2 epach (NARESZCIE!) :fav: i muszę przyznać, że w żaden możliwy sposób różnica wieku nie rzuca się w oczy... Zupełnie inaczej niż w przypadku głównych z Mirror of the Witch. To była przepaść!!! A tu?? Nie ma jej.
Wiadomo, że LJS nie ma urody rasowego faceta, tylko bardziej no co tu dużo mówić bardzo ładnego chłopca, ale... mi to nie przeszkadza i myślę, że każdy kto się za tą dramę zabiera nie powinien mieć z tym problemu a jak ma to... no cóż..
NIE TRZEBA OGLĄDAĆ :lol: chyba nikt nikogo, nie zmusza prawda??? :P :P :P

Obrazek

Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki! Weeeeeee.

P.S. BaBo :confuse: :confuse: :confuse: em... no... szkoda komentować ;)

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 lip 2016

I strzeliły dwa odcineczki. Nie wiem kiedy, ale podwójnie. Najpierw obejrzałam sama, potem dołączył do mnie Kermit (10-letnia latorośl) prosząc,bym przetłumaczyła jej co drugie słowo, bo pierwsze i trzecie rozumie po angielsku:)
Patrzyła z dużym zainteresowaniem i z zapartym tchem - w szczególności akcja reanimacja i nadjeżdżający tir.
Śledziła akcje i wydawała dźwięk pełnej aprobaty na widok głównego bohatera.
Mamy element tajemnicy, mamy równoległy wymiar, mamy zakręconą zdrowo główną bohaterkę i bardzo sympatyczne postaci drugoplanowe. Jest ładnie, miło, kolorowo i będzie zapewne romantycznie.

Czytałam powyżej lekkie dyskusje na temat głównego bohatera. Lubię LJS za jego naturalność. Jest sobą - chłopakiem, który cytując moje dziecko: "nie musi być męskim, naprężonym mięśniakiem albo tajemniczym naukowcem z przystojną facjatą ukrytą niestety za okularami. Wystarczy, że jest ładny"
I wystarczy dodać, że on po prostu posiada chłopięcą, delikatną urodę. Niektórym może się wydawać zniewieściały...
Na tym polega jego naturalność. Nawet wąsy tutaj nie pomogą ani inne zabiegi kosmetyczno-wizualne :shake:
Zresztą oprócz dram, w których prezentują się nasi ulubieńcy warto czasem zajrzeć do programów rozrywkowych, wywiadów itp. One też dają nam pełniejszy obraz danego człowieka. Często scenariusz i możliwości dramy nie odzwierciedlają pełnej krasy aktorskiej i zamiast zbliżać nas do aktora - oddalają. Trzeba być omnibusem, by zadowolić widza wizualnie i aktorsko w każdej dramie :D
Czekamy z moją latoroślą na dalszy rozwój sytuacji :)
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 25 lip 2016

Nie było tematu :D Wszystko przyjęłam na klatę.
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 25 lip 2016

Postautor: BaBo » 24 lip 2016 00:37
Drama na podstawie legendarnego teledysku norweskiej grupy A-Ha. Az sie prosilo by rozwinac te historie i ziscilo sie. NIestety Suk to nie Morten Harket:) Chudy jak szczapa i aktorsko tragedia, szczyt jego mozliwosci wyczerpal chyba w I Her Yur Voice. Tam mi sie nawet podobal.Jak mozna wschodzacej Damie koreanskiego kina dac takie wymoczka . Nigdy nie zrozumie fenomenu popularnosci tego chlopca.
► POKAŻ SPOILER
To moj pierwszy post w tym temacie a dalej juz mozna sobie zobaczyc po kolei kto sie czepia i dazy do wyzwisk, zaczepia innych. Wystarczy od mojego postu czytac dalej i wyrobic sobie opinie. Kogo ja tutaj atakuje, oceniam aktora. Sama wywolalas burze i szukasz buraka :)

Postautor: KartoflAnka » 24 lip 2016 07:26
thon pisze:
Ja po 2 odcinkach musiałem wycierać monitor, bo cały zaśliniłem na widok HHJ - nadal mnie urzeka, a że fabuła jest dość tajemniczo - fantastyczna, ogladanie nie nurzy, nie ma potrzeby przewijania ( jak na razie) i czekam niecierpliwie na odcinki 3-4. No i niech ktoś mi powie dlaczego TIR nie staranował bryczki kang Chula - przecież nie pojawiła się lekarka i nie mogła mu więc pomóc - czyżby kolejna tajemnica?

Ja myślę, że jemu się będzie zmieniał charakter i przestanie być takim komiksowym ideałem a zacznie przejawiać ludzkie cechy. Czasoprzestrzeń uległa zachwianiu a narysowany zaczyna używać rozumu :P serio? Ja to napisałam?

