[2016] Weightlifting Fairy Kim Bok Joo

seriale z Korei
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[2016] Weightlifting Fairy Kim Bok Joo

Postautor: KartoflAnka » 18 gru 2016

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Obrazek
Obrazek

Tytuł oryginalny: 역도 요정 김복주
Tytuł (latynizacja): Yeokdo Yojeong Kim Bok Ju
Gatunek: romans, sport, szkoła
Liczba epizodów: 16
Nadawca: MBC
Emisja: 16.11.2016 - 5.2.2017

Obsada:

Lee Sung Kyung jako Kim Bok Joo
Nam Joo Hyuk jako Jung Joon Hyung
Kyung Soo Jin jako Song Shi Ho
Lee Jae Yoon jako Jung Jae Yi

Opis:
Historia 20- letniej sztangistki, która zakochuje siępo raz pierwszy w życiu.
Ode mnie: Szkoda byłoby pominąć tę dramę, więc postanowiłam założyć temat. Jedna z lepszych obecnie emitowanych dram. Bardzo polecam.

https://www.youtube.com/watch?v=gSGxmMO3-8U

Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2016] Weightlifting Fairy Kim Bok Joo

Postautor: Mizuki » 07 sty 2017

Romantyczna Siłaczka :fav: :fav: :fav: :fav:
Ta drama jest świetna! Historia lekka, śmieszna, jest uroczo i "romantycznie". Kobita dla przyjaźni potrafi podrzucać wory ryżu, a chłopak gdy Ci zimno wcale nie oddaje kurteczki tylko przykrywa Cię ładnie gazetką, a jak się upijesz to nie nosi jak zwykle na plecach tylko wpakuje Cię do wózka sklepowego i odwiezie do domciu :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:

Joo Hyuka widzimy w trochę innym charakterze pomimo tego, że kolejny raz wciela się w rolę całkiem nieźle zbudowanewgo pływaka, to jednak w odróżnieniu od School 2015 jest zabawny i uroczy. Chłopak wykorzystał szanse i naprawdę się stara.
Sung Kyung w roli ciążarówki :fav: No kocham ekspresje tej dziewczyny! Całkowicie zaskoczyła mnie swoim dystansem do tej roli. to jak paraduje w tych swoich dresach i wypchanych portkach z gracją chorej na hemoroidy (tutaj robię oko i bez spojlera :D ). Uwielbiam cały team sztangistów i nawet wredne różowe landrynki.
Drama jest świetna i jak komuś groźne mrozy ( u nas dzisiaj -29 stopni!) to polecam!!! Niech żyją grubaski!
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 01 lut 2017

Jestem po 9 i bardzo mi się podoba. Jak wspomniano wyżej żadnego dawania płaszczyku czy noszenia na plecach :lol: :lol:
Główna para jest urocza i zabawna. Book Joo jest świetna. Znałam Lee Seong Gyeong jaką tą drugą i przeważnie wredną a tutaj je postac jest całkiem inna. Jej miny i jej chód uwielbiam. Chciałabym więcej takich dram gdzie główni to studenci
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
idkmfn
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: idkmfn » 25 kwie 2017

Gdzie mogłabym zobaczyć tę dramę? :mrgreen: :confuse: :D
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 25 kwie 2017

idkmfn pisze:Gdzie mogłabym zobaczyć tę dramę? :mrgreen: :confuse: :D

To zależy czy ogladasz po angielsku czy po polsku.
spis przydatnych linków masz tutaj

Wróć do „K-drama”