[2017] Defendant

seriale z Korei
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

[2017] Defendant

Post autor: Mizuki » 25 sty 2017

Defendant
Obrazek

Tytuł oryginalny: 피고인
Tytuł (latynizacja): Pigoin
Tytuł alternatywny: Defendant / The Accused
Gatunek: thriller, akcja
Liczba odcinków: 16
Nadawca: SBS
Emisja: 23.01.2017 - 14.03.2017
Czas emisji: poniedziałek i wtorek, 22:00
Scenariusz: Choi Soo Jin, Choi Chang Hwan (최창환)
Produkcja: The Storyworks, SIGNAL Entertainment Group
Dyrektor produkcji: Han Jung Hwan
Reżyseria: Jo Young Kwang, Jung Dong Yoon (정동윤)

Obsada

Ji Sung jako Park Jung Woo
Uhm Ki Joon jako Cha Sun Ho / Cha Min Ho
Kwon Yu Ri jako Seo Eun Hye
Oh Chang Suk jako Kang Joon Hyuk

Opis

Historia prokuratora Park Jung Woo, który skutecznie potrafi wygrać nawet z góry przegraną sprawę, ma przez to wielu wrogów. Pewnego dnia... budzi się jako skazaniec w więziennej celi. Cierpi z powodu tymczasowej amnezji, nie ma pojęcia co zaszło wcześniej i dlaczego znalazł się w celi śmierci. Postanawia odzyskać swoją pamięć i oczyścić swoje imię zanim zostanie wykonany wyrok.
ode mnie
łooooo Jisung jest naprawdę świetnym aktorem... jest taki wiarygodny w tym co robi i szczerze się go boję w tej dramie...
Początek bardzo dobry, nic do końca nie jest pewne, jestem bardzo ciekawa co będzie dalej.

Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2016] Defendant

Post autor: Mina » 02 lut 2017

No w końcu jakaś porządna dobra drama, już się nudziłam bo mnie nawet Goblin nie zainteresował.
Dobre aktorstwo , bardzo ciekawy temat i świetna muzyka.
Już wiemy że główny bohater lekko nie ma bo zewsząd wrogowie i właśnie to mnie ciekawi jak mu się uda odkryć prawdę gdy wszędzie uszy i oczy.Znowu każdy jest podejrzany , mam nadzieje że mnie zaskoczą.
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Mizuki » 02 lut 2017

Mina pisze:No w końcu jakaś porządna dobra drama, już się nudziłam bo mnie nawet Goblin nie zainteresował.
Dobre aktorstwo , bardzo ciekawy temat i świetna muzyka.
Już wiemy że główny bohater lekko nie ma bo zewsząd wrogowie i właśnie to mnie ciekawi jak mu się uda odkryć prawdę gdy wszędzie uszy i oczy.Znowu każdy jest podejrzany , mam nadzieje że mnie zaskoczą.
No właśnie nic tutaj nie jest oczywiste, co tak naprawdę się wydarzyło tego wieczoru?
Spoiler! odniosłam wrażenie, że cruel bliźniak może wcale nie być zamieszany w śmierć rodziny prokuratorka, bo wygląda mi to bardziej na to, że fakt, że siedzi w więzieniu jest mu po prostu na rękę. Przecież gdyby chciał to sprzątnąłby go w inny sposób.

Początek dramy bardzo dobry, drama nabiera tempa.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 03 lut 2017

AAAAAlEEEEE to je dobra dramusia :wow:
Zaskoczka za zaskoczką. Mroczny thriller, w którym jedynym hasłem jest autentyczne" nie ufaj nikomu".
aktorstwo na 5+, jeżeli tego tematu nie pogrzebią i nadal bedę tak czekała na kolejne odcinki.

MIZUUUK ale ta drama to chyba 2017 :pyra: hehehehehe
ODPOWIEDZ