BaBo chyba myśli, że wszyscy na doki muszą wiedzieć, co już wiedzą :P :P :P Niektórzy znają A-Ha

Drama na podstawie legendarnego teledysku norweskiej grupy A-Ha. Az sie prosilo by rozwinac te historie i ziscilo sie. NIestety Suk to nie Morten Harket:) Chudy jak szczapa i aktorsko tragedia, szczyt jego mozliwosci wyczerpal chyba w I Her Yur Voice. Tam mi sie nawet podobal.Jak mozna wschodzacej Damie koreanskiego kina dac takie wymoczka . Nigdy nie zrozumie fenomenu popularnosci tego chlopca.

A skoro BaBo z ciebie lepszy Suk, znaczy miałam rzec dzik to pokaż fotkę, bo ja lubię brzydkich wymoczków :pyra: :pyra: :pyra: :pyra: :pyra: i leci kartofel hejtu, ale może już sobie daruj :D

Sama widzisz kto tu jest burakiem, znerwicowany kartofel :)

! Wiadomość z: Azzel
Przypominam zasady forum:
1. Na forum zabrania się używania jakichkolwiek wulgaryzmów, wyzwisk i pozostałych określeń obraźliwych dla innych. Pamiętaj, że takie zachowanie może się wiązać z nieprzyjemnymi konsekwencjami. Jeśli masz się zamiar z kimś o coś dochodzić – rób to poprzez prywatne wiadomości, jednak nawet w nich wszelkie wulgaryzmy, wyzwiska i inne obraźliwe treści nie będą tolerowane.

Powyższa "rozmowa" nie powinna w ogóle mieć miejsca, pomijając kwestię "kultury" na forum, warto się zastanowić czy ktoś faktycznie szuka zaczepki i w którym momencie należałoby uciąć nieprowadząca do niczego wymianę obraźliwych komentarzy. Niestety, Kartoflanka, ten komentarz idzie również do ciebie, łamanie zasad forum jest niedozwolone i tyczy się każdego forumowicza. Każdy kolejny komentarz nie na temat/bądź obraźliwy, będzie usuwany bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 26 lip 2016

W skrócie:

Plusy:

- genialna HHJ zabierająca całe szoł dla siebie
- ciekawy bardzo zaczątek scenariusza

Minusy:

- LJS enty raz w takiej samej roli z 3 minami
- słaba muzyka

Niestety potwierdziły się moje obawy. LJS nie dorasta HHJ do pięt i kolejny raz dopisze sobie sukces, który w żadnym wypadku do niego nie należy - znowu fartnęła mu się świetna partnerka :grumble:

Piżmak pisze:I wystarczy dodać, że on po prostu posiada chłopięcą, delikatną urodę. Niektórym może się wydawać zniewieściały...
Na tym polega jego naturalność. Nawet wąsy tutaj nie pomogą ani inne zabiegi kosmetyczno-wizualne :shake:

Gdzie on jest naturalny tutaj? 1ep dukanie kwestii w szpitalu, 2ep to samo plus ten jego jedyny zawadiacki uśmieszek, który ma w każdej dramie...

A płacz już mieliśmy z sztuczną łzą w pierdlu w wspomnieniach :P
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 27 lip 2016

Gdzie on jest naturalny tutaj? 1ep dukanie kwestii w szpitalu, 2ep to samo plus ten jego jedyny zawadiacki uśmieszek, który ma w każdej dramie...

Jordi bardzo surowo oceniasz a to dopiero rozbieg...Chłopak musi go wziąć - daj człowiekowi czas:) Spokojnie, nadal wierzę, ze będzie dojrzewał wraz z dramą. Zresztą on tutaj nawet nie odgrywa żywej istoty, tylko cartoonową postać. A jak na kreskówkę nie idzie mu tak źle, nie przesadzajmy.
Naturalny...jest w uśmiechu. Dukał, to fakt, nawet się nie zamierzam spierać. Aczkolwiek cała ta sytuacja w szpitalu była lekko sztywna...ogólnie nie rozciągnięte jest wszystko póki co oprócz głównej Pani:)
Prawa ręka i sekretarka też nie mieli jeszcze swoich pięciu minut.
Dajmy czas tej dramie. Nie spodziewam się rewelacji ale totalną klapą by nazwać - jeszcze za wcześnie :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 27 lip 2016

Piżmak pisze:Jordi bardzo surowo oceniasz a to dopiero rozbieg...Chłopak musi go wziąć - daj człowiekowi czas:) Spokojnie, nadal wierzę, ze będzie dojrzewał wraz z dramą.

