[2017] Chicago Typewriter

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Marie
Już poznaję aktorów ^^"

[2017] Chicago Typewriter

Postautor: Marie » 17 maja 2017

CHICAGO TYPEWRITER

Trailery
https://m.youtube.com/watch?v=WnnixRrsa6M

https://m.youtube.com/watch?v=FoHg3J-ZiSU

Informacje o dramie

Tytuł: Chicago Typewriter
Tytuł zromanizowany: Sikago tajagi
Tytuł oryginalny: 시카고 타자기
Gatunek: romans, fantasy
Czas emisji: piątki i soboty, godzina 20.00(czasu koreańskiego)
Scenariusz: Jin Soo Wan(Moon Embracing The Sun)
Reżyseria: Kim Cheol Kyu(Emergency Couple)
Stacja nadawcza: tvN
Liczba odcinków: 16
Emisja: od 7 kwietnia do 3 czerwca 2017( uwaga! emisję niektórych odcinków przesunięto o tydzień, więc drama emitowana będzie dłużej)
Długość odcinka: 70 minut
Kraj: Korea Południowa
Język: koreański

Obsada

Yoo Ah In - Han Se Joo
Im Soo Jung - Jeon Seol
Ko Gyung Pyo - Yoo Jin Oh
Yang Jin Sung - Ma Bang Jin
Kwak Si Yang - Baek Tae Min
Jeon Su Kyeong - Wang Bang Wool
Jo Woo Jin - Gal Ji Seok
Cheon Ho Jin - Baek Do Ha
Jo Kyung Sook - Hong So Hee
Oh Na Ra - sekretarka Kang
Kang Hong Suk - Won Dae Han
Ji Dae Han - Won Man Hae

Fabuła

Han Se Joo to jeden z najpopularniejszych pisarzy, autor książek sprzedających się tak dobrze, że zapewniło mu to status gwiazdy. Uważany za błyskotliwego, niesamowicie zdolnego i przystojnego... przeważnie nie wychodzi z domu, nie ufa prawie nikomu, pracy poświęca cały swój wolny czas.
Tak naprawdę jest wcieleniem koreańskiego partyzanta, walczącego z japońskim okupantem w 1930 roku. Czasem miewa więc dziwne sny, które przypominają mu o przeszłym życiu. Pewnego dnia na spotkaniu autorskim zauważa starą maszynę do pisania, postanawia ją zdobyć; nie wie jednak, że maszyna skrywa nieoczekiwanego lokatora.
Jeon Seol to kobieta, która żadnej pracy się nie boi. Prywatnie jest wielką fanką Han Se Joo i kimś w rodzaju nieszkodliwej...stalkerki pisarza. Również miewa wizje przeszłości...mroczne i przerażające.

Ode mnie

Drama, jak na razie(a jestem już po 10 odcinkach), świetna i wciągajaca. Przede wszystkim ŚWIETNIE zagrana. Pasują mi wszyscy: Pan Italia, główni, przyjaciółka Jeon Seol, szef Se Joo. Dzięki tak dobrej obsadzie nawet powłóczyste spojrzenia nie nudzą :lol: Po drugie fabuła- cieszy mnie, że "tych podejrzanych" jet kilku, intencje paru osób nie są do końca jasne(tak, jak ich przeszłość). Z jedej strony wiadomo już kim jest lokator maszyny, co łączyło dawniej postaci, ale nie do końca. Może nie jestem domyślna, ale drama trzyma mnie w napięciu. Jest też dobrze zrealizowana, tvN poświęciło trochę środków na scenografię.
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Re: [2017] Chicago Typewriter

Postautor: BaBo » 17 maja 2017

A Im Soo Jung jakąs kapsulke mlodosci zazyla ?? Wyglada jeszcze mlodziej niz 13 lat temu.
Awatar użytkownika
Marie
Już poznaję aktorów ^^"

Re: [2017] Chicago Typewriter

Postautor: Marie » 17 maja 2017

BaBo pisze:
A Im Soo Jung jakąs kapsulke mlodosci zazyla ?? Wyglada jeszcze mlodziej niz 13 lat temu.

Wprost rewelacyjnie, prawie w ogóle się nie zmieniła. Widać to zwłaszcza w scenach z przeszłości, kiedy chodzi w "chłopięcym" kaszkecie.

Wróć do „K-drama”