[2017] Missing Nine

seriale z Korei
Awatar użytkownika
kitsune
Już poznaję aktorów ^^"

[2017] Missing Nine

Postautor: kitsune » 22 lut 2017

Obrazek

Missing Nine
Missing 9 / Missingnain/ 미씽나인

Reżyseria: Choi Byung Gil (Angry Mom, Hotel King)
Scenariusz: Son Hwang Won (Vampire Prosecutor, Bad Guys)
Gatunek: przygodowy, thriller
Emisja: MBC - 18.01.2017-09.03.2017 (środy i czwartki, 22:00)

Obsada
Jung Kyung Ho - Seo Joon Oh
Baek Jin Hee - Ra Bong Hee

Pasażerowie samolotu
Oh Jung Se - Jung Ki Joon (manager Ha Ji Ah)
Choi Tae Joon - Choi Tae Ho (aktor i były członek zespołu "Dreamers")
Lee Sun Bin as Ha Ji Ah (aktorka)
Park Chan Yul - Lee Yul (były członek zespołu "Dreamers")
Kim Sang Ho as Hwang Jae Gook (prezes Legend Entertainment)
Tae Hang Ho - Tae Ho Hang (sekretarz Hwang Jae Gooka)
Ryu Won - Yoon So Hee (aktorka)

Pozostali
Yang Dong Geun - Yoon Tae Young (prokurator)
Song Ok Sook - Jo Hee Kyung (przewodnicząca komitetu)
Min Sung Wook - Śledczy Oh (prawa ręka Jo Hee Kyung)

Opis
Kiedy dochodzi do katastrofy lotniczej samolotu agencji Legend Entertainment, przez długi czas nie wiadomo nic o losie jego pasażerów. Po kilku miesiącach zostaje odnaleziona ocalała Ra Bong Hee, której wspomnienia mogą pomóc odkryć prawdę o tym, co wydarzyło się na wyspie, gdzie ona i pozostali spędzili ostatnie kilka miesięcy.

Ode mnie
Są rozbitkowie, jest wyspa i jest tajemica. Nie ma za to zjawisk nadprzyrodzonych rodem z Zagubionych. Ale brak względnie poważnego zagrożenia z zewnątrz wcale nie jest tu problemem! Bohaterowie sami stawiają się w niebezpieczeństwie, a robią to nadzwyczaj często, jakby, wbrew temu co wykrzykują, przeżyć wcale nie chcieli. :rolly: :rolly:

Na pierwszym odcinku przysnęłam. Drugi zmęczyłam. Od trzeciego poszło już całkiem gładko. Drama co prawda nie ma zbyt wielkiego budżetu, na jaki można by liczyć biorąc pod uwagę tematykę, ale w niczym to nie przeszkadza.

Polecam wszystkim, którzy lubią sobie czasem zabić przez pomyłkę. Poczują się tu jak w domu. :rolly:

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2017] Missing Nine

Postautor: Mizuki » 23 lut 2017

Oglądam to co prawda ale mój entuzjazm z odcinka na odcinek zostaje przygaszony. Uwielbiam Kyung Ho, ale w tej dramie dla mnie nie jest ani śmieszny ani tragiczny. Drama opiera się na podobnym założeniu co amerykański Lost: ocaleni z katastrofy lotniczej lądują na bezludnej wyspie i zmuszeni są do wzajemnej pomocy pomimo różnic, które ich dzielą.
Sama fabuła jest niezła, jest piach i knucie i prawdziwy survival. Wyczytałam w necie, że ten serial bardziej przypomina Władce Much i nie sposób się z tym nie zgodzić biorąc pod uwagę psychopatycznego zabójce.
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Re: [2017] Missing Nine

Postautor: BaBo » 08 cze 2017

Kompletna bzdura po za rozbitkami nic tej przelomowej dramy nie laczy z bezndziejnym Lost. Tutaj mamy wkraczanie na niezbadane dotad w dramach dziewicze tertytoria, gdzie wszystko sie miesza. dramat z komedią, rzeczywistosc z fantazją, drama w drugiej czesci opiera sie glownie na wzajemnych gagaag glownej pary. Swietna muzyka, znakomity scenariusz , dialogi i no i wiuenka na torcie Kim KI Diukowy murzyn, czyli reeelacyjny prokurator o specyficznej wymowie i stylu chodzenia.

Wróć do „K-drama”