To jego 4 głowna rola - ja tam poprawy nie widzę - ile czasu rzeba mu dać? Jest słabym aktorem, a jest gwiazdką za wyglad, który nie w kazdej dramie jest atrybutem - ( dr stranger) Gdyby nie zawyzona popularność "Głosów" byłby kolejnym w tłumie laleczkowatych facetów.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 27 lip 2016

3ep i nadal bez zmian. Duk duk duk duk duk, uśmieszek, duk duk duk duk duk, poważna minka, duk duk duk duk duk, zdziwienie. Nawet jego ochroniarz lepiej gra - dużo większa ekspresja i przez to jest naprawdę zabawny :) Ja do niego ogólnie specjalnie nic nie mam (nie czuję nienawiści jak do choćby krówska paszteta). Dla mnie on po prostu nie zasługuje na główne role i jedzie na farcie do partnerek (i partnerów - WB w Szkole), jaki ewidentnie ma (LBY w głosach, PSH w Pinokio i teraz GENIALNA WPROST HHJ).

Zgadzam się z thonem. To już jego 4 główna rola i nie widać u niego żadnej poprawy. Cały czas stoi w miejscu, czyli przeciętniactwie.

W 3 epie kolejny raz niepodzielnie rządzi HHJ - to jej drama po prostu. Scena z kusą bielizną, potem z postrzałem no i hit odcinka.

► Pokaż Spoiler

Budżet widać spory, więc dziwią proste byki w realizacji (choćby wspomniana scena postrzału i źle ustawiona kamera), ale drama broni się bardzo intrygującą fabułą wciągającą coraz bardziej z każdym epem, no i cudną główną bohaterką :D Na razie ogólnie 4+ za te epy 1-3 :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Marie
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Marie » 29 lip 2016

drama broni się bardzo intrygującą fabułą wciągającą coraz bardziej z każdym epem

Tak! Fabuła jest niesamowita, wciągnęła mnie tak, jak żadna inna drama i to zaledwie po 4 odcinkach. Scenariusz jest świetny, nie przesadzili z humorem, ale jest (zgadzam się, scena ze szlafrokiem rządzi i wymiata :lol: szaleją w tej dramie, jak na nich). Trzyma w napięciu cały odcinek, w ogóle mi się nie nudzi, nic a nic nie przewijam. Zagadka jest jedna a porządna, do tej pory nie gmatwają dodając niepotrzebnie nowych bohaterów. Nawet na świszczące to tu to tam kule nie mogę sobie ponarzekać (i na dialogi w stylu Czarodziejki z Księżyca-
► Pokaż Spoiler
) bo to w końcu drama fantasy. LJS się nie czepiam. Wystarczy mi, że grał w serialach, które mi się bardzo podobały i w sumie puściłam bo wydawało mi się, że nie gra w nudnawych (ok, poza DS- to był KOSZMAR!!! fabularny). Ochroniarz....ach czemuż znowu gra ochroniarza :lol: .. się nam zaszufladkuje :D jest uroczy, pomocnika głównej kojarzę z Modern Farmer :giggle: HHJ rewelacja.
► Pokaż Spoiler
. Wcale się nie dziwię, że W jest już bardziej popularne od dramy z Suzy (poległam na pierwszym odcinku).
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 29 lip 2016

Hahaha padłam na 4 odcinku jak główny mówił, że wszystko co mu się przydarzyło do tej pory nie ma sensu. :lol: :lol: :lol: Taki trochę pocisk w stronę autora webtoona. Jeśli nawet wymyślona postać jest w stanie ogarnąć, że coś nie gra z logiką :lol: :lol:
Nie spodziewałam się że
► Pokaż Spoiler

Serwują nam podwójne zakończenia ^^ jedno w webtoonie jedno faktyczne w dramie, ileż stresów na jeden odcinek. Nie będę się rozwodzić nad jego umiejętnościami gdyż iż temat został przez Was wyczerpany ^^, pomijając ten temat jest to na ten moment najlepsza drama teraz. Tak się wciągnęłam, że trochę żałuje że oglądam na bieżąco. Na raz bym wciągnęła :D (Age of youth jeszcze zapowiada się bardzo ciekawie, tak zakończyli pierwszy odcinek że nie odpuszczę póki nie poznam tajemnicy najmłodszej dziewoi z grupy.)
► Pokaż Spoiler
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 29 lip 2016

To jego 4 głowna rola - ja tam poprawy nie widzę - ile czasu rzeba mu dać? Jest słabym aktorem, a jest gwiazdką za wyglad, który nie w kazdej dramie jest atrybutem - ( dr stranger) Gdyby nie zawyzona popularność "Głosów" byłby kolejnym w tłumie laleczkowatych facetów.

