[2017] Tomorrow With You - Jutro z tobą

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Narabara
Co to jest dorama? o_O

[2017] Tomorrow With You - Jutro z tobą

Postautor: Narabara » 20 kwie 2017

Dobry wieczór,

Patrzę, szukam, ale nikt tematu nie założył. Zatem, biorę się do dzieła :D

Drama: Tomorrow With You
Oryginalny tytuł: 내일 그대와
Reżyser: Yoo Je-Won
Scenarzysta: Heo Sung-Hye
Gatunek: Romans, melodramat, tajemnica

Stacja: tvN
Epizody: 16
Nadawanie: Luty 3 - Marzec 25, 2017
Pora: Piątek i sobota o 20:00

Obsada:

Shin Min-A
Lee Je-Hoon
Kim Ye-Won
Lee Jung-Eun
Lee Bong-Ryun
Song Ma-Rin
Yoo So-Joon
Lee Gun-Sook
Cha Boo-Sim
Oh So-Ri
Jo Han-Chul
Kang Ki-Doong
Park Joo-Hee
Oh Gwang-Rok
Baek Hyun-Jin

Opis dramy:
Czy można zapobiec nieszczęściu, do którego dojść ma w przyszłości? Yoo So Joon (Lee Je Hoon) jest odnoszącym sukcesy prezesem firmy działającej w branży nieruchomości, któremu zwykła przejażdżka metrem pozwala na podróżowanie w czasie. Przemieszczając się pomiędzy teraźniejszością a przyszłością, So Joon widzi nieszczęśliwego siebie samego, wiodącego życie pełne cierpienia. Próbując zmienić pisaną mu przyszłość, decyduje się poślubić radosną panią fotograf, Song Ma Rin (Shin Min Ah), choć wcale jej nie kocha. Czy Ma Rin zdoła odmienić smutną przyszłość So Joona?

Ode mnie:

Spoilerować nie będę, drama prześwietna, polecam każdemu. Piękny romans, genialny pomysł. Zaczyna się niepozornie, a potem wielkie WOW. Cudowna historia, która chwyta za serducho. Oglądajcie - na moją odpowiedzialność ;)

P.s. Fotki dodam później, bo dzisiaj już padam na twarz, więc przepraszam za tak uproszczoną formę. Poprawię najszybciej jak tylko będę mogła.

Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: Tomorrow with you - Jutro z tobą

Postautor: Mizuki » 23 kwie 2017

Tomorrow With You to kolejna drama o zaginaniu czasoprzestrzenie. Uwielbiam ten temat i napaliłam się na to jak szczerbaty na suchary bo i obsada dobra i stacja telewizyjna która potrafi widzowi zapewnić niezłą rozrywkę... i to by było na tyle...
Niestety ja po 4 epkach odpadłam...temat z podróżnikiem w czasie dość mocno powielony, póki co do 4 epka nic nowego nie wymyślono. Nie czułam chemii pomiędzy głównymi bohaterami, odcinki dłużyły mi się niemiłosiernie.
a może jestem w błędzie bo coś się zadzieje w kolejnych odcinkach? Proszę zatem o zachęte...

Wróć do „K-drama”