(2017) Strong Woman Do Bong Soon

seriale z Korei
ODPOWIEDZ
anna89
Wszyscy czekają, aż coś napiszę
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2016

(2017) Strong Woman Do Bong Soon

Post autor: anna89 » 03 kwie 2017

d5296ea43a49e18678ce6a4042a6354b12cadbb6_hq.jpg
Tytuł (latynizacja): Himssenyeoja Dobongsun
Tytuł alternatywny: Powerful Woman Do Bong Soon
Gatunek: komedia romantyczna, fantasy
Liczba odcinków: 16
Nadawca: jTBC
Emisja: od 24.02.2017
Czas emisji: piątek / sobota

Obsada
Park Bo Young jako Do Bong Soon
Park Hyung Shik jako Ahn Min Hyuk
Ji Soo jako In Gook Doo

OPIS

Do Bong Soon choć z postury chucherko, to silna jest niczym Hulk. Kobiety w jej rodzinie dysponują nadnaturalną siłą, z której mogą korzystać dopóki nie skrzywdzą niewinnej osoby. Bong Soon chce żyć normalnie, więc o jej zdolnościach wie tylko rodzina i najbliższa przyjaciółka. Tak jest do chwili gdy świadkiem jednej z jej "interwencji" staje się Ahn Min Hyuk. Chłopak prowadzi własną firmę projektującą gry i ostatnio jest stale szantażowany przez nieznaną osobę. Proponuje Bong Soon pracę swojego osobistego ochroniarza, co jednak dziewczyny kompletnie nie interesuje. Zmienia zdanie dopiero gdy dowiaduje się jaką firmę prowadzi jej potencjalny pracodawca, bo właśnie tam chciała wdrożyć swój projekt gry. Relację między tą dwójką z podejrzliwością obserwuje In Gook Doo, młody policjant i przyjaciel dziewczyny z dzieciństwa. Bong Soon podkochuje się w nim "od zawsze" ten jednak zdecydowanie ją ignoruje. Do czasu...
images.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Posty: 670
Rejestracja: 11 paź 2013

Re: (2017) Strong Woman Do Bong Soon

Post autor: Mizuki » 04 kwie 2017

To jedyna drama, którą obecnie oglądam! Jest bardzo zabawna i taka lekka w odbiorze!
Trochę przeszkadza mi "malutka" Park Bo Young w roli siłaczki, ale dziewczyna widać, że bardzo się stara i chyba taka bardzo aegyo powinna być do tej roli.
Jest tajemnica, jest komedia, mało dramatu - polecam te dramę.
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@
Posty: 362
Rejestracja: 10 maja 2010

Re: (2017) Strong Woman Do Bong Soon

Post autor: gosq » 07 kwie 2017

widzę, że nikomu tematów się nie chce zakładac ^^
Oglądam jeszcze Perfect Wife, ale zdecydowanie Strong Woman jest najprzyjemniejsza. Takiego słodziaka jak Park Hyung Shik nie widziałam ( mówię o k-dramach, bo w c-dramie jest Deng Lun z Because of meeting you <3). On i Park Bo Young są taką ciuciaśną parą. Kryminalny wątek całkiem przyzwoity. Obawiam sie dwóch nadchodzących epków, że nasza strong girl da się sprowokować a Min Hyuk nie będzie takim idealnym wsparciem jakim miałam nadzieje że będzie. Ale czekam na dzisiejszy odcinek.

Z minusów to na pewno mama Bong Soon. Jaka kolwiek przemoc domowa jest średnia, a przemoc jako element humorystyczny bo to mężczyzna jest bity jest słaby.
Jakby się tak zastanowić to drugi plan nie jest najlepszy... policjanci są nijacy, trochę się identyfikuje z tim-liderem, który w każdej sytuacji wynajduje nawiązanie i inspiracje z dramy :lol:
Gangsterzy przestali być śmieszni po pierwszym pobiciu. Licealiści są wkurzający i bezmyślni.

Suma sumarum przyjemna drama, ale jest to zasługa naszych głównej pary
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Posty: 670
Rejestracja: 11 paź 2013

Re: (2017) Strong Woman Do Bong Soon

Post autor: Mizuki » 19 kwie 2017

Czasy, gdy to mężczyźni rządzili i grali zawsze pierwsze skrzypce już dawno za nami! Osobiście bardzo podoba mi się ten nowy trend w dramach. :P Jeśli macie ochotę na niezłego przystojniaka na ekranie, to Hyungsik i Jisoo to duet, który potrafi sprostać i ukoić podwójnie Wasze pragnienie.
Strong Woman Do Bong Soon do samego końca była ciekawa i wciągająca. Może nie wbijała w fotel, bardziej to był zwyczajny kom-rom, jednak powinni obejrzeć ją wszyscy ci, którzy boją się mówić o swoich uczuciach. Szkoda życia:)

SWDBS to porządna dawka zabawy i śmiechu. Jak dla mnie najbardziej zabawne były perypetie sympatycznych gangsterów i postać szefa planowania.
ODPOWIEDZ