[2016] Our Gab Soon

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

[2016] Our Gab Soon

Postautor: thon » 28 sie 2016

Our Gab Soon
Obrazek
Tytuł: Our Gab Soon
Latynizacja: Uri Gabsooni
Hangul: 우리 갑순이
Reżyseria: Boo Sung Chul
Scenariusz: Moon Young Nam
Stacja TV: SBS

OBSADA:

ObrazekObrazek

Obrazek

TRAILER:
https://www.youtube.com/watch?v=I39RmTE151g

OPIS:
Heo Gap Dol (Song Jae Rim) po ukonczeniu studiów nadal jest bezrobotny, od lat uczy się do egzaminów państwowych, których oczywiście nie zdaje. Jego wieloletnia dziewczyna Shin Gap Soon (Kim So Eun) wspiera go, prracujac dorywczo gdzie się tylko da, marząc, że niedługo jej Gab Dol zda egzamin, oświadczy się i ją poślubi.
Od dawna przymyka oczy na jego zachowanie - lekceważenie jej, flirtowanie w jej obecności z młodszymi panienkami. W końcu ma dość i zrywa z daraniem, niestety (tu pewnie i jordi płakał jak ja ze złości) wraca do tego idioty... Jednak dziewczyna stawia jasny warunek - separacja do czasu gdy oboje zdadzą egzaminy. Jednak los jest okrutny i jak dobrze zrozumiałem z zapowiedzi 2 odcinka czeka ją "kinder niespodzianka"

Pierwsze wrażenia:
Boję się - reżyser ma na koncie i dobre pozycje i knoty: Mask, Dziedzice, Jang Ok Jung Living by Love, My Girlfriend is a Nine Tailed Fox, Star's Lover, Lobbyist, Super Rookie.
Scenarzystka ( Wang's Family, Live in Style, Three Brothers, Term of Endearment) ma tendencję do sztucznego dramatyzowania i tworzenia olbrzymich traum z niczego.
Za to bardzo lubię Kim So Eun i daję dramę szansę. A i jej rodzinka wygląda na zdrowo postrzeloną - ojciec przynoszący do domu śmiecie, jego siostrzyczka wparujaca do nich z kurczaczkiem, mamuśka i starsza siostra to jedyne zdrowe na umyśle osoby. Za to nie ma takich w rodzinie Gab Soon'a - siostrzyczka pijacka wydra, mamuśka uważająca swojego synalka za skarb narodowy.

Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Re: [2016] Our Gab Soon

Postautor: Heartless » 28 sie 2016

No tak, para z We Got Married czyli romansu ( na ekranie ) ciąg dalszy. W sumie podobali mi się w tym variecie , więc myślę, że dadzą rady. Chyba że scenarzystka utopi ich w potoku łez... ;)
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 28 sie 2016

Pierwsze wrażenia:
Boję się - reżyser ma na koncie i dobre pozycje i knoty: Mask, Dziedzice, Jang Ok Jung Living by Love, My Girlfriend is a Nine Tailed Fox, Star's Lover, Lobbyist, Super Rookie.
Scenarzystka ( Wang's Family, Live in Style, Three Brothers, Term of Endearment) ma tendencję do sztucznego dramatyzowania i tworzenia olbrzymich traum z niczego.
Za to bardzo lubię Kim So Eun i daję dramę szansę. A i jej rodzinka wygląda na zdrowo postrzeloną - ojciec przynoszący do domu śmiecie, jego siostrzyczka wparujaca do nich z kurczaczkiem, mamuśka i starsza siostra to jedyne zdrowe na umyśle osoby. Za to nie ma takich w rodzinie Gab Soon'a - siostrzyczka pijacka wydra, mamuśka uważająca swojego synalka za skarb narodowy.

Właśnie Blow Breeze ( MBC) zdecydowanie bardziej mi się spodobało po premierze. I przewaga obsady w MBC mnie przekonuje, ale się skuszę. Czy mnie utrzymają przy 10 epizodach to już ich nadzieja? :lol:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 29 sie 2016

thon pisze:Za to nie ma takich w rodzinie Gab Soon'a - siostrzyczka pijacka wydra, mamuśka uważająca swojego synalka za skarb narodowy.

Thon, Gabsoon to ona, a on to Gapdol :rolly:

A mnie z weekendówek nowych najbardziej to przypadło do gustu. Blow Breeze jakieś koszmarne lata młodzieńcze - nie cierpię tego, a sklep krawiecki prócz In Pyo z Mi Ran nic specjalnego. Tu już od startu mamy dynamicznie rozwijającą się akcję. No i Soeun z Jaerim jednak chemia furczy. Scenarzystka ma 3 braci - jedną z moich ulubionych weekendówek, ale i rodzinę Wangów, która w ogóle mi nie podeszła... No ale zobaczymy co dalej będzie :)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 29 sie 2016

jordi pisze:Scenarzystka ma 3 braci - jedną z moich ulubionych weekendówek

jesteś pewien, że nie pomyliłeś z 4 braci - "The Sons of Sol Pharmacy House", bo 3 braci to kiepska była.
Zanosi się na sporo dramatu - i Gap Soon i jej siostra, a i braciszek ma nieciekawe. Na dodatek, to co powiedział bydlak w zajawce 3 odcinka nie wróży nic dobrego. Jedynie nowi lokatorzy w "posiadłości" Gap Dola i siostrzyczka mogą coś wesołego wprowadzić
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 29 sie 2016

Nie - Farmacja to mój nr.1 do dziś, ale 3 braci też mi się podobało. Wangowie byli do tyłka...
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 30 sie 2016

jordi pisze:Blow Breeze jakieś koszmarne lata młodzieńcze - nie cierpię tego
- szybko miną, a fajnie było popatrzeć jak młoda z KRLD zakochuje się w chłopaczku z Północy :).
thon pisze: a sklep krawiecki prócz In Pyo z Mi Ran nic specjalnego.

A mi się fajnie ogląda - na razie mi ta podeszła najbardziej, potem BB, a na końcu jest Gab Soon i Gab Dol bo u szykuje się traumienie na potęgę.

Wróć do „K-drama”