[2016] Cinderella and Four Knights

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2016] Cinderella and Four Knights

Postautor: Mina » 21 sie 2016

jordi pisze:1ep 3,39%
2ep 1,52%
3ep 1.78%
4ep 1,24%

W Korei jak widać szybko publika sobie odpuszcza tę "dramę". Nie ma NIC, co by zatrzymało choć odrobinę wymagającego widza.

Tak nie dziwię się bo drama jest troszkę nudna a puszczają ją o poznej porze
Może drama ma pomóc zasnąć ?

Oglądam ale dużo przewijam.
Jednak fabuła stoi w miejscu

Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 27 sie 2016

Mina pisze:
jordi pisze:1ep 3,39%
2ep 1,52%
3ep 1.78%
4ep 1,24%

W Korei jak widać szybko publika sobie odpuszcza tę "dramę". Nie ma NIC, co by zatrzymało choć odrobinę wymagającego widza.

Tak nie dziwię się bo drama jest troszkę nudna a puszczają ją o poznej porze
Może drama ma pomóc zasnąć ?

Oglądam ale dużo przewijam.
Jednak fabuła stoi w miejscu

Ta drama wygląda tak...ten moment, kiedy czujesz że jesteś gotów odgryźć sobie palce, bo tak się męczysz, przewijasz i przewijasz i zastanawiasz się, czy to już czas na psychiatrę :shake:
Po 5. epku serio już mam dość, jestem wypompowana i zastanawiam się, czy tego nie rzucić, ale jak widze te wpisy, że
" ta drama jest taaaka romantyczna a feelsy w kosmos" to dławię się własną śliną.
Zdecydowanie pozycja dla mających problemy ze snem i w ogóle mających problemy ze sobą, albo nie...albo jednak czas na odwyk dramowy :confuse:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 27 sie 2016

Pójdź na bakę sobie poczytaj, jak niektóre nad tym czymś pieją... Jak widać po latach nadal wystarczy dać 3 ciastka, sierotowatą główną, zero fabuły i tragiczną muzykę i są osoby chętne na takiego szrotka :rolly:

Naprawdę nie kumam tego szumu na to... Chociaż patrząc po sumpi to na szczęście Kopciuch wyraźnie przegrywa popularnością z Fondem, W, Doktorami, czy ruszającym w pon Bobo.
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 09 paź 2016

Skończyłam tę love story w mękach i bólach. Nie bedę rozprawiać o tym wiekopomnym dziele artystycznym i grze aktorskiej, bo to bez sensu.
NAJWAŻNIEJSZY NEWS, który sparwił, że zadławiłam się herbatą :lol: :lol: :lol:

9th Korea Drama Awards 2016 Nasz Ahn Jae Hyun WYGRAŁ Best Actor, Top Excellence Award oraz Global Star Award za
Cinderella and Four Knights :P :P :P

Patrzcie jak to nieszczęścia...ekhem fuksy chodzą po ludziach :lol: :lol: chyba jednak przestaję wierzyć w ludzi. E? Nieee. Żartowałam, ale Drama Awards 2016 to tak serio... :pyra: :pyra: :pyra: Kartofel pozdrawia, bo jednak wszystko kończy w kartoflach :P
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 12 paź 2016

Ta drama nie była mega ale dało sie ją oglądac. Sceny z Hye Ji i Hyun Mina były najlepsze nieważne jakie miały byc czy smutne czy wesołe lub poważne zawsze mnie rośmieszały. Oni nie potrafią grac. Jae Hyun już od paru lat otrzymuję krytykę za swoją grę aktorską i nadal nic z tym nie robi. Jeśli jego agencja tak bardzo chce żeby grał niech załatwią mu jakieś lekcje. So Eun wyglądała jakby wiecznie była napuchnięta i zero mimiki. Nawet member z CnBlue sobie o niebo lepiej radził.
Ratowała trochę sytuację So Dam ale ona sama nie była w stanie dużo zrobic.
Il Woo ostatnio widziałam z dramie 5 lat temu w serii flower boy wtedy grał 20 latka chyba i po 5 latach znowu go gra. Fajnie by bylo go zobaczyc w jakiejś poważniejszej roli.

P.S Ost mi się podoba.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-drama”