[2016] Entourage

seriale z Korei
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

[2016] Entourage

Post autor: Mizuki » 11 lis 2016

Entourage [2016]

Obrazek

Tytuł oryginalny: 안투라지 코리아
Tytuł (latynizacja): Antulaji Koria
Tytuł alternatywny: Entourage / Entourage Korea
Gatunek: komedia obyczajowa
Liczba odcinków: 16
Nadawca: tvN Asia
Emisja: 04.11.2016 - 24.12.2016
Czas emisji: piątek i sobota, 23:00
Scenariusz: Seo Jae Won (서재원), Kwon So Ra (권소라)
Reżyseria: Jang Young Woo

Obsada

Jo Jin Woong jako Kim Eun Gab
Seo Kang Joon jako Cha Young Bin
Lee Kwang Soo jako Cha Joon
Park Jung Min jako Lee Ho Jin
Lee Dong Hwi jako Geo Book (Żółw)
Jang So Yun (장소연) jako Jo Tae Young
Choi Myung Gil jako Kang Ok Ja
Yoon Ji Hye jako Yoon Se Na
Ryoo Han Bi (류한비) jako Kim Yoo Bin
Amber Liu (f(x)) jako Joy Jung

opis
Remake amerykańskiego serialu "Entourage" znanego w Polsce jako "Ekipa".
Drama opowiada o przygodach młodego gwiazdora Cha Young Bina, który z grupą swoich przyjaciół spędza czas wśród nocnych klubów Gangnam, poznając wyprane z uczuć, cyniczne oblicze tej dzielnicy. Na starcie swojej kariery otrzymuje niepochlebną recenzję na temat swojego aktorstwa w nowym filmie. Aby jakoś radzić sobie z presją i wszechobecną krytyką, postanawia cieszyć się życiem razem ze swoją "ekipą" Kim Eun Gab, Lee Ho Jin, Cha Joon, Geobook lub inaczej Żółw. Wszyscy zaczynają korzystać z uroków życia na czerwonym dywanie.

ode mnie
Amerykański Entourage widziałam jakieś 10 lat temu w TV, nie bardzo mi się spodobał z powodu zbyt wielu wkurzających postaci. Specyficzna uroda Vinceta kompletnie mi nie pasowała do podrywacza z L. A. W Entourage Korea należy przyznać to co otrzymujemy to świetną obsadę. O Seo Kang Joon chyba nie muszę się rozpisywać, bo idealnie pasuje do tej roli. Bardzo dobrze się sprawdza Jo Jin Woong w roli producenta Kima, po Signal jestem ciekawa tego aktora, to samo dotyczy pozostałych chłopaków ekipy. Niestety jak dla mnie ta drama jest zbyt amerykańska, czekałam na bardziej koreańską wersje no, ale chyba producenci pragną odejść od tradycyjnego kanonu w kdramie i wykreować coś bardziej w stylu zachodnim.

ODPOWIEDZ