Ehh...nie mogę się z tym nie zgodzić...Niestety, chociaż zawsze do samego końca mam nadzieję, że drama rozwinie skrzydła bohatera. Jest jeszcze bardzo młody i nawet jeśli talentu mu nie przybędzie, to miło się na niego patrzy. Niektórym to wystarcza:) Mnie na przykład :D...w tej konkretnej dramie. Co innego jakby wsadzili mi go do BM, wtedy byłaby to klapa. Tutaj nie przeszkadza i nie razi tak mocno. Dzieje się tyle innych rzeczy i tak jak wcześniej wspominaliście główna Pani zgarnia całą pulę. Jest naprawdę wyśmienita.

3 i 4 epizod za nami. Całusy są rozdawane na "gęsto". W tym tempie przed 16 epizodem może wskoczy nam scena łóżkowa.
Ja chciałam jeszcze dodać tak skromnie, ze poza główną Panią, to bardzo mi się podoba postać Park Soo-Bong. Czasem się zastanawiam czy bierze oddechy pomiędzy zdaniami...a mówi dużo i na raz:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 29 lip 2016

Ja chciałam jeszcze dodać tak skromnie, ze poza główną Panią, to bardzo mi się podoba postać Park Soo-Bong. Czasem się zastanawiam czy bierze oddechy pomiędzy zdaniami...a mówi dużo i na raz:)

Oh uwielbiam go ♥
widziałam go już w paru dramach i zawsze gra podobne postacie uroczych , fajtłapowatych ale bardzo pomocnych i ciepłych zabawnych ludzi.I nie mam go nigdy dośc , bo ma w sobie coś takiego że może grać jedno i to samo a i tak mi nie będzie go nigdy za wiele.
Po za tym gra w dobrych produkcjach jak Innocence love ( genialna drama ) ,Ho Goo's Love,kill me heal me,w modern farmer miał świetną rolę chociaż drama sama była taka sobie ale jego historia była świetna.
Jest taką postacią która ociepla i bardzo ubogaca dramę .Mogl by mu dać jaką główną rolę.

Jest interesująco ale nie wiem czy to dobrze że stało się jak się stało , wolałam jak to główna lądowała w komiksie.
Ale zobaczymy.
Na razie nie zależnie od gry i urody aktorów jest dobrze i interesująco.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 30 lip 2016

FATALNA REŻYSERIA - scena "szlafrokowa" - co za idiota postawił kamerę z tyłu? Przecież każdy normalny facet chętnie by zobaczył ten seksowny w pół przezroczysty biustonosz :D
Do minusów - straaaszne te kissy - PSH na razie górą.
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 30 lip 2016

thon pisze:FATALNA REŻYSERIA - scena "szlafrokowa" - co za idiota postawił kamerę z tyłu? Przecież każdy normalny facet chętnie by zobaczył ten seksowny w pół przezroczysty biustonosz :D
Do minusów - straaaszne te kissy - PSH na razie górą.

szlafroczkowa scena: biedny Thon :pat:
ale że niby PSH lepsza w wallkissach? No zgadzam się jej nikt nie pobije :rolly: . W "W" celowo mają być na gada z wyłupiastymi oczyskami bo w końcu są z zaskoczenia... dlatego nie mam uwag.
Drama ciekawie zaciekawia. Czekam co dalej...
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 31 lip 2016

Mizuki pisze:ale że niby PSH lepsza w wallkissach? No zgadzam się jej nikt nie pobije :rolly: . W "W" celowo mają być na gada z wyłupiastymi oczyskami bo w końcu są z zaskoczenia... dlatego nie mam uwag.
Drama ciekawie zaciekawia. Czekam co dalej...

Kiss w doktorach 6 też był z zamierzenia scenarzystki tak drętwy, bo miał być, ale chociaż przycisnął KRW całe usta do niej, a LJS... tylko górną wargę, bo na dolnej ma opryszczkę :rolly: Widać, że próbowano szminą to zakryć ale nie pomogło :rolly:

Nie mówiąc, że w 5 epie będzie trzeci tak cieniasty buziak... Doktorów 2 buzi było bardzo dobre, a PSH wręcz ewidentnie najlepszy kiss w jej karierze :D No ale co my porównujemy "całuśnego" KRW do LJS, który wiecznie tak drętwo całuje od 5 lat?? :P

THON ja też zauważyłem tego byka XD Niby budżet jest sporawy, bo widać po scenach (samolot, penthouse, bryki najlepsze, nawet studio tego ojca), a reżyser z sceną postrzału nawalił totalnie XD

Niemniej historia jest super i tylko żałuję, że ktoś inny nie jest głównym :(
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)

Wróć do „K-drama”