[2016] Love Is Drop by Drop

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

[2016] Love Is Drop by Drop

Postautor: thon » 16 sty 2017

Love Is Drop By Drop

Obrazek
Tytuł: Love Is Drop by Drop
Latynizacja: Sarangeun Bangwoolbangwool
Hangul: 사랑은 방울방울
Reżyseria: Kim Jung Min
Scenariusz: Kim Young-In
Stacja TV: SBS
Odcinki: 120

OBSADA:
Wang Ji Hye as Eun Bang Wool
Kang Eun Tak as Park Woo Hyuk
Gong Hyun Joo as Han Chae Rin
Kim Min Soo as Kang Sang Chul
Kang Dong Ho as Yoon Dong Joon

https://www.youtube.com/watch?v=0_bjmM7s9yk

Obrazek

OPIS:
Co by było, gdybyśmy zmiksowali Be Strong Geum Soon, Pure 19 i dodali Falling for Innocence?
Odpowiedzią jest" Love is drop by drop", która zaczyna się jak "Be Strong Geum Soon", potem "bierze" głównego bohatera, który mógłby być bliźniakiem jednojajowym tego z "Pure 19", a to wszystko miesza z głównym wątkiem z "Falling for Innocence".
Emisja trwa, na razie mamy 1/4 dramy za sobą, jak to w dramach dziennych, akcja nie oszałamia tempem, jednak ze wszystkich emitowanych obecnie dziennych makjangów, tę pozycję ogląda się przyjemnie. Bo czego tu nie lubić: mamy i czworokąt miłosny, i wątek kulinarny, i zimnego szefa, który po transplantacji serca ze zdziwieniem i zgrozą orientuje się, że się zmienił i darzy uczuciem dziewczę z plebsu. No i na dodatek fajna rodzinka głównej bohaterki, szczególnie szwagierka z Ameryki i spodenki z tygrysem dają chwilę na uśmiech.

Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2016] Love Is Drop by Drop

Postautor: thon » 25 sty 2017

Do odcinka 41 jest na razie świetnie - końcówka odcinka, gdy przy herbatce szefuńcio mówi teściowej kuchareczki, że jej synowa podoba mu się nie tylko jako pracownica, ale i jako kobitka był fajny - teraz czekam tylko na akcje Mordoru, który nie daruje, że szefunio darzy uczuciem takie byle co, na dodatek z dzieckiem.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 12 lut 2017

thon pisze:Do odcinka 41 jest na razie świetnie - końcówka odcinka, gdy przy herbatce szefuńcio mówi teściowej kuchareczki, że jej synowa podoba mu się nie tylko jako pracownica, ale i jako kobitka był fajny - teraz czekam tylko na akcje Mordoru, który nie daruje, że szefunio darzy uczuciem takie byle co, na dodatek z dzieckiem.

Ja ogladam i mnie wciągnęła drama, bo chemia miedzy głównymi jest dosć zabawna. Taki typowy makjang rodzinny, ale oglada się przyjemnie i z zaciekawieniem do porannej kawki.
Ach! I jak ja nie cierpię tego trolla, złej Han Chae Rin- jak lubię złe charaktery to jej bezpłciowość i brak rozumu mnie kompletnie drażni. Typowa sucz lecąca na kasę, w dodatku pzrebiegła, ale nie za bystra małpa. Czekam aż jej czyny spadną na nią ze zdwojoną siłą.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 14 lut 2017

Ja się tylko boję, że sucz wykorzysta biednego kierowcę/ochraniarza, aby pozbyć się kuchareczki. Dobrze, że para musicalowa nie ma problemów. Sucz niech skończy z tym, co miała się w USA chajtnąć, a najlepiej z macochą w celi w więzieniu o zaostrzonym rygorze.Dobrze, że ta wredna służąca - ajumma daje w kość Mordorowi.

Wróć do „K-